Jak na věc


dodatek ke kupní smlouvě nemovitostí

Štítky – vyberte si, co vás zajímá

    Kromě upravování vzhledu koček a psů se dají také nastavit jejich vlastnosti a tedy i chování. Každého mazlíčka navíc je možné i obléknout, takže třeba potkáte pejsky, kteří budou vypadat jako párek v rohlíku.
    Ahoj, chci se zeptat, když mám koupenou originální TS4 Deluxe edici a k tomu zakoupen nejnovější datadisk Život ve městě a jinak úplně všechny statní dodatky mám stáhnuté, půjde mi to nějak celé hrát? Nebo jak na to, aby to šlo? Děkuji
    Do třetice se Simíci budou moci stát vědci. Budou vynalézat šílená udělátka a shánět pokusné exempláře, na kterých budou své ďábelské výtvory testovat.
    4. rozšíření The Sims 4: Psi a Kočky přináší do hry možnost pořízení dvou nejoblíbenějších domácích zvířat. Kočky a psy je možné upravovat v editoru podobně, jako to bylo dříve možné jen u Simíků, takže bude každý mazlíček originál.
    Datadisk přináší také spoustu nových předmětů a budov, do kterých se Simíci budou moci nově vydat. Nové jsou také některé dovednosti a těšit se můžeme také na setkání s mimozemšťany.


Život na ostravě (Island Living)

    Nové rozšíření přináší roční období i s jejich charakteristickými projevy i sezónními aktivitami (zimní párty u bazénu a letní bruslení na rybníku nedoporučujeme), v nichž vám s orientací pomůže nový kalendář svátků a událostí. A chybět nemůže nová zahradnická kariéra, na kterou se mohou Simíci dát a ukázat světu své mimořádné schopnosti a soulad s přírodou.
    Ve městě San Myshuno budou Simíci moci prorazit v některé z nových kariér a vydělané simoleony si pak taky náramně užít – o jejich pozornost budou soupeřit speciální festivaly (jmenujme třeba festival lásky nebo Geekcon), karaoke kluby, párty, na kterých nebudou chybět ani simíkovské vodní dýmky, bez zábavy nezůstanou ani sportovní nadšenci, kteří budou moci vybít svou energii při souboji v basketbalu či jen tak během v krásném parku.
    Jaký je asi život v tropickém ráji, kde se dá potápět, rybařit, zachraňovat životy v roli plavčíka, užívat si zářící slunce, vlny a pohodu? To a mnoho dalšího si Simíci vyzkouší v rozšíření The Sims 4: Život na ostrově.
    Rozmary počasí – kdo by je nemiloval? Tropické lijáky, spalující žár slunce nebo mrazivé noci jsou věci, které rád zažije každý, a Simíci nejsou výjimkou.
    2. rozšíření The Sims 4 nese název Společná zábava. A protože v rozšíření předchozím (Hurá do práce) Simíci hlavně pracovali, tento dodatek musí být samozřejmě hlavně o zábavě.


Napsat komentář Zrušit odpověď na komentář

    Ahoj chtěla bych se zeptat jestli vijde i dodatek batolata, domácí mazlíčci a roční období. Už mně to nebavi hrat když tam je pořát to samí počasí. Taky by mohl vijít dodatek sevana nebo smněrem do minulosti a když se může chodit do práce se símíkami tak by se mohlo chodit i do školi. Mimochodem hrozně mně baví hrát za děti protože mně baví ta škola a i stavění simíků je zábavnější než ve the sims 3.Jo a taky by tam mohl být studium jako ve 3.
    Dobrý den. chtěl bych se zeptat, jestli budou v The sims 4 například upíří, vlkodlaci, čarodějnice a tak. A jestli bude možné studovat Vysokou školu, jako v the sims 2. Děkuji.
    3. rozšíření The Sims 4: Život ve městě posílá Simíky vyzkoušet život v pulzující metropoli. Simíci se nastěhují do bytu třeba přímo uprostřed velkoměsta, odkud to budou mít blízko všude, kde to žije!
    Na této stránce představujeme všechny oznámené i již vydané dodatky a rozšíření pro The Sims 4 – jmenovitě jsou to Hurá do práce, Společná zábava, Život ve městě a Psi a kočky.
    zdravim chcel by som sa opitat ja som si kupil original hru the sim 4 mam to naistalovane vsetko okej ide mi to mam aj ten origin . Teraz som si dokupil kolekciu zaslali mi cd key ale neviem ako si to mam naistalovat aby mi to isli neviem to ani naist nikde s cd keyom mi zaslali ze si to mam stiahnut na hlavnej stranke ale tam to neviem nikde naist


Novinky, downloady ke stažení zdarma…

    V tomto rozšíření si Simíci ještě lépe užijí různé párty, návštěvy společenských zařízení (nálevny apod.), ale i venkovní aktivity jako třeba koupání v rybníce nebo fotbálek na pláži.
    Jaký asi je život celebrity? No, to můžete teď zjistit docela snadno! V The Sims 4: Cesta ke slávě se mohou vaši Simíci nejen potkávat s místními celebritami, ale sami se jimi stát!
    Dalším povoláním bude bojovník se zločinem, který bude vyšetřovat na místě zločinu, vyslýchat podezřelé a možná se vypracuje až na velitele policejního sboru.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00