Jak na věc


cukrárna sladké časy ostravy

Online objednávka - cukrárna a kavárna Diana

    Navštivte naši cukrárnu v Cholticích. Nabízíme Vám útulné prostředí s příjemným posezením a širokou nabídkou zákusků, dortů, chlebíčků a výborné kávy. Těšíme se na Vaši návštěvu.
    Příležitost k pomstě je zároveň šance k odpuštění, rozhodnutí je na každém z nás. Energická Iva Janžurová jako spasitelka cukrářky Veroniky Žilkové v posledním dílu komediálně laděného seriálu České televize pro celou rodinu. Dále hrají: J. Štěpánková, N. Konvalinková, J. Hrušínský, J. Dolanský, B. Klepl, B. Navrátil, O. Navrátil, S. Stašová, J. Čvančarová, P. Tenorová, V. Postránecký, J. Strach, A. Jastraban a další. Scénář J. Míka. Kamera J. Špelda. Režie D. Klein
    Otevřeli jsme pro vás novou cukrárnu v Cholticích. Přijďte si k nám odpočinout a ochutnat z naší široké nabídky zákusků a chlebíčků. Klademe důraz především na kvalitu, která je pro finální podobu a chuť výrobků důležitá. Na své si přijdou také milovníci dobré kávy. Kávu a čaj vám rádi připravíme s sebou.


Zákusky, dorty a další sladký sortiment pro nás vyrábí

    Zemětřesení by snad nenatropilo větší škodu než poslední události u Sladkých. Všude je plno střepin a ty se snadno slepit nedají. Radka nemůže Františkovi odpustit, je skálopevně přesvědčena o nutnosti rozvodu a pronájmu cukrárny. Specialita podniku a hyperaktivní Olga přivedou za Hynkem osobu, která beze zbytku zúročí všechny přednosti nadějného básníka pánví. Ten sympatický muž ale nabízí mnohem víc. Hlavně zoufalé Radce, která teď potřebuje pofoukat své bolístky. František je bezradný a také bezmocný. Nemá na vybranou, nezbývá než čekat na Radčino rozhodnutí. Osud cukrářské partičky i celé rodiny je v jejích rukou. Příprava večírku na rozloučenou je v plném proudu. Spějeme do finále, protože příběhy seriálových postav tímto dílem končí.
    Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.
    Pro vaše děti je tu k dispozici dětský koutek s možností si něco vyrobit a výrobek si odnést. Pro vaše děti připravujeme tematická tvoření, kdy chceme podpořit jejich kreativitu a zručnost. Po domluvě je možnost dohodnout i dětskou oslavu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00