Jak na věc


dědek kořenář

Abeceda minerálů - další prvky

    Mátová směs je vhodná ke zlepšení výživy srdce a tím i jeho posilování. Směs bylin působí mírně močopudně a podporuje celkově normální činnost oběhového systému. Jde o bylinný, tekutý čajový koncentrát, který působí pozitivně na srdce, cévy, krevní tlak, oběhové potíže a křečové žíly. Obsahuje extrakt hlohu, který příznivě působí na normální funkce oběhové soustavy. Jablečník podporuje normální krevní tlak a kopřiva normální činnost kardiovaskulárního systému. Další obsaženou složkou je jinan, který působí jako antioxidant a dále vilín, který podporuje přirozenou obranyschopnost a normální činnost kardiovaskulárního systému a cévní soustavy.
    Chmel se používá na hormonální poruchy žen, potíže se štítnou žlázou, klimakterium, vlasy, lupy, akné, cholesterol, celulitidu, neplodnost, výtečně doplňuje účinek Malinové směsi GK+
    Upozornění:  Nevhodné pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Tento produkt byl uveden na trh jako doplněk stravy. Nejedná se o lék a nemá schválené léčivé účinky.
    Máta peprná je vytrvalou bylinkou s typicky chlupatou lodyhou, kdy může dorůst až 75 cm. Tvar listů je vejčitý, jsou ostře pilovité s řapíkem až 10 cm dlouhým. Kvete v létě a to světle nachovými květy na konci květenství. Jedná se o medonosnou rostlinku.


DIVIZNOVÁ směs PK Dědek Kořenář 100 ml

    Lichořeřišnice je známá svým až antibiotickým účinkem na mikrobiální infekce, zvláště na ty na antibiotika již odolné. Hořčiny pelyňku působí obdobně, ale mají vedlejší účinky na synaptické spoje mezi neurony, a je tedy nevhodné pelyněk užívat dlouho a hodně (tento efekt eliminuje bakopa drobnolistá). Podobně funguje i šalvěj. Kvůli šalvěji a pelyňku je nejen chuť velmi hořká, ale snižuje se thujonem i potivost a zároveň omezuje laktace kojících. Thujon blokuje nervový systém střevním parazitům. Třapatka, řemdihák, heřmánek a chaparral jsou známy svou podporou imunity a kotvičník s maralem dodávají energii pro boj s infekcemi. Nedoporučuji kyselit, spíše by prospělo ke každé porci uvedených bylin si vzít 1 tabletu jedlé sody (1,5 g).
    Šípek se používá na revmatismus, klouby, svaly, šlachy, při nachlazení, zánětech kloubů, artróze, bolestech v zádech, jako prevence chřipkových potíží…
    Každý z nás je jedinečný, má své myšlenky a návyky, které tvoří jeho "Svět". Všechny tzv. nemoci si v těle vytváříme sami. Tělo, stejně jako všechno ostatní, zrcadlí naše myšlenky a přesvědčení. Neustále k nám promlouvá, musíme si však udělat čas a naslouchat mu. Každá buňka v těle reaguje na každou myšlenku, která nám proběhne hlavou, a na každé slovo, které vyslovíme.
    Dobromysl se používá na stres, napětí, přetaženost, deprese, řidičskou únavu, pro celkové zklidnění bez negativního ovlivnění schopnosti soustředění se nebo pozornosti, nespavost.


Kosterní soustava - Bolí Vás záda

    Amalaki (Embilika lékařská) - Amla, Amlaki, ale i celá řada dalších pojmenování pro drobné ovoce podobné našemu angreštu, které má mnoho zcela vyjímečných pozitivních zdravotních účinků na lidský oranismus. V Indii je Amalaki považováno za posvátný strom a jeho plody využívá již po celá staletí ayurvédská medicína pro udržení pevného zdraví, k dosažení dlouhověkosti, dodání životní energie a k regeneraci organismu. Tedy ne nadarmo se tomuto tradičnímu indickému ovoci přezdívá "nebeské plody".
    Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Tento produkt byl uveden na trh jako doplněk stravy. Nejedná se o lék a nemá schválené léčivé účinky. Není určen jako náhrada pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let. Uchovávejte mimo dosah dětí.
    Obsah stránek www.salveo.cz je chráněn autorským zákonem.Kopírování a šíření obsahu v jakékoliv podobě, bez písemného souhlasu provozovatele, je nezákonné.
    Minerály a stopové prvky jsou nezbytné a velmi cenné látky pro správné fungování lidského organismu. Není důležité pouze množství přijímaných látek, ale také jejich forma a kombinace v jaké jsou do těla doplňovány. Tělo si je samo neumí vytvořit a proto je musí přijmout z potravy. Mezi nejdůležitější minerály patří: hořčík, draslík, vápník, fosfor, chrom, železo, měď, zinek, selen, molybden, jód a bór. 


