Jak na věc


dítě ve dvou letech nemluví

Ženu v komatu znásilnili, otcem dítěte může být i někdo z lékařů

    Tragicky skončil výlet do Disneylandu pro rodinu z Las Vegas. Když se šla matka osprchovat, vydala se tříletá Stephanie na balkon ve čtvrtém patře, kde spatřila své příbuzné. Zřítila se dolů, když se k nim pokusila slézt. Na místě zemřela.
    Pokud plánujete s vaším partnerem dítě, je středa 2. ledna pro to ideální. Slaví se totiž Mezinárodní den početí dítěte. Tento den je u budoucích rodičů oblíbený především proto, že se dítě narodí v září a bude tak patřit mezi starší žáky ve třídě. Rozhodnutí počít dítě zrovna v tento den ovlivňuje i vánoční atmosféra nebo prosincové svatby.
    Leden je tu a s ním konečně i ta pravá mrazivá zima. S klesajícími teplotami ale vyvstává otázka: Co na sebe, abych neumrzla, a nevypadala přitom jako jedna velká sněhová koule? My v Lunzo víme, jak na to.
    Naprosto otřesný případ rozplétají detektivové z Phoenixu v Arizoně. Hledají zvrhlíka, který v místním hospicu znásilnil pacientku, která už je déle než deset let ve vegetativním stavu. Na vše se přišlo poté, co devětadvacetiletá Apačka na konci prosince náhle porodila chlapečka.


Existuje přátelství mezi mužem a ženou?

    Neobvyklé dilema řeší těhotná žena, která se se svým problémem svěřila na internetovém fóru. Spor s manželem vyvolala původně nevinná debata o jméně pro jejich zatím nenarozenou dceru.
    Otřesný skandál sexuálního zneužívání řeší policie v americkém Phoenixu, kde porodila pacientka pečovatelského ústavu, která je více než deset let ve vegetativním stavu. Chlapec, který se narodil 29. prosince, se narodil zdravý.
    Až doživotí ve vězení může strávit sedmačtyřicetiletý Lucemburčan, který před dvěma dny ve městě Wiltz schválně najel autem do skupiny lidí. Zranil přitom svoji bývalou manželku a zabil vlastního dvouletého syna Calvina!
    Oslavy konce roku se pro Magdalénu ze slovenského města Žiar nad Hronom změnil v noční můru. Její pětiletá dcera totiž uhořela při požáru bytu ve městě Puchheim v Německu.
    Případ šestileté dívky, která se těžce zranila po pádu ze sedačkové lanovky v Harrachově, má pokračování. Přihlásil se svědek, který neštěstí viděl. Policisté ale stále pátrají po cizinci, který spolu s babičkou dívky nastoupil do sedačky.


Meghan poruší královskou tradici! Rodit bude na nevšedním místě

    Vévodkyně Meghan už se podle zdroje z blízkosti královské rodiny rozhodla, kde přijde na svět její první dítě. Porodnice, kterou už třikrát využila její švagrová Kate, to ale zřejmě nebude.
    Necelý rok byl chlapečkovi, který sám pobíhal u silnice. Případ mohl skončit tragicky, kdyby poblíž nebyla hrdinka řídící autobus. Uprostřed silnice okamžitě zastavila a běžela dítě zachránit.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00