Jak na věc


corny big

Audiokniha Elena Ferrante: DNY OPUŠTĚNÍ

    „Snažili jsme se vyvinout proteinovou tyčinku, která bude lidem chutnat a bude se dobře jíst. To se nám díky sendvičové formě tyčinky povedlo. Navíc Corny Protein nabízí 30 % proteinu a přidaný hořčík. Díky tomu je ideální volbou pro všechny aktivně žijící lidi, kteří chtějí proteinovou tyčinku a zároveň si i dobře pochutnat,“ dodává Marek Gold, Senior category manager značky Corny. 
    Corny Protein, sendvičová proteinová tyčinka, je složená ze dvou křupavých cereálních vrstev spojených lahodným proteinovým krémem. Tyčinka obsahuje jedinečnou kombinaci rostlinných i živočišných proteinů, které jsou zastoupeny například v hrášku, proteinových křupkách v cereálních vrstvách či v mléčné bílkovině. 
    Kromě dávky proteinů, které výrazně podporují růst a udržení svalové hmoty, obsahuje Corny Protein i přidaný hořčík (magnezium), který je důležitý nejenom pro správnou činnost svalů i nervů, ale i pro uvolňování energie a stavbu kostí. Díky svému nutričně vyváženému složení a třem variantám lahodných příchutí – Corny Protein čokoláda, Corny Protein karamel a Corny Protein citron v baleních po 35 g tak potěší všechny mlsné jazýčky sportovně aktivních lidí, kterým vždy pomůže pro každodenní regeneraci. Doporučená maloobchodní cena 24, 90 Kč.


Radioservis představuje knihu Julie Urbišová - Doma v Nola

    Po sportovní aktivitě je pro naše tělo důležitá regenerace pro další výkony. Rychlým řešením jsou dnes stále populárnější proteinové tyčinky, které však někdy chutnají příliš uměle a mají tuhou konzistenci. Značka Corny proto přichází s proteinovou tyčinkou, která nejenom obsahuje 30 % proteinů, ale i skvěle chutná.
    Když jsem je poprvé viděla, tak jsem si říkala, že přeci kombinace müsli a proteinové tyčinky nemůže být vůbec dobrá, ale čtu jen samá pozitiva, takže příště až je uvidím, jdu do nich :).
    Regenerace po cvičení je stejně důležitá jako cvičení samotné, proto nyní značka Corny, nejprodávanější značka v kategorii cereálních tyčinek v Česku, přichází na trh s chutnou řadou proteinových tyčinek – Corny Protein, která obsahuje 30 % proteinů. Kromě vyváženého složení cereálií, rostlinných a mléčných proteinů či hořčíku (magnézia) nabízí i skvělou chuť, je proto ideální volbou pro všechny, kteří hledají chutnou a výživnou svačinku po sportovních aktivitách. K dostání je hned ve třech lahodných variantách – čokoláda, karamel a citron. 

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00