Jak na věc


dodavatelé elektřiny žebříček nejlevnějších

Podnikejte on-line z pohodlí domova, rozjeďte vlastní výdělečný e-shop!

    Správné zadání a realizace výběrového řízení je nezbytné pro způsobilost nákladů projektu a to jak pro veřejného zadavatele, který zadává zakázku hrazenou z veřejných prostředků, tak pro příjemce dotace, který zadává zakázku hrazenou z některého z dotačních titulů. V případě potřeby pro Vás zajistíme komplexní zpracování všech podkladů a výstupů pro zadávací řízení. Řešíme jak veřejné zakázky zadávané dle zákona č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách, tak výběrová řízení zadávaná podle pokynů pro zadávání zakázek jednotlivých poskytovatelů dotace v souladu s interními předpisy zadavatele. Bezpečně Vás provedeme celým zadávacím řízením od zpracování zadávacích podmínekpřes vlastní organizaci průběhu zadávacího řízení, včetně zpracování veškeré dokumentace, až po podpis smlouvy s vybraným uchazečem. Dokumentaci Vám předáme v podobě propovinnouarchivaci.
    Ověřený model podnikání online. Získejte kompletní řešení pro prodej nábytku a bytových doplňků. Výdělečný eshop bez nutnosti vlastního skladu. Možnost přeposílání objednávek i dropshippingu. Průměrná marže 35-40%, doba dodání 7-10 dnů. Prodeji nábytku se věnujeme od roku 2014 a zpracovali jsme objednávky v hodnotě více než 8 mil. Kč.
    Hledáte nejvýhodnější řešení pro Váš plánovaný eshop? Nabízíme Vám tvorbu eshopu „Start“. Balíček obsahuje kompletně funkční internetový obchod, včetně předání zdrojových souborů. Eshop spustíme na Vámi vybrané doméně. Zaučíme Vás do správy eshopu, naučíme základům online propagace, optimalizace pro vyhledávače apod.
    Exkluzivní prodej eshopu s pánskou módou a doplňky. Od roku 2012 zpracováno více než 9 359 objednávek v hodnotě 15 450 251 Kč. Zboží dováženo z Polska, Turecka, Asie s průměrnou marží 40-45%. Eshop funguje na principu přeposílání objednávek, průměrná doba dodání zboží 5-7 dnů. Bez nutnosti investice do vlastních skladových zásob.


Díl 30: Jak řídit vaše internetové podnikání?

    Jistě už každý z vás někdy přemýšlel nad různými možnostmi, jak vydělat peníze přes internet. Myslím si, že mezi námi není jediný člověk, kterému by se nezamlouvala, byť jen částečná prace z domova. Pojďme se teď společně podívat na několik způsobů, jak vydělat na internetu.
    Dlouhodobé zkušenosti jak s realizací výběrových řízení tak účastí v takových soutěžích nás předurčují k poradenství také při přípravě nabídek, odpovědi na výzvy a žádosti zadavatele, vyhotovení námitek proti zadávacím podmínkám nebo úkonům zadavatele.
    Prodej eshopu se sportovními potřebami, vybavením a módou. Koncept generoval objednávky v hodnotě až 2,1 mil. Kč ročně. Bez nutnosti vlastního skladu nebo provozovny. Objednávky zasílá na zákazníka přímo dodavatel, nebo je pouze přeposíláte. Skladem více než 7000 různých produktů od 30 dodavatelů s průměrnou marží 30-40%.
    Hledáte možnosti, v čem začít podnikat nebo jak vydělat peníze z domova? Ať už studujete, máte práci na plný úvazek nebo jste na mateřské, peníze navíc se sejdou vždy. Většina lidí využívá internet zejména na vyhledávání informací a komunikaci. Internet však přináší také příležitosti na výdělek.


Díl 31: Jak vydělat peníze na internetu

    Samotný kvalitní obsah k vytvoření silné firmy či webu sice nestačí, rozhodně však na jejich úspěchu zastává lví podíl. Tipli.cz je cashback portál, který do vlastního obsahu investuje spoustu času i peněz. Spolupracuje přitom se stovkami českých e-shopů ...
    Podnikat na vlastní pěst je pro mnoho lidí stále lákavější představou. A dobrou zprávou je, že v dnešní době může podnikat prakticky každý. Což o to – vymyslet nápad a ten poté převést do reality v podobě nějakého projektu – to je věc první.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00