Jak na věc


depilace cukrovou pastou

Depilace cukrovou pastou - konec podráždění pleti a červených zarůstajících chloupků.

    Trendem současné doby je upřednostňování přírodních materiálů. Maďarským expertům se podařilo vyvinout a patentovat účinný přírodní produkt, který získal v Paříži v roce 2006 Evropské Inovační Ocenění PIERANTONI. Cukrová pasta a gel se staly hitem celého kontinentu!
    Cukrová pasta PANDHY´STM se dá odstranit vlažnou vodu z jakéhokoliv povrchu. Nelepí se k živým kožním buňkám, nestrhává vrchní vrstvu pokožky a při jejím použití nehrozí bakteriální infekce – proto s ní lze depilovat i pokožku postiženou ekzémem či psoriázou. Touto metodou lze depilovat i diabetiky, neboť pasta je vlažná a nepoškozuje pokožku.


US2A ultrazvukové destičky - liposukce

    Zrod příběhu PANDHY´STM je datován na samotný začátek XXI. století. Naše cukrová depilace je nepochybně stále vlajkovou lodí v této oblasti trhu. Rozhodli jsme se,  že tuto populární depilaci pozvedneme na úroveň kosmetického ošetření tak, aby to byl příjemný zážitek pro klienta i pro kosmetičku. Dokázali jsme, že náš cukr nekazí zuby, nevychyluje ručičku váhy, ale je magickým základním přírodním materiálem při péči o krásu! Propojení tisícleté tradice a nejmodernějších metod při výrobě cukrové pasty spolu se speciální depilační technikou jsou ideální kombinací k účinnému a šetrnému odstranění i velmi krátkých chloupků – přirozeně ve směru jejich růstu. Tím se výrazně snižují následné nepříjemné bolesti a je vyloučeno přetrhávání chloupků ve folikulu. Kromě odstraňování chloupků je tento nezpochybnitelně přírodní materiál vhodný pro salonní ošetření a nabízí také mnoho zajímavých postupů při péči o pleť, či v boji s celulitidou.
    Oproti ostatním cukrovým a voskovým produktům neobsahují kyselinu citrónovou (alergizuje, zvyšuje citlivost na UV záření) a oleje (nepřilne a nepronikne do  pokožky). Vyžaduje vlastní speciální depilační techniku: chloupky se vytrhávají po směru růstu, tudíž netraumatizuje vlasový váček a lze se vyhnout jeho zánětu. Tato metoda odstraní i podélně zarostlé chloupky a při pravidelné depilaci lze dokonce zlikvidovat i zánět vlasových folikulů. Cukrová pasta PANDHY´STM se používá při teplotě shodné s teplotou těla, a tak nezpůsobuje překrvení a nepředstavuje nebezpečí ani pro křečové žíly.
    Cukrová pasta není totožná s tzv. cukrovým voskem či s jinými cukrovými pastami. Obsahuje stoprocentní přírodní materiály: glukózu (pozor: ne potravinářskou) a vodu, nezpůsobuje poškození ani alergii pokožky. Pasta či gel jsou schopné penetrovat do pokožky a uvolnit chloupky.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00