Jak na věc


daniel bambas orientace

Počet homosexuálů v Česku roste, říká průzkum UK

    Dalším z hlavních aktérů byl Michal Novotný v roli obtloustlého Dava Bukatinského, který jakoby mu byl ušit přímo na tělo, jak fyziognomicky, tak herecky i pěvecky. PO stránce zpěvu mě velmi mile překvapil, takový výkon a muzikálnost jsem od něho skutečně nečekala. Jeho ženu Geogii ztvárnila Jana Malá, byla výborná, přirozená a věrohodná, oba tvořili pěkný pár.
    Kvůli penězům by nikdy nezradil sám sebe, rád si dá svíčkovou a nahota před kamerou mu nevadí. To je jen několik drobností, které o herci Danielu Bambasovi nejspíš nevíte.
    Totéž se týká i působivé rockově-funkové hudby Davida Yazbeka. V představení najdeme velké množství výrazných a lehce zamapatovatelných melodií. Provedení s živým orchestrem by možná bylo lepším řešením, ale jistě by to představení velmi prodražilo. Nahrávka hudby byla velmi dobrá, halfplaybacky vyznívaly přirozeně a diváka jistě nerušily.
    Nejnovější výzkumy ukazují, že v naší společnosti stále přibývá homosexuálních lidí. Příčinou je vrozená dispozice, zklamání z heterosexuálního vztahu i experimentování. Přibližně každý desátý člověk je homosexuál.


Takhle si užívá léto Daniel Bambas z Ordinace: A v plavkách mu to fakt sekne!

    Kdo viděl film Donaha!, který se setkal s velkým diváckým ohlasem a který byl jmenován na Oskara ve čtyřech kategoriích (pozlacenou sošku nakonec získala jen autorka hudby Anne Dudleyová), ví, že za trochu lechtivým názvem se schovává příběh několika dělníků, kteří přišli o práci v továrně, a každý po svém se snaží vyřešit svou situaci. Nedostatek peněz se samozřejmě odráží nejen v jejich rozervaných duších, že nejsou schopni zajistit své rodiny, ale především v jejich vztazích, kde narůstá napětí, a začínají se hroutit. Šest kamarádů nakonec dostane zpočátku zoufalý nápad, že by si peníze mohli opatřit striptýzovou show.
    Jiří Weingärtner se představil v úloze kdysi úspěšného tanečníka Noaha T. Simmonse, alias Bejka. Ze šestice hlavních představitelů se mi zdál nejméně přesvědčivý, zdálo se mi, že příliš přehrává a „tlačí na pilu“… Pravda je, že role namyšleného sebevědomého samce „Bejka“ je už tak napsaná, takže Jiřímu nechci křivdit. V tomto představení zaskakoval za Ladislava Freye, kterému ovšem ve většině recenzí bývá vyčítáno právě to samé.
    Nepřitahují je příliš ňadra, stehna, zadky ani velké svaly. Naproti tomu je ale dokážou naprosto uhranout lidé přemýšliví, vzdělaní a inteligentní. Slyšeli jste už pojem "sexy mozek"? Právě tohle spojení naprosto přesně vystihuje sapiosexuály.
    Pohledný herec Daniel Bambas, který v Ordinaci ztvárňuje bratra Stely Reného, si léto užívá naplno! A doufá, že vy také! Podívejte se na jeho FOTKY i v plavkách!


České celebrity, hudební hvězdy, významní čeští herci a herečky, úspěšní sportovci, osobnosti naší politické scény.

    Člen britské královské rodiny se poprvé objevil na titulce časopisu pro gaye. A šlo rovnou o prince Williama! Vévodkyně Kate ani tisíce fanynek po celém světě ale nemusí zoufat, William se v časopise vyjádřoval k zastrašování lidí kvůli jejich sexuální orientaci.
    Ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová se na plese Queer Ball v Praze veřejně postavila na stranu homosexuálů. Gaye a lesbičky označila za "svou komunitu", na dotazy novinářů, jestli tímto prohlášením veřejně přiznala svou sexuální orientaci, odpovídala jen velmi vyhýbavě.
    Záhy však zjišťují, že cesta ke slávě a bohatství nebude vůbec nic snadného. Jednak nemají k „podobné práci“ ani ty základní předpoklady – nejsou vybaveni svými postavami, tanečně, řeší otázky svého přirozeného studu a nedostatek zkušeností v tomto oboru. Za druhé musí svou show nacvičovat tajně, což vytváří celou řadu zápletek a komických situací, neboť jejich partnerky je podezírají nejen z neschopnosti najít si novou práci, ale nyní dokonce i z nevěry.


Odhodlejte se a začněte zdravěji každý den

    V rámci pochodu hrdosti sexuálních menšin Prague Pride dorazilo do Letenských sadů podle organizátorů asi 40.000 lidí. Během průvodu si účastníci připomněli památku obětí nedávné střelby a americkém Orlandu. Celý pochod centrem Prahy se podle policie obešel bez incidentů.
    Muzikál pro Vinohradské divadlo nastudoval režisér a choreograf Radek Balaš, a svého úkolu se zhostil více než na výbornou. Představení má spád i dramaturgické napětí, které střídají poetické momenty, takže divák nemá šanci ani chvíli se nudit. Jistě tomu napomohla i Balašova vlastní choreografie. Za zmínku stojí účelně, přirozeně a svižně se měnící scéna Davida Marka. Celkový dojem dovářejí velmi pěkné kostýmy Jolany Schofieldové-Izbické. Jediné, co mě trošičku vadilo, byl místy přebytek „happy amerického stylu“. Ale pojďme už k jednotlivým postavám.
    Jak je vidět z fotografií, Danielovou vášní je cykistika. Zřejmě i ta mu dopomáhá k sexy postavě! Zavítal také do zahraničí k moři, rád se ale také zrelaxuje na břehu českého jezera. Mrkněte se.


