Jak na věc


dietni jidelnicek deti pri prujmu

Proteinové smoothie jahoda-jablko-banán-kokos 300…

    Do misky vhodné pro mikrovlnnou troubu nalijte 20 ml vody a přidejte 3 kapky oleje. Přidejte libovolné koření které máte rada - kmín, česnek, wasabi, křen pepř, chili, kurkumu, tymián... Přidejte 25 g směsi proteinového pečiva (přibližně odpovídá 2 odměrkám). Celé těsto proteinového pečiva dobře promíchejte pomocí lžíce. Mikrovlnnou troubu nastavte na 1 200 W a ohřívejte 40, 60 s podle maximálního výkonu trouby. Proteinové pečivo ponechte zchladnout a poté vyloupněte z misky. Nyní je proteinový krekr připraven ke konzumaci. Krekr můžete konzumovat samotný nebo namazaný cottage sýrem, tvarohovou pomazánkou z receptáře KetoFit nebo jako přílohu ke KetoFit svíčkové omáčce a podobně.
    d) proteinový krekr natřete pomazánkou (tvaroh, cottage, sýr, debrecínka, vajíčko, tvarůžky, uzená makrela, uzený losos) se zeleninou z našeho receptáře (hledejte úplně dole )
    Stejně tak má KetoFit pozitivní vliv i na imunitu. Při hubnutí je tělo vystaveno novému režimu stravování a jiné zátěži organismu, a proto je nutné, aby vaše imunita byla normální.Pozor! Běžné diety mohou mít špatný vliv na vaše zdraví.Přečtěte si více informací o složení proteinové diety KetoFit zde.
    Konzumace proteinových, chlebíkových krekrů je neomezená. S ohledem na fázi diety, ale věnujte pozornost tomu, co na krekr dáte. Větší množství cottage, tvarohových pomazánek, chybný výběr zeleniny... to vše může mít zpomalující efekt na hubnutí.


Dietní proteinové pečivo 10 porcí, chlebíkové krekry 250 g

    PROTEINOVÉ PEČIVO JE VHODNÉ PRO:✔ KETODIETU - 1. FÁZI HUBNOUCÍ  /  2. FÁZI STABILIZAČNÍ ✔ LOW CARB  /  SPORT  /  RODINUProteinová náhrada pečiva - KetoFit instantní směs v prášku pro přípravu chlebíkových krekrů.Dietní proteinové pečivo KetoFit vyniká nejnižším obsahem sacharidů. Během proteinových diet jako je dukanova, ketonová či obecně proteinová dieta, je konzumace běžného pečiva omezena.KetoFit nabízí náhradu v podobě chlebíkových krekrů s parametry 4,3 g sacharidů / 100 g resp. 1,1 g / 100 g sacharidů u hotového pečiva.
    Proteinové pečivo má speciální složení a vysoký obsah vitamínů. Díky tomu chrání správnou pigmentaci a kvalitu pokožky, vlasů i nehtů a pomáhá udržovat jejich hezký vzhled. Desítky důležitých vitamínů obsažených v proteinovém pečivu KetoFit podpoří vaši krásu.
    Proteinové pečivo vyrábíme z přírodních proteinů, nepoužíváme žádné chemické přísady. Konzumací proteinového pečiva získá vaše tělo důležitý přísun vlákniny a bílkovin. Zároveň se sníží přísun sacharidů – to je při správné proteinové dietě velice důležité.Spolehněte se na kvalitní produkty, se kterými budete hubnout.
    Proteinové, chlebíkové krekry jsou vrcholem vývoje v oblasti proteinových náhrad. Proteinové pečivo si můžete připravovat během nízkosacharidové redukční diety: proteinová, KetoFitová, ketonová dieta.
    Věříme, že s našim proteinovým pečivem KetoFit budete spokojené jako tisíce klientek v ČR a SR.Přejeme snadné, rychlé hubnutí a dobrou chuť!Váš tým KetoFit


Doporučené dávkování proteinového pečiva při proteinové dietě:

    Složení proteinového pečiva: mléčné bílkoviny, bramborová vláknina, sójové bílkoviny, sójový lecitin, jedlá sůl, vitaminy a minerální látky (chlorid sodný, hydrogenuhličitan sodný, uhličitan hořečnatý, vitamin C - kyselina askorbová, difosforečnan železitý, vitamin E - DL-alfa-tokoferyl acetát, síran zinečnatý, nikotinamid, molybdenan sodný, jodid draselný, chlorid chromitý, selenit sodný, vitamin A - retinyl acetát, vitamin D - cholekalciferol, D-pantothenan vápenatý, kyselina listová, síran manganatý, vitamin B6-pyridoxin-hydrochlorid, uhličitan měďnatý, vitamin B12 - kyanokobalamin, vitamin B2 - riboflavin, vitamin B1- thiamin mononitrát, D-biotin, vitamin K1 - fylochinon).

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00