Jak na věc


chutně čerstvě kadaň

POMAZÁNKY - rychlé, dobré a vyzkoušené recepty

    Ideální úbