Jak na věc


divadlo kolín program 2019

„Drž se toho, co je. Ne toho, co by mělo být!“

    Když se řekne slovo divadlo, většině z nás se pravděpodobně vybaví pražské Národní divadlo. Česká republika může v této oblasti ale nabídnout mnohem více, téměř každé větší město má svou vlastní stálou divadelní scénu.
    Vedle kamenných divadel u nás především v letních měsících funguje i velké množství venkovních scén. Raritou mezi nimi je českokrumlovské otáčivé hlediště v překrásné zámecké zahradě.
    MS - Malá scénaŠ - školní představeníPOHÁDKA 14, POHÁDKA 17 - představení pro nejmenší předplatiteleJUNIOR - představení předplatitelské skupiny JUNIOR (pro děti od 9 let)VG - veřejná generálkaP - premiéraM, N, O, V - žákovské předplatitelské skupinyE, S, T, U - studentské předplatitelské skupinySenior, Senior 2 - seniorské předplatitelské skupinyA, B, C, D, F, G, H, J, K, L, P, Q, R, X, Y - večerní předplatitelské skupiny
    K nejznámějším českým divadlům patří vedle již zmíněné novorenesanční budovy na břehu Vltavy například Národní divadlo Brno, Divadlo Husa na provázku, Divadlo Na Fidlovačce, Moravské divadlo Olomouc nebo Divadlo Josefa Kajetána Tyla v Plzni.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00