Jak na věc


do nového roku

Doživotní garance na brýle Icona, Jovita

    Multifokální (progresivní, víceohniskové ) čočky jsou různé názvy pro totéž. Jedná se o čočky, ve kterých se plynule mění dioptrická hodnota bez viditelného přechodu. Multifokální čočky jsou vhodné pro toho, kdo špatně vidí na dálku i na blízko a chce nosit jen jedny brýle. Výhodou multifokálních brýlí je, že potřebujete jen jedny brýle na celodenní nošení a na brýlích není znát dioptrický přechod, tak jak je tomu u bifokálních brýlí. Nevýhodou bývá, že často trvá několik dní, než si na brýle nositel zvykne. OptikDoDomu proto nabízí prvonositelům měsíční záruku - pokud si během měsíce na brýle nezvyknete, vyměníme Vám multifokální brýle za jedny brýle na dálku a druhé na blízko.
    máme vlastní značku slunečních i dioptrických brýlí Icona a Jovita. Sami si vybíráme modely a zadáváme výrobu. Hotové obruby nabízíme rovnou zákazníkovi za velkoobchodní ceny. Kvalitou jsme si natolik jisti, že na naše brýlové obruby dáváme doživotní garanci.
    PD číslo (pupillary distance) vyjadřuje jaká je vzdálenost středu vašich zornic. Správně změřené PD číslo – měříme v milimetrech- je nezbytným krokem při procesu výroby brýlí.  Podle Vašeho PD čísla je střed čočky při zábrusu nastaven tak, aby  souhlasil se středem vaší zornice, a vy tak viděla maximálně ostře. Změřit si jej můžete i sama - jak na to, se dozvíte zde. PD číslo se v dospělosti již nemění. 
    Je pravda, že bych jako řidič, měl mít sluneční polarizační brýle? A pokud mám dioptrie - pravá čočka - 1,25 a levá čočka -0.5  dají se takové brýle vyrobit?
    Kvalita multifokálních čoček se mění podle šířky koridoru, kterým se nositel dívá. OptikDoDOmu standardně nabízí komfortní třídu, pro zájemce individuální třídu.


Nejprodávanější v kategorii

    Pro snadnější a častější cestování po Chorvatsku je lepší si zakoupit ENC mýtnou krabičku, která vám usnadní výběr mýtného. Veškeré informace o této kartě jsme pro vás exkluzivně zjistili přímo u chorvatského autoklubu HAC a také jsme se vypravili osobně do Chorvatska otestovat toto zařízení.
    Polarizační brýle fungují tak, že natavená polarizační fólie odráží horizontálně šířené světelné paprsky a odlesky – např. od mokré vozovky, hladiny vody, lesknoucí se okna.. – a zabrání tak oslnění, únavě, zpřesňují Váš zrak,a tak mohou být Vaše reakce rychlejší.
    Tenčené čočky, jsou čočky tzv. vysokoindexové. Díky nim můžeme dosáhnout stejných dioptrických hodnot při výrazně menší tloušťce čočky. Jsou doporučovány tomu, kdo má vyšší dioptrie ( +- 2,5). Pro nositele jsou tenčené čočky komfortnější - jsou znatelně lehčí a estetičtější. 

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00