Jak na věc


dick francis hurikán

Ocílka DICK SCANDIC čtyřhranná, 25 cm, modro/černá

    Ocílka - kvalitní nástroje potřebují péči, tudíž se o ně musíme starat pravidelně. I ten nejlepší nůž se v průběhu času opořebí a ztratí svou ostrost. Dobrý ostřící nástroj by proto měl být v každé kuchyni, protože s ostrým nožem je vaření legrace.
    Ať je to jako od profíka. Srovnejte ostří častým, krátkým ostřením před nebo po každém použití znovu. Nečekejte, až budete mít pocit, že řezný výkon klesá.
    Správné zacházení s ocílkou: Tahejte nůž ostřím několikrát střídavě zleva a vpravo po celé délce ocílky. Důležité jsou i čísla na obou stranách. Držíme ocílku pod úhlem 15 - 20°.
    21.05 2018 Je nám velikým potěšením, že Vám můžeme představit novou designovou kolekci pěti různých tašek navrženou pro bezpečný a pohodlný transport vašich nožů. více info


Ocílka DICK FINECUT oválná 30 cm

    12.05 2017 Jsme rádi, že jsme mohli podpořit (sponzorovat) mladé nadějné řezníky v odborné dovednostní soutěži. Osm dvoučlenných týmů z celé České republiky soutěžilo v bourání masa (kýta, plec. bok), vařené výrobě (výroba 4 masných výrobků - jitrnice, tlačenka, játrový výrobek, regionální výrobek) a senzorickém testu (podle hmatu, chuti a čichu označovali 10 vzorků koření). Odborná komise hodnotila dodržování zásad BOZP a hygieny, kvalitu opracování masa, kvalitu třídění ořezu a časový limit.
    25.05 2018 Rukojeti našich populárních ocílek FineCut a RegularCut jsou nahrazeny multifunkčními plastovými rukojeťmi 2K. Kvalita a výkonnost ocílek Friedr. Dick je nepřekonatelná, často kopírovaná, ale nedosažitelná. Každá ocílka je vyrobená v Německu. Každý z Vás jistě ocení, vynikající vlastnosti produktu, mezi které patří: vysoce kvalitní uhlíková ocel, silný galvanický povlak, extrémní tvrdost, dokonalý povrch  a dlouhá životnost. více info

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00