 *Chrblostop* - tekutý čajový koncentrát dědka kořenáře s vysokým obsahem bylin

    Vrbovková směs je určena pro pravidelné a dlouhodobé užívání pro normální činnost ledvin. Jde o bylinný, tekutý čajový koncentrát, který je vhodný při problémech s ledvinami, močovým měchýřem či s prostatou. Působí na normální funkce prostaty či dolních močových cest. Na normální funkce močových cest dále působí extrakt z břízy bělokoré, medvědice či zlatobýlu. Medvědice má dále příznivý vliv na ledviny a působí jako antioxidant. Na normální činnost ledvin, imunity a prostaty má příznivé účinky kopřiva. Tato směs dále obsahuje extrakt z blešníku, truskavce, jehlice, měsíčku, ostropestřce či arniky.
    Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Tento produkt byl uveden na trh jako doplněk stravy. Nejedná se o lék a nemá schválené léčivé účinky. Není určen jako náhrada pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let. Uchovávejte mimo dosah dětí.
    Arónie (Aronia melanocarpa) - temnoplodec, jehož plody jsou u nás také nazývány “černými jeřabinami”. Keř dorůstá výšky 2-3 metrů a pochází z východní části Severní Ameriky z oblasti dnešní americko-kanadské hranice. Zde je rozšířena ve všech nadmořských výškách a roste divoce na rozlehlých plochách. Indiánské kmeny znaly tuto rostlinu velmi dobře a jejím plodům přisuzovaly velký léčebný účinek a to oprávněně. Na evropský kontinet Arónii přivezl slavný ruský botanik a šlechtitel I.V. Mičurin.
    Borůvka se používá na cukrovku, čistící kúry, k vyplavení odpadů z kloubů, příznivě působí při zhoršování zraku, zánětech trávicích sliznic, čištění krve


Dávkování: 1/2-1 čajovou lžičku rozmíchejte v šálku (100-250 ml) teplé nebo studené vody či slabého čaje. Nedoporučuje se používat vodu minerální ani perlivou. Podávejte 2-6x denně mimo jídla. Při respiračních alergiích pijte 3-4x denně po dobu alespoň půl roku. Sediment bylinného původu není na závadu. Chraňte před světlem a mrazem.  Doporučené ředění na přípravu nealkoholického nápoje 1:600. Energetická hodnota 100 ml nápoje připraveného dle návodu 3 KJ.

    Aplikátor začíná pracovat od prvního přiložení na tělo. Nepříjemné bodavé pocity z působení aplikátoru během prvních 3-5 minut přecházejí do komfortních pocitů tepla, vibrací, zmizení bolesti zad a uvolnění - takto lze vyjádřit první pocity.
    Třísloviny dubu reakcí s bílkovinami stahují povrch otevřených ran, sráží krev, zachycují viry, plísně i bakterie za jejich bílkovinový obal a jsou pro ně metabolickou pastí. Přítomný líh je pomáhá ničit a po minutě pálení tlumí bolest.
    Vrbovka z čeledi pupalkovité je dnes znovu objevená bylina doporučovaná i samotnými urology na onemocnění předstojné žlázy neboli prostaty. Vrbovka malokvětá dosahuje výšky až jeden metr, jedná se o bylinu vytrvalou. Vrbovka malokvětá je účinná při zánětech  urologického traktu obvykle s dalšími bylinami podle povahy potíží, nejčastěji s medvědicí, brusinkou, zlatobýlem, truskavcem, blešníkem, přesličkou anebo břízou.
    Etanol max. 78%, voda, zeměžluč, hořec žlutý, pampeliška, vachta, andělika, puškvorec, jalovec, smil, pelyněk pravý, čekanka, heřmánek, libeček, fenykl, chmel, kozlík, mochna husí


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00