Zvyšují se úroky hypoték i půjček, na běžném účtu v bance je ale úrok nula.

    Muzikálové ztvárnění děje se od filmové předlohy příliš neliší. Scénář z pera Terrence McNallyho měl svižné tempo, hýřil vtipnými dialogy a nadsázkou. Oproti filmu, kde byl více kladen důraz na hořký sociální podtext, na divadelních prknech vše vyznívá v lehčím žánru, jsou zde více zastoupena taneční a pěvecká čísla.
    Za zmínku nadále rozhodně stojí Pavel Rímský coby namyšlený Herold Nichols, který se ovšem obává své náročné ženy Vicki. Tu bravurně ztvárnila Lucie Juřičková. Příběh této dvojice je skutečně dojemný. Původně náročná Vicki, zvyklá na komfort, se nakonec projeví jako milující žena, plná pochopení a svého muže tak trochu nečekaně podrží a podpoří.
    Jak je vidět z fotografií, Danielovou vášní je cykistika. Zřejmě i ta mu dopomáhá k sexy postavě! Zavítal také do zahraničí k moři, rád se ale také zrelaxuje na břehu českého jezera. Mrkněte se.


Sexuologické vyšetření: Tohle musel podstoupit Petr Kramný

    Pavel Batěk v roli nesmělého Malcolma McGregora mne doslova uchvátil a projevil se v poloze, v jaké jsem ho ještě neznala, včetně pěveckých kvalit. Bylo zajímavé sledovat vývoj jeho postavy od zakřiknutého mladíka pod vlivem dominantní matky a na pokraji sebevraždy, až po dospěvšího muže, který se konečně odpoutává od své právě umírající matky (skvěle ztvárněnou Věrou Kubánkovou) a uvědomuje si svou homosexuální orientaci. Jeho partnera, trochu ztřeštěného Ethana Girarda ztvárnil Daniel Bambas. Jejich společný duet, ve kterém si oba uvědomili svou vzájemnou náklonnost, zazpívali citlivě, s nadhledem a lehkou komikou, která nepřekročila hranice nevkusu.
    V premiérovém díle reality show Výměna manželek uvidíme, jak se snese lesba Marcela s dominantním manželem Milanem a jestli se dokáže náhradní manželka Romana vyrovnat s chodem nestandardní domácnosti dvou žen.
    Pohledný herec Daniel Bambas, který v Ordinaci ztvárňuje bratra Stely Reného, si léto užívá naplno! A doufá, že vy také! Podívejte se na jeho FOTKY i v plavkách!
    Z ženských rolí stojí za zmínku Jeanette, bývalá tanečnice, která pomáhá mužům s choreografií muzikálu. Bravurně a s nadhledem ji ztvárnila Jana Hlaváčová. Hrála a zpívala se šarmem a přirozenost, bylo vidět, že má tuto roli ráda a že si ji vyloženě užívá. Lidská, zkušená žena, která v branži zažila už ledacos, a hned tak ji něco neporazí. Všechny nakazila svou energií a optimizmem a za své výstupy sklízena velký a upřímný potlesk.
    U hlavního líčení s Petrem Kramným dnes promluvila mimo jiné i sexuoložka Šárka Grussmannová. Řekla, že Kramný je průměrný heterosexuál, který ovšem reagoval i na sadomasochistické podněty.


Krvavá bitka v Ordinaci: Renému rupnou nervy a zmlátí Tomáše!

    Útoky na mešity sílí, pořádají se demonstrace, někde dokonce dochází i k napadání muslimů. Jak to pak vypadá, když se propojí prvky islámské víry s homosexuální orientací? O tom vyprávěl uprchlík ze Sýrie, jehož cestu do Evropy zachycují redaktoři z webu Příběhyuprchlíků.cz.
    Kdo jste dočetli až sem, jistě si pokládáte netrpělivou otázku: Jak to dopadne? Svléknou se herci skutečně až donaha? Diváci odcházeli skutečně nadmíru spokojeni a rozesmátí, potlesk nebral konce… Ale jak představení dopadne, to vám neprozradím. Přijďte se na něj podívat. Určitě nebudete litovat!
    Hlavní postavu Jerryho Lukowského ztvárnil Filip Blažek, hraje milujícího otce, kterému kvůli neplacení alimentů hrozí ztráta syna Nathana. V dětské roli se představil Jakub Cibula a nutno říci, že byl svým dospělým partnerům rovnocenným partnerem, hrál velmi přirozeně. Aby ne, když jeho maminku ztvárnila Zlata Adamovská, která patří k české herecké špičce. Byla opravdu skvělá, věrohodná, lidská – ve všech polohách: Od nešťastné ženy, která se snaží zabezpečit své dítě až po polohu konečného pochopení.


Krasavec z Ordinace hostem Na baru! Posílejte mu své otázky

    Muzikál Donaha! vznikl podle předlohy veleúspěšného stejnojmenného anglického filmu z roku 1997. Po uvedení na scénách v Liberci (česká premiéra), v Uherském Hradišti a v Pardubicích, zavítal také i do Prahy. Od konce roku 2005 jej s velkým diváckým ohlasem uvádí Divadlo na Vinohradech. Vděčné publikum pravidelně zaplňuje řady divadla do posledního místa, a tak si Musicalnet.cz nemohl nechat představení ujít.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
18156
cache: 0024:00:00