Jak na věc


disco relax kladno pátek 1.12

Zažijte párty jinak! Na naše Silent Disco jen tak nezapomenete!

    "Po velkém úspěchu v zahraničí se Praha dočká velmi populárního formátu Silent Disco - party, při které jsou návštěvníci vybaveni bezdrátovými dvoukanálovými sluchátky, a mohou tak plynule přecházet mezi produkcemi dvou DJs."
    Na trhu působíme od roku 2012 a spolupracovali jsme se společnostmi jako Red Bull, Jagermeister, Seznam.cz, Marlboro a festivaly Colours of Ostrava, Hip-hop kemp a mnoho dalších. .
    Silent disco nemusí být využito jen pro klubovou scénu, ale také u divadel, koncertů, firemních akcí a může vyřešit i Vaše problémy s omezením hluku a nočním klidem.
    Místo reproduktorů účastníkům akce zapůjčíme bezdrátová sluchátka, na kterých si každý návštěvník může zvolit jakého z 2 DJ's bude poslouchat. Sluchátka jsou vybavena barevnou diodou, která ukazuje jakého z DJ's návštěvníci právě poslouchají.
    "Po velkém úspěchu na festivalu Rock for People se i Praha dočká v zahraničí velmi populárního formátu Silent Disco. Návštěvníci budou zároveň rozhodovat souboj dvou dýdžejských týmů."
    "Přijít na mejdan a jako první dostat vysílačku a sluchátka může působit přinejmenším divně nebo podezřele. Na odvážné ale čeká podle organizátorů Silent disco více než nevšední zážitek."

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00