Jak na věc


divadlo na vinohradech program dnes

Grandhotel Bohemia - Boccaccio Sál

    K nejznámějším českým divadlům patří vedle již zmíněné novorenesanční budovy na břehu Vltavy například Národní divadlo Brno, Divadlo Husa na provázku, Divadlo Na Fidlovačce, Moravské divadlo Olomouc nebo Divadlo Josefa Kajetána Tyla v Plzni.
    Vítáme vás v nové divadelní sezóně. Těšit se můžete na oblíbené muzikály Muž se železnou maskou, Tři mušketýři, Kleopatra, Mýdlový princ a také na premiéry sezóny - Trhák, Kocour v botách a Kvítek Mandragory. Vstupenky si rezervujte online na www.divadlo-broadway.cz/program nebo navštivte naši pokladnu. Těšíme se na vaši návštěvu. Vaše Divadlo Broadway
    Když se řekne slovo divadlo, většině z nás se pravděpodobně vybaví pražské Národní divadlo. Česká republika může v této oblasti ale nabídnout mnohem více, téměř každé větší město má svou vlastní stálou divadelní scénu.


Chrám Sv. Mikuláše - Staroměstské náměstí

    Vážení návštěvníci, rádi bychom vám doporučili, abyste si vstupenky na představení v Divadle Broadway zakoupili online na www.divadlo-broadway.cz/program nebo navštivte naši pokladnu. Prodejní portál VIAGOGO uvádí chybné informace o našem divadle a doporučujeme nekupovat přes něj vstupenky, protože nejsou oficiálním prodejcem vstupenek do Divadla Broadway. Pro nákup vstupenek můžete dále využít služeb našich oficiálních prodejců : Ticket Art, Ticketportal a Ticketmaster.
    MS - Malá scénaŠ - školní představeníPOHÁDKA 14, POHÁDKA 17 - představení pro nejmenší předplatiteleJUNIOR - představení předplatitelské skupiny JUNIOR (pro děti od 9 let)VG - veřejná generálkaP - premiéraM, N, O, V - žákovské předplatitelské skupinyE, S, T, U - studentské předplatitelské skupinySenior, Senior 2 - seniorské předplatitelské skupinyA, B, C, D, F, G, H, J, K, L, P, Q, R, X, Y - večerní předplatitelské skupiny
    Vedle kamenných divadel u nás především v letních měsících funguje i velké množství venkovních scén. Raritou mezi nimi je českokrumlovské otáčivé hlediště v překrásné zámecké zahradě.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
9045
cache: 0024:00:00