Jak na věc


dřevotřískový parapet vnitřní, top set

Vnitřní parapety s extra výběrem dekorů

    Abyste dokonale sladili vzhled Vašeho interiéru, jsou tyto parapety ve velmi široké nabídce dekorů, a to od standardní bílé, imitace mramorů až po mnoho různých dřevodekorů. 3D dekory Vám nabízíme s extra silnou povrchovou úpravou HPL laminátu.
    Pokud si nevíte rady se správným zaměřením parapetů nebo s jejich následnou montáží, navštivte naše sekce ZAMĚŘENÍ VNITŘNÍCH PARAPETŮ a MONTÁŽ VNITŘNÍCH PARAPETŮ, kde jsou jednotlivé kroky perfektně popsány.
    Parapety24.cz - Vnitřní a venkovní parapety na míru. Nabízíme největší výběr parapetů a příslušenství, parapety připravíme přesně dle požadovaných rozměrů a dopravíme až k Vám. Okenní venkovní parapety hliníkové, tažené i ohýbané, FeZn, Cu, TiZn. Okenní vnitřní parapety plastové i dřevotřískové.
    K parapetům doporučujeme zvolit boční lemovku, která jim dodá dokonalý vzhled. Můžete si zvolit také zakončení plastovými krytkami, které jsou laděny k barvě či dekoru parapetu.


Dřevotřískové parapety CLASSIC | Parapety, vnitřní a venkovní parapety

    Klasické a léty prověřené vnitřní dřevotřískové parapety CLASSIC patří mezi vyšší řady dřevotřískových parapetů a jsou určeny především pro vnitřní použití v rodinných domech či bytech, nicméně díky své odolnosti je lze použít i ve výrobních provozech. Parapety jsou vyráběny metodou postforming, kdy je horní krycí vrstva (vysokotlaký laminát o síle 0,6 mm) lepena na vlhkuodolnou dřevotřískovou desku. Na spodní straně parapetu je použitý velmi kvalitní vlhkuodolný impregnovaný materiál, jehož vlastnosti umožňují nejen snadné a kvalitní opracování parapetu, ale rovněž lepší přilnavost k montážním materiálům. Profil dřevotřískových parapetů zajišťuje vysokou stabilitu a pevnost.
     Bez krytek a lemovkyLemování včetně lemovkyOboustranná plastová krytkaBez krytek a lemovkyLemování včetně lemovkyOboustranná plastová krytkaBez krytek a lemovkyLemování včetně lemovky

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00