Jak na věc


cukrárna ostrožská lhota

Bazén & snídaně ... 2 v 1 (01.01.2019)

    Zemětřesení by snad nenatropilo větší škodu než poslední události u Sladkých. Všude je plno střepin a ty se snadno slepit nedají. Radka nemůže Františkovi odpustit, je skálopevně přesvědčena o nutnosti rozvodu a pronájmu cukrárny. Specialita podniku a hyperaktivní Olga přivedou za Hynkem osobu, která beze zbytku zúročí všechny přednosti nadějného básníka pánví. Ten sympatický muž ale nabízí mnohem víc. Hlavně zoufalé Radce, která teď potřebuje pofoukat své bolístky. František je bezradný a také bezmocný. Nemá na vybranou, nezbývá než čekat na Radčino rozhodnutí. Osud cukrářské partičky i celé rodiny je v jejích rukou. Příprava večírku na rozloučenou je v plném proudu. Spějeme do finále, protože příběhy seriálových postav tímto dílem končí.
    Prostor cukrárny je možné využít pro pořádání dětských oslav, (narozeniny) prostor cukrárny vyzdobíme a připravíme na oslavu setkání přátel apod. Celý objekt je pokryt Wi-Fi signálem.
    dýňové speciality & saláty & sendviče ... krém z pečené dýně, dýňové kari, ciabatta s hovězím Pastrami a steakovýma hranolkama, listový salát s grilovaným sýrem Halloumi, salát s parmskou šunkou či Caesar salát s plátkem grilovaných kuřecích prsíček
    Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.
    "Zakládáme si na výrobě z přírodních, čerstvých a kvalitních surovin. Menu tvoří ty nejlahodnější zákusky inspirované mezinárodní kuchyní, vždy však originálně dotvořené cukrářským teamem hotelu Vitality".


Široká nabídka zákusků a chlebíčků

    Příležitost k pomstě je zároveň šance k odpuštění, rozhodnutí je na každém z nás. Energická Iva Janžurová jako spasitelka cukrářky Veroniky Žilkové v posledním dílu komediálně laděného seriálu České televize pro celou rodinu. Dále hrají: J. Štěpánková, N. Konvalinková, J. Hrušínský, J. Dolanský, B. Klepl, B. Navrátil, O. Navrátil, S. Stašová, J. Čvančarová, P. Tenorová, V. Postránecký, J. Strach, A. Jastraban a další. Scénář J. Míka. Kamera J. Špelda. Režie D. Klein

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
9380
cache: 0024:00:00