Jak na věc


dentální hygiena praha 10

Denta kostičky SLANINA 30ks Smarty-16318S

    Testování účinnosti se zúčastnili: MVDr. Vladěna Štrosová z Veterinární kliniky Rozárka v Hradci Králové, MVDr. Jakub Košťál z Kliniky u nádraží v České Třebové, MVDr. Jiří Homolka z Veteriny Zbuzany Rychnov nad Kněžnou, MVDr. Jan Karban z Veterinární ambulance v Rychnově nad Kněžnou, MVDr. Radek Palán z Centra veterinární péče v České Třebové, šesté pracoviště si nepřálo být jmenováno.
    Dentální tyčinky Kelparen byly vyvinuty s cílem poskytnout chovateli nejúčinnější přípravek, který využívá synergického efektu účinných aktivních látek a mechanického čištění pro řešení obtíží v ústní dutině zvířat.
    Dentální hygiena zahrnuje všechny prostředky a formy péče o ústní dutinu. CENTRUM ZUBNÍ PÉČE U SMILE klade velký důraz na preventivní program, v rámci kterého pro klienty sestavujeme individuální hygienický plán, šitý “na míru” pro každého klienta. Ten mu umožní každodenní kvalitní a zároveň šetrnou péči o zuby. Zahrnuje výběr pomůcek pro ústní hygienu, nácvik jejich používání a profesionální čištění zubů (odstranění zubního kamene, plaku a pigmentací). Součástí zubní hygieny je rovněž precizní vyšetření stavu dásní a zjištění všech faktorů ovlivňujících možnosti opravdu komplexní péče o zuby.


DENTALNÍ KŘÍŽ Chicken/Fish 1kg cca 50ks SMARTY

    Dentální hygiena je preventivním krokem v péči o ústní zdraví, se kterým naše klienty podrobně seznamujeme. Pravidelnou dentální hygienou je možné předejít většině zubních onemocnění, jejichž pozdější léčba, včetně náhrady již ztracených zubů, je podstatně nákladnější. Čisté zuby se nekazí a prevence se finančně a časově jednoznačně vyplatí.
    Slovo „prevence“ je i v oblasti stomatologie skloňované ve všech pádech. Především pak v oblasti, která se nazývá dentální hygiena a která je nezbytnou součástí celkové zubní péče. Většina obtíží postihující zuby a okolní tkáně je výsledkem zubního povlaku, který na zubech ulpívá.
    Chipsy vyrobené z buvolí kůže s kuřecím masem. Stáří psa: Dospělý, Velikost plemene: Střední 10-25 kg, Malé 5-10 kg, Velké a obří nad 25 kg DentaFun žvýkací chipsy s kuřecím masem je skvělou odměnou...
    Přírodní látka s tišícím účinkem. Zklidňuje podrážděné dásně a napomáhá jejich hojení. V tlamě působí preventivně proti vzniku zánětu dásní a rozvoji gingivitidy a parodontózy.


Dentální tyčinka L játra + špenát + máta 18ks

    Ještě jste dentální hygienu nezkoušeli? Přijďte k nám! V zubní ordinaci CENTRA ZUBNÍ PÉČE U SMILE v Praze se na vás těší dentální hygienistky Bc. Marie Filipiová a Bc.Lenka Kratochvílová. Objednejte se na dentální hygienu v Praze: 774 964 183, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
    Řasa Ascophyllum nodosum obsahuje unikátní látky, které mění složení slin. Tím účinně potlačuje zápach z tlamy, zabraňuje usazování plaku a změkčuje zubní kámen.
    Kelparen podávejte denně podle velikosti psa nebo kočky. Pro preventivní ochranu zubů a dásní je nutné přípravek užívat dlouhodobě. Dentální tyčinky je možné podávat formou pamlsku nebo odměny, či jako cvičební pomůcku při tréninku psa. Balení obsahuje 30 dentálních tyčinek a jde o měsíční kůru pro malé psy a kočky.
    Důkladná dentální hygiena je klíčová zejména pro delší životnost zubního implantátu. Čím lépe a pečlivěji si budete své zuby čistit, tím je menší pravděpodobnost, že se vám zanítí dásně, které mohou implantát vyloučit. Vlastní zuby i zubní implantáty mají být čištěny nejen zubním zubním kartáčkem, ale také mezizubními kartáčky či zubní nití.


Dentální kartáček kuřecí 6 cm, 1ks

    Doporučujeme frekvenci dentální hygieny dvakrát ročně. V individuálních případech zejména u klientů se zvýšenou pigmentací zubů z vína, kávy, čaje, doporučujeme častější návštěvu dentální hygieny. S pravidelnou frekvencí dokážeme případné negativní změny Vašeho ústního zdraví odhalit dříve, než se stanou závažnějšími.
    Účinnost přípravku byla testována ve spolupráci s veterinárními lékaři na šesti pracovištích. Studie se zúčastnilo 30 psů, kteří užívali Kelparen nepřetržitě po dobu dvou měsíců. Po měsíci užívání došlo k výraznému poklesu zápachu z úst u 85 % případů. Po dvou měsících užívání došlo ke snížení množství zubního plaku u 76 % případů a redukci množství zubního kamene u 62 % případů ve studii. Veterináři pozorovali také ustoupení otoků sliznic a zmírnění zarudnutí dásní. V některých případech přestaly poškozené dásně spontánně krvácet.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
12332
cache: 0024:00:00