Jak na věc


dana večerníková pardubice

Stylové make-up taštičky nejen na cestování

    Ženy a kosmetika. Never ending story. Opravdu potřebujeme všechny ty krémy na den, na noc, pod make-up? Nestačil by jeden? Bez jakého produktu opravdu nemůžete být? V redakci už v tom máme jasno! 
    Také patříte k těm, kdo obdivují mladistvý vzhled herečky Dany Morávkové, která se opět zhostila role modelky? Zde najdete její tajnou zbraň na neúnavnou krásu!!!
    Náročné téma MET Gala pro otevření prestižní výstavy pro rok 2019 bylo módní nadsázka, záměrný nevkus a ironie. Jak se celebrity oblékly, kdo vynikal nejvíce a jaké šaty byly nejúspěšnější?
    Mladá inspirativní maminka se o svůj život dělí se skoro 100 tisícemi sledovatelů na sociálních sítích. Její vytříbený vkus, styl a láska k módě vyniká spolu s rolí maminky s dvojčátky v krásných fotografiích.
    Když bylo Dáně, jak Daně Medřické říkali rodiče, šest let, rozhodla se stát herečkou. Bylo to po představení Radúz a Mahulena, byla okouzlena, ztracena. S otcem se později dohodli, pokud odmaturuje na gymnáziu, může se přihlásit na konzervatoř. Vyrostla v jednu z nejlepších hereček své doby.


"Velká a šťastná rodina je pro mě nejvíce," říká maminka a influencerka Natálie Myslivcová

    V roce 1979 jí zemřel muž. Ale ještě jednou měla štěstí a zamilovala se. Španěl Artemio Precioso Ugarte, ekonom a ekolog, působil v Praze a obdivoval divadelní umění Dany Medřické. Později se vrátil do Španělska. Ale osud je dal dohromady, když oba ovdověli. V roce 1981 se vzali. O dva roky později Danu Medřickou stihl infarkt.
    S nadšením přijala naše redakce magazínu moda.cz pozvání na představení již desáté kolekce kabelek značky ELEGA by Dana M. pro jaro a léto pod názvem EUPHORIA, které se konalo 24. 3. 2017 v centru Prahy v salonku hotelu President. 
    O Evě Perkausové jsme se dočetli už ledacos, i nepříjemné věci. My jsme si ale s Evou hezky popovídali o módě, cvičení a jiných holčičích věcech. Jsme rádi, že nejsme bulvární plátek!
    Charizmatická herečka Dana Morávková křtila svůj v pořadí již čtvrtý kalendář, který i tentokrát nafotila pro známou americkou přírodní kosmetiku a opět to byla velkolepá událost.
    Vypadá, že téměř nestárne. Jasně, z určité části za to mohou geny. Ale k jejímu dokonale mladistvému vzhledu také z velké části přispívá fakt, že herečka o sebe dokonale pečuje.


S respektem vůči sobě i planetě

    Když jí nabídli roli Eržiky v Kočičí hře maďarského dramatika Istvána Örkényho, nepředpokládalo se, že by hra mohla mít úspěch. Čekal se spíš propadák, Dana Medřická a Vlasta Fabiánová nebyly v oblibě u vedení divadla. Před generálkou poslala Dana Medřická Vlastě Fabiánové povzbuzující vzkaz: „To jsme my sestry Skalovy, nejkrásnější kočičky v okolí. Mňau, mňau.“ Byl to opravdu herecký koncert a hra měla přes 400 repríz.
    Komorní přehlídka v luxusních prostorách pražského hotelu se návrhářce Natali Ruden povedla na maximum. V roli modelky kromě Veroniky Kašákové zazářila i Dana Morávková.
    Provdala se za Václava Vydru, její muž byl o osmnáct let starší. Syn Václav se narodil v roce 1956 a je pokračovatelem herecké dynastie Vydrů. Do manželství Dana Medřická vkročila se stejnou energií jako do každé role.
    Všichni jistě víme, že voda je základem života. Bez ní bychom dlouhodobě nepřežili a společně s ní v těle funguje vše, jak má. Zkuste pít vodu jinak než z plastů, ulevíte planetě, ale zejména sobě!
    Stárnutí kůže je součástí biologického procesu, který nemůžeme zastavit, ale dokážeme ho zpomalit. Významným pomocníkem jsou kosmetické přípravky americké přírodní značky Pevonia Botanica. Sází na ně i herečka Dana Morávková.
     Dveře DANA Vám umožní mít doma jednotný typ dveří - od vchodových dveří přes interiérové dveře otočné, dveře posuvné do stavebního pouzdra až po dveře garážové.


KOLEKCE KABELEK DANY MORÁVKOVÉ F/W 2016/17

    Červen je měsícem, kdy se největší množství zamilovaných párů rozhodne vzít. Tedy uskutečnit svatební obřad a k tomu, jak se patří, hostinu. Jestli vás také čeká nějaká svatba, neváhejte se inspirovat, v čem vyrazit!

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
12047
cache: 0024:00:00