Jak na věc


dobrou mámo film

A jak vypadají jejich dobrá rána?

    O pohodové vstávání s Českou televizí se v brněnském vysílání starají moderátoři Soňa Baranová a Ondřej Blaho, z Ostravy střídavě moderují dvojice Veronika Poláčková, Petr Rajchert a Radek Erben.
    Dobré ráno je, když se probouzím z příjemného snu a nejlépe minutu před budíkem, když se mám na co těšit, když je venku hezky a v lednici najdu mléko, když mě někdo rozesměje, když hraje Joe Cocker. Dobré ráno je, když má smysl vstát z postele a jít do světa.
    Ahojky poupátko, mám jen malou chviličku, tak Ti píšu zprávičku. Klíží se mi očička, spal bych jako kočička, posílám Ti políbení, protože som zaľúbený Vložil/a: zazako • 6.01.2013 (19:24) • Zobrazeno 871x • Detail přáníčka
    Mesicek na nebi, ja lezim v posteli, jsou tam i hvezdicky, krasne jak ruzicky, ktere z lasky posilam te, kterou miluji, at se ji krasne sny zdaji a jen o me vypraveji!!!!Vložil/a: zazako • 6.01.2013 (19:25) • Zobrazeno 889x • Detail přáníčka


Dobré ráno je jen jedno – s Českou televizí

    Ráno je Dobré, když jsem nádobí umyl a koš vynesl již včera, ve schránce není žádný email, v krabici od müsli ještě něco zbylo, mléko není zkyslé, do oken pere slunce, a hlavně když se probudím ve chvíli, kdy si tělo samo řekne, že už víc spánku není zapotřebí, a ne když vám do toho kecá budík a povinnosti.
    Ranní dávka dobré nálady v podobě zajímavých hostů, informací, muziky i kulturních tipů, to je Dobré ráno, pořad, který vám Česká televize nabízí každý všední den od 5:59 do 8:30 na Dvojce. Týden z Ostravy, týden z Brna.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00