Jak na věc


dřevostavby na klíč katalog

OMLOUVÁME SE NAŠIM KLIENTŮM.STRÁNKY PRO VÁS UPRAVUJEME. TĚŠÍME SE S VÁMI.

    Rozšiřujeme portfolio činností ALKADOMKY DŘEVOSTAVBY s. r. o. o přidruženou výrobu. Dnes si již u nás můžete nechat vyrobit příhradové konstrukce, komerční dřevostavbu libovolného typu.
    Dřevostavby jsou kvalitní a přitom levnou variantou rodinného domu na klíč. Díky skvělé izolaci, rychlosti stavby a nízké energetické náročnosti se staly dřevostavby velmi oblíbenými rodinnými domy 21. století. Kvalitně opracované dřevo perfektně izoluje celou stavbu a zabezpečí Vám nízkou energetickou náročnost. Nabízíme Vám dřevostavby ve standardním a nadstandardním provedení.
    ALKADOMKY DŘEVOSTAVBY s. r. o. nyní nově oprávněny k výrobě, prodeji, montáží příhradových vazníků. Licence udělena:
     Vyrobíme pro vás libovolný druh příhradovin v krátkém čase s dopravou na místo. Zajistíme samotnou montáž.


ALKADOMKY DŘEVOSTAVBY s.r.o. jsou s vámi rádi i v roce 2019.

    Žijeme v době dynamického rozvoje občanské společnosti. ALKADOMKY DŘEVOSTAVBY s. r. o. nezůstávají pozadu. Nepřetržitě reagujeme na požadavky, které na nás moderní doba klade. Rozšiřujeme nabídku typů rodinných domů tak, aby si každý klient našel právě ten svůj, o kterém sní. Typové projekty individualizujeme dle přání zákazníka. Zakázky realizujeme za použití nejmodernějších, přírodních materiálů.
    Ve dnech 4.2. - 7.2. 2016 jsme se účastnili Veletrhu dřevostaveb 2016 v pražských Holešovicích. Na výstavě vzbudil zájem náš konstrukční systém, který se skládá ze Steico nosníků a který má parametry pasivního domu. Zároveň jsme zaregistrovali odklon zákazníků od typových domů dřevostaveb a naopak zvýšený zájem o stavbu, na které se můžou aktivně podílet, tzn. dotvořit svůj dům s projektantem podle představ a fungování dané rodiny a následně být vtažen do celého dění v průběhu výstavby dřevostavby. Bylo znát, že nepodceňují výběr realizační firmy, protože její výběr je pak rozhodnutí na celý život. A pro nás, jako stavební firmu, bylo velmi příjemné pozorovat posun, který se týkal informovanosti zákazníků o technologiích a materiálech z oblasti dřevostaveb. Třešničkou na dortu pak bylo setkávání se zákazníky, kterým jsme dům v minulosti realizovali. Těšíme se na další ročník a další milá setkání.


Příhradové konstrukce:

    Jsme stavební společnost zaměřena především na dřevostavby, pevně usazená na tuzemském trhu, více než 100 realizovaných rodinných domů na území celé ČR. Naše motto zní: kvalita, rychlost, individuální přístup, dynamika...


Další články:

    1) máme dlouholeté zkušenosti v oboru dřevostavby na českém i zahraničním trhu2) jsme členy v Asociaci dodavatelů montovaných domů (ADMD), která ručí za kvalitu a dodržování norem sdružených firem3) nabízíme nadstandardní výbavu dřevostavby v základních cenách (mimo jiné: difuzně otevřenou konstrukci s odvětranou    fasádou, izolační trojskla u okenních a dveřních výplní, střešní krytinu z pálené tašky, foukanou izolaci v podstřeší)4) domy vyrábíme prefabrikací, ale i systémem 2 by 4, pokud např. pozemek není dobře přístupný5) máme projektanta pro individuální projekty6) vzhledem k našemu členství v ADMD máme pro dřevostavby zvýhodněné úvěry pro naše klienty u KB a České Spořitelny,     další banky s ADMD o tomto spojení jednajíUpřednostňujeme osobní schůzky, při kterých Vám rádi představíme náš konkurenční systém STEICO jehož přednostmi jsou:1) difuzně otevřená konstukrce v základní ceně2) hodnota prostupu tepla obvodové stěny U = 0,12 W(m2.K)3) konstrukce obvodového pláště dřevostavb
    ALKADOMKY DŘEVOSTAVBY s. r. o. využívají při své stavební čínnosti přírodní materiály šetrné k životnímu prostředí. Dotváří tak příjemné prostředí pro vaše bydlení.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00