Jak na věc


dobrovolný plátce dph

VELKÉ MEZIŘÍČÍ - JIHLAVA - ZNOJMO

    Vznik dealerské sítě Opel se datuje k lednu 1991, kdy v pražském kongresovém centru se tehdy sešlo prvních 12 zájemců (začínajících dealerů) o zastoupení značky Opel v Československu. Tohoto setkání se zúčastnil v té době 24 letý i Milan Dobrovolný společně s tehdy ještě ne právoplatnou manželkou Jarmilou. V současnosti je tedy Auto Dobrovolný (společně s kolegy z Ústí nad Labem) nejstarší člen dealerské sítě v ČR a SK, zbývajících deset tehdy zúčastněných změnilo majitele, nebo dokonce zaniklo.
    V červnu roku 2000 je zahájena dostavba prodejních prostor na ulici Františky Stránecké . Již v prosinci téhož roku je zahájen provoz v nových prostorách, kde lze vystavit až 9 nových vozů a je vytvořeno dostatečné zázemí nejen pro zákazníky, ale i pro odborně školený personál. Díky tomuto může firma přijmout denně až 25 vozů na opravu.


AUTO DOBROVOLNÝVelké Meziříčí . Jihlava . Znojmo

    Kancelář byla založena v roce 2009. Zaměřuje se především na projekty nízkoenergetických a pasivních domů a sanace budov ve vysokém energetickém standardu. Svým klientům poskytuje kompletní projekční služby od návrhu po prováděcí dokumentaci a dohled nad realizací. Zajišťuje veškerá úřední povolení a podklady pro žádosti o dotace.Kancelář byla založena v roce 2009. Zaměřuje se především na projekty nízkoenergetických a pasivních domů a sanace budov ve vysokém energetickém standardu. Svým klientům poskytuje kompletní projekční služby od návrhu po prováděcí dokumentaci a dohled nad realizací. Zajišťuje veškerá úřední povolení a podklady pro žádosti o dotace.


Takřka již 20ti letá tradice firmy

    Dalším velmi významným a strategickým krokem pro rozvoj firmy Auto Dobrovolný bylo rozhodnutí rozšířit aktivity i nejvýznamnější českou automobilovou značku Škoda. Na jaře 2007 byla v Jihlavě zahájena úprava stávajících prodejních a servisních prostorů. Výsledkem je, že od 19. září 2007 je firma AUTO DOBROVOLNÝ V.M. autorizovaným servisním a prodejním místem pro značku ŠKODA. Po 8 letech jsme naše dealerství Škoda převlékli do nového kabátu.O další dva roky později v roce 2017, tedy symbolicky k 10. výročí spolupráce mezi firmou Auto Dobrovolný a firmou ŠKODA AUTO, získal kolektiv Škoda ocenění Nejlepší obchodník roku 2017 v kategorii Prodej a zákaznická spokojenost (201 – 500 vozů). Cenu převzal majitel firmy Milan Dobrovolný při příležitosti Výročního setkání obchodníků ŠKODA, které proběhlo 31. ledna 2018 ve ŠKODA Muzeu v Mladé Boleslavi. Ocenění bylo předáno z rukou ředitele ŠKODA AUTO Česká republika pana Vlčka a vedoucího prodeje ŠKODA AUTO Česká republika pana Bláhy. Tohoto ocen


