Jak na věc


digi tv kontakty

Rádio Wave vysílá ve vizuální podobě v platformě O2 TV

    Doba zpracování osobních údajů: po dobu registrace Vašeho účtu a po dobu tří let od jeho skončení. V případě, že udělíte souhlas se zasíláním obchodních sdělení, bude Správce dále zpracovávat Vaše osobní údaje za účelem zasílání obchodních sdělení po dobu tří let od udělení souhlasu.
    Ve vztahu ke zpracování Vašich osobní údajů společností RadiaCZ s.r.o. bychom Vás dále chtěli informovat o Vašich následujících právech: právo požadovat přístup ke svým osobním údajům; právo požadovat opravu svých osobních údajů; právo požadovat výmaz svých osobních údajů; právo na omezení zpracování Vašich osobních údajů; právo na přenositelnost Vašich osobních údajů; právo vznést námitku; právo podat stížnost u dozorového orgánu – Úřadu pro ochranu osobních údajů.


Hitrádio City v sobotu rozsvítilo Prahu a předalo šek s rekordní částkou

    Správcem Vašich osobních údajů je společnost RadiaCZ s.r.o., se sídlem Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2, IČ: 06533434, zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. C 283817 (dále jen „Správce“). Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) – dále jen „Nařízení“ – a dalšími obecně závaznými právními předpisy.
    Dále bychom Vás chtěli informovat, že zpracování osobních údajů pro účely přímého marketingu lze považovat za zpracování prováděné z důvodu oprávněného zájmu správce. Společnost RadiaCZ s.r.o. má tedy možnost zasílat Vám na e-mail, i bez Vašeho souhlasu, informace o nových funkcionalitách webového portálu. Zasílání těchto informací můžete kdykoli odmítnout, a to kliknutím na příslušný výslovný odkaz v nabídce.
    Účelem zpracování je poskytování elektronické služby v podobě zřízení účtu na serveru radiotv.cz, který Vám umožní pohodlnější využívaní služeb webového portálu a zapojení se do soutěží provozovaných na našem portálu. Elektronická služba v podobě zřízení účtu je poskytována bezplatně na neomezenou dobu s tím, že máte možnost kdykoliv a bez udání důvodu svůj účet zrušit zasláním písemné žádosti na helpdesk@radia.cz. Dalšími účely zpracování jsou zlepšení kvality poskytovaných služeb a zvýšení bezpečnosti poskytovaných služeb.


Rozvoj mobilní internetové televize přinese tlak na zvýšení datových limitů

    Operátor satelitní a internetové televize DIGI TV nabízí mobilní službu DIGI2GO na 14 dní všem zájemcům zcela zdarma. Vyzkoušet si ji mohou všichni, kdo ještě DIGI TV nemají, i zákazníci DIGI TV, kteří dosud DIGI2GO nevyužívají.
    Objednat DIGI2GO na zkoušku si mohou zájemci na webu dovolena.novadigitv.cz. Kdo si po čtrnáctidenním testování DIGI TV objedná, získá jako nový zákazník první tři měsíce dvouletého úvazku zcela zdarma, navíc po tuto dobu bude mít zpřístupněnou kompletní programovou nabídku více než sta televizních programů, které DIGI TV nabízí.
    Česká reprezentace se sice závěrečného turnaje MS ve fotbale neúčastnila, zápasy ale i tak přitáhly k televizi poměrně zajímavé publikum. Program ČT sport patřil po několik večerů k nejsledovanějším.
    „Naši mobilní službu DIGI2GO lze sledovat kdekoli, kde je připojení k internetu. Proto jsme přistoupili k jejímu čtrnáctidennímu testování právě v čase dovolených. Každý zájemce si může DIGI2GO pustit na počítači, tabletu či chytrém telefonu v kempu na Máchově jezeře, stejně jako u moře v Chorvatsku nebo v rakouských Alpách,“ říká Vladimír Rusnák, výkonný ředitel společnosti DIGI CZ.


Skylink zařadil nový dokumentární program Adventure TV

    Motivem pro novou akci je období dovolených a fakt, že letos poprvé mohou občané zemí Evropské unie sledovat svoji televizi v kterékoli zemi EU. Díky zrušení pravidel geoblokace lze tedy české a například i slovenské programy pustit všude, kde je připojení k internetu. Zatím se tato změna týká pouze televize přes internet, ale postupné uvolňování pravidel geoblokace využívají i někteří satelitní operátoři.
    Placená televize přes internet je pro tradiční operátory zajímavou příležitostí jak získat nové klienty mimo kabelového a satelitního příjmu. Internetovou televizi ale zatím brzdí datové limity u mobilních operátorů. Mobilní firmy sice nabízejí stále bohatší balíčky dat ale pro pravidelné několikahodinové sledování internetové televize to nestačí.
    V případě internetové televize je ale způsob příjmu jednodušší. Divákovi stačí mobilní aplikace s předplatným a může sledovat několik desítek televizních stanic zcela legálně kdekoliv v rámci Evropské unie.
    Operátor placené televize DIGI TV přichází s novou slevovou akcí určenou novým klientům. V rámci slevové akce Léto zadarmo se jim na celé tři měsíce zpřístupní kompletní nabídka kanálů DIGI TV zdarma.
    Když si průměrný divák zakoupí set top box nebo televizor pro příjem DVB-T2 s očekáváním, že dostane k tomu i "HD obraz", tak rozlišení qHD bude pro něj zřejmě zklamáním.


RadioProjekt 2018: Radiožurnál ztratil posluchače, Impuls je získal

    „Právě DIGI TV přichází v čase dovolených s atraktivní nabídkou: zpřístupní mobilní službu DIGI2GO na 14 dní všem zájemcům zcela zdarma. Vyzkoušet si ji mohou všichni, kdo ještě DIGI TV nemají, i zákazníci DIGI TV, kteří dosud DIGI2GO nevyužívají. Za to, že pošlou fotografii ze své dovolené, získají navíc od DIGI TV všichni dárek,“ informuje Aneta Mrázová z mediálního zastoupení DIGI TV.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00