Jak na věc


davidův mlýn staré těchanovice

SLEVU NA POBYT, LANOVÉ CENTRUM I RYBÍ HODY

     Stravování S POLOPENZÍ V rámci polopenze se můžete těšit na kontinentální snídaně. Jedna večeře bude dvouchodová, druhá v podobě grilování ryb, které si sami vylovíte z místního rybníka a připravíte dle své chuti a představy.
    V tomto fóru můžete diskutovat o výše uvedeném výrobku. Diskutujte slušně, nevkládejte spam, reklamu a nesouvisející příspěvky. Diskuze je moderována, nevhodné příspěvky budou odstraněny a jejich autoři z diskuze vyloučeni. Nadpis a text příspěvku jsou povinné.
     Ubytování Nově zrekonstruovaný Davidův mlýn *** nabízí ubytování pro celkem 70 hostů. K dispozici je 16 dvou až čtyřlůžkových pokojů a 7 luxusních apartmánů pro 4–6 osob.
     Areál Davidův mlýn *** se nachází v malebném údolí řeky Moravice 25 km od Opavy v krajině příjemné pro oko i pro pobyt, v přírodě, která potěší každého vnímavého návštěvníka.
     V tomto fóru můžete diskutovat o výše uvedeném výrobku. Diskutujte slušně, nevkládejte spam, reklamu a nesouvisející příspěvky. Diskuze je moderována, nevhodné příspěvky budou odstraněny a jejich autoři z diskuze vyloučeni. Nadpis a text příspěvku jsou povinné. Nadpis příspěvku:


Stříbrná Davidova hvězda s markazity

     V přírodním parku v údolí řeky Moravice naleznete malebné bezejmenné kopečky, které zvlňují krajinu a nabízejí možnost překrásných výhledů. K tomu nejčistší vzduch na Moravě, čistá voda, staleté stromy, četná hnízdiště ptáků, ticho a klid, který láká k objevným toulkám krajinou.
    Rádi bychom Vás pozvali na tradiční prodejní veletrh starožitností, který se koná dne 11. - 14.4.2019 v Novoměstské radnici, Praha 2. Pro naše stálé zákazníky máme opět připraveno několik VIP vstupenek.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00