Jak na věc


davidův mlýn v oderských vrších

Výlov ryb s grilováním, lanové centrum i golf zdarma, vstup do vyhřívaného bazénu a slevy na wellness. Vyražte s rodinou do malebného Davidova Mlýna!

    Areál Davidův mlýn se nachází v malebném údolí řeky Moravice 25 km od Opavy v krajině příjemné pro oko i pro pobyt, v přírodě, která potěší každého vnímavého návštěvníka.
    Šance pro život měl tento maličký chlapec mizivé. I do odlehlých oblastí peruánských And však může zavítat anděl strážný... Britsko-americký dokument o nevšedním osudu. V anglickém znění s titulky
    V přírodním parku Moravice sice nenajdete horské štíty, hluboké a divoké strže, ale jen kopečky, většinou bezejmenné, které zvlňují krajinu a nabízejí možnost překrásných výhledů. K tomu čistý vzduch, čistá voda, staleté stromy, četná hnízdiště ptáků, ticho a klid, který láká k objevným toulkám. Okolí Davidova mlýna je oblastí s bohatou historií těžby břidlice. Nedávno vybudovaná břidličná stezka nazvaná Dědictví břidlice je opravdovou raritou. Krajina břidlice inspiruje a přináší poučení, krajina břidlice láká…
     Stravování S POLOPENZÍ V rámci polopenze se můžete těšit na kontinentální snídaně. Jedna večeře bude dvouchodová, druhá v podobě grilování ryb, které si sami vylovíte z místního rybníka a připravíte dle své chuti a představy.


Sledujte novinky na našem Facebooku!!

    V osmdesátých letech obletěl svět dojemný příběh o těžce nemocném peruánském chlapci s krutě deformovaným obličejem, jehož se ujal skotský plastický chirurg. Adoptoval ho a postupně mu provedl velké množství operací, aby ho vrátil do normálního života. Příběh zaznamenal známý britský dokumentarista Desmond Wilcox. Nevšední příběh nevšední rodiny ovšem pokračoval. Dnes je z Davida Lopeze David Jackson, nejmladší milovaný syn věhlasného chirurga, talentovaný grafik. Cesta k hollywoodskému happy endu nebyla jednoduchá, ale rozhodně stojí za to se po ní ohlédnout zpět.
     V přírodním parku v údolí řeky Moravice naleznete malebné bezejmenné kopečky, které zvlňují krajinu a nabízejí možnost překrásných výhledů. K tomu nejčistší vzduch na Moravě, čistá voda, staleté stromy, četná hnízdiště ptáků, ticho a klid, který láká k objevným toulkám krajinou.
    Filtrovat mapu podle kategorií =VšechnyTICKempyV soukromíPenzionyHotelyRychlá občerstveníHospůdkyRestauraceNeziskovkyVýrobciPůjčovnySlužbyKulturaOvěření vinařiVinařiMuzeaPamátkySport
    Davidův mlýn vám nabízí denně čerstvé ryby z našich rybníků v restauracích Vážka a Bar&Grill, úžasné ubytování, pokoje i apartmány s vlastní kuchyňkou, nádhernou přírodu a čistý vzduch po celý rok, keramickou dílnu pro vaše výtvarné ambice, wellness procedury, venkovní vyhřívaný bazén, grilšopu k oslavám, posezení i rožnění, cyklotraily přímo za branami našeho areálu, lanové centrum, veřejný putting golf a mnoho dalšího. Stačí přijet na den či na týden, všichni jsou vítáni a všichni si přijdou na své.


Turistické centrum Zikmundov - Chřiby

     Ubytování Nově zrekonstruovaný Davidův mlýn *** nabízí ubytování pro celkem 70 hostů. K dispozici je 16 dvou až čtyřlůžkových pokojů a 7 luxusních apartmánů pro 4–6 osob.
     Areál Davidův mlýn *** se nachází v malebném údolí řeky Moravice 25 km od Opavy v krajině příjemné pro oko i pro pobyt, v přírodě, která potěší každého vnímavého návštěvníka.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00