Komunitní centrum Nový Lískovec

    V roce 1997 Auto Dobrovolný kupuje prodejní a servisní areál na ulici Jihlavská ve Velkém Meziříčí. Po dohodě s importérem OPEL C&S je část budovy upravena jako centrální školící středisko pro české a slovenské dealery OPEL. Druhé části budovy je využito pro karosárnu a přípravu vozů. Na podzim roku 1999 byla zahájena a v lednu 2000 dokončena nová moderní karosárna v areálu na Jihlavské ulici. Na jaře roku 2000 se stává Auto Dobrovolný prvním dealerem Opel v České republice, který splnil přísná kritéria pro prodej a přípravu ojetých vozů označených mezinárodní značkou "OK kvalitní auta". Tento systém nabízí auta s osvědčením o jejich technickém stavu a původu. G2-prověřené ojeté vozy - Projekt G2 je druhá generace (Generation 2) programu koncernu General Motors* zaměřeného na prodej ojetých vozů. G2 přebírá to nejlepší z původního programu "OK - kvalitní auta" a je dále obohacen o mnohé prvky, které z něj dělají jeden z nejkomplexnějších a pro zákazníky nejpřitažlivějších programů v da
    Nejstarší člen rodiny Emil Dobrovolný stál u zrodu Horáckého autodružstva ve Velkém Meziříčí, které pak až do počátku devadesátých let vedl. Na začátku roku 1991 se Emil Dobrovolný rozhodl zúročit své třicetileté zkušenosti v autoopravárenství do vlastní firmy. Společně se svým synem Milanem založil společnost Auto Dobrovolný. Přitom jeho předky provázel zcela jiný obor, byli převážně mlynáři a sedláci. Dokládá to jeho rodokmen zpracovaný až do první poloviny osmnáctého století v knize Rod Dobrovolných. Za jeho prací stojí hlavně významná podpora jeho nejbližších, manželky Věry a dětí Renaty a Milana s rodinami. „Cením si toho, že naše vztahy fungují - v rodině i ve firmě," podotýká Emil Dobrovolný.1


AUTO DOBROVOLNÝVelké Meziříčí . Jihlava . Znojmo

    Na podzim 2004 zahajuje AUTO DOBROVOLNÝ své prodejní a servisní aktivity i ve Znojmě. Využívá nabídku a pronajímá si prodejní a servisní prostory na atraktivním místě Pražské ulice. Hned od svého otevření v prosinci 2004 se kolektiv pracovníků tohoto nového provoz začíná starat nejen o vozy zákazníků ze Znojma a okolí, ale stále častěji jejich služby vyhledávají i zákazníci z nedalekého rakouského pohraničí. Od května 2012 se ve Znojmě firma AUTO DOBROVOLNÝ přesunula do nových prostorů s větší autosalonem, s větším servisním zázemím a hlavně s větším parkovištěm pro zákazníky a to do Oblekovic. Areál je těsně u hlavní silnice při výjezdu ze Znojma na Hatě. Následně tento areál firma kupuje a v současně době plánuje ještě rozšíření prodejních i servisních prostor, tak aby byla zvýšena kapacita pro obsloužení ještě více zákazníků.
    Co jsou to ROČNÍ VOZY PLUS? Můžu Vás ubezpečit a tedy i garantovat, že všechny vozy z naší nabídky jsou velmi důkladně kontrolovány a tedy připraveny pro prodej jako nové, mají kompletní historie, doložitelný původ s historií u Auto Dobrovolný, plnou tovární záruku a v neposlední řadě velmi výhodnou cenu. Většina vozů má stáří od 3 do 18 měsíců.


1. místo v architektonické soutěži

    Majitel společnosti AUTO DOBROVOLNÝ – Milan Dobrovolný k tomuto ocenění řekl:„I když jsme za více jak 25 let jako dealer značky OPEL získali několik podobných ocenění, tak tohoto ocenění si vážím asi nejvíce. Zákazníci ve svých hodnoceních jistě přihlédli nejen k odbornému a profesionálnímu přístupu všech našich zaměstnanců, ale věřím, že i ocenili nové zrekonstruované prostory našich autosalonů, které jim poskytují maximální komfort nejen při výběru nového vozu, ale i příjemné zázemí při vyřizování servisních požadavků. Pomyslná laťka pro rok 2018 je tedy vysoko, přesto jsem přesvědčen, že máme stále co zlepšovat a věřím, že našim zákazníkům i v dalších letech budeme poskytovat služby na té nejvyšší úrovni. AUTO DOBROVOLNÝ je rodinná firma. Našim dlouhodobým cílem je, aby i zákazník se u nás cítil jako náš rodinný přítel.“
    Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte se na nás obrátit buď telefonicky 608 808 200 nebo nám napište na info@autodobrovolny.cz. Jsme rodinná firma s více jak 25ti letou historií a proto věříme, že najdeme ten pravý vůz i pro Vás.
    Po studiích architektury v Brně a Varšavě působil ve vídeňském ateliéru X architekten. Mezi významné úspěchy patří čestné uznání v mezinárodní architektonické soutěži na monument města Miami.
    Již v polovině roku 1992 zahajuje Auto Dobrovolný činnost dle požadavků společnosti Opel. V této době se již začíná tvořit pomyslná řada spokojených zákazníků. V roce 1992 jich bylo více než sto. V průběhu roků 1993 až 1995 probíhá dostavba a následné rozšíření servisních prostorů na ulici Františky Stránecké. Roku 1996 Auto Dobrovolný otevírá nové servisní a prodejní prostory v Jihlavě.


Dobrovolný architektonická kancelář

    Kancelář byla založena v roce 2009. Zaměřuje se především na projekty nízkoenergetických a pasivních domů a sanace budov ve vysokém energetickém standardu. Svým klientům poskytuje kompletní projekční služby od návrhu po prováděcí dokumentaci a dohled nad realizací. Zajišťuje veškerá úřední povolení a podklady pro žádosti o dotace.
    Auto Dobrovolný V.M. s.r.o. je rodinná firma, ve které se dnes potkávají zástupci třech generací. Zaměstnává více než 80 zaměstnanců. Ve Velkém Meziříčí i v sesterských provozovnách v Jihlavě a ve Znojmě je vybudováno silné servisní zázemí, které je zárukou kvalitní péče o zákazníky, respektive o jejich vozy. Velmi strategická poloha firmy uprostřed České Republiky a navíc v těsné blízkosti dálnice D1, moderní a komplexní servis, velký a přitom útulný showroom nových vozů s výhledem na město Velké Meziříčí a zejména tradičně vysoká úroveň služeb a přátelské jednání se zákazníky, to je základní charakteristika jednoho z největších prodejců vozů Opel na Moravě.
    V roce 2005 absolvoval Fakultu architektury VUT v Brně. V letech 2006 - 2009 pracoval v Architekturbüro Reinberg ve Vídni - přední rakouské projekční kanceláři zaměřující se na nízkoenergetické a pasivní domy.


Hledáte pro váš projekt stavební firmu? Pomůžeme vám s výběrem

    V roce 2001 byla v areálu na ulici Jihlavská dokončena výstavba nové moderní autolakovny, která patří svým vybavením k nejmodernějším a nejproduktivnějším autolakovnám v ČR. Na jaře 2002 byl zahájen provoz. V průběhu roku 2002 se také začalo s rozšířením areálu firmy v Jihlavě. Na jaře 2003 byla dokončena výstavba nové karosárny včetně nové servisní dílny pro užitkové vozy. První polovina roku je pro naší firmu v Jihlavě velice úspěšná a od 24.5.2003 dále rozšiřujeme svoje služby o servis a prodej vozů CHEVROLET.
    V loňském roce nezaháleli ani naši kolegové zastupující značku Opel a získali velmi prestižní ocenění Dealer roku v oblasti služeb zákazníkům. Toto ocenění vyhlašuje společnost OPEL na základě výsledků spokojenosti zákazníků v oblasti prodeje a servisu vozidel OPEL.
    Zábavný pořad, jehož součástí bude vyhlášení ankety o nejlepší jednotky a sbory dobrovolných hasičů z pěti oblastí České republiky. Tok čísel, hudebních vystoupení a scének doplní také zajímavé edukativní ukázky požární připravenosti. Pořadem v režii Petra Ryšavého budou provázet Petr Rychlý a Jana Musilová. Účinkují: I. Csáková, E. Farna, L. Pavlásek, J. Zonyga, Support Lesbians, M. Ztracený, Magnis Třebíč a tanečníci Městského divadla Brno


AUTO DOBROVOLNÝVelké Meziříčí . Jihlava . Znojmo

    Dobrovolní hasiči mají v Česku letitou tradici a téměř půlmilionovou členskou základnu složenou ze všech věkových kategorií. V mnoha městech a obcích jsou nejen garantem protipožární ochrany, ale také organizátory kulturního a společenského dění. Zábavný pořad nabídne divákům záznam ze show plné písniček, poučných ukázek a oficiálního předávání ocenění nejlepším jednotkám a sborům. V pestrém toku čísel programu budou mít své místo i finalistky soutěže Miss hasička a hasič roku. Večerem provází Jana Musilová a Petr Rychlý. Scénář Evžen Gogela, režie Petr Ryšavý, dramaturgie Petra Špičková, kamera Martin Přeták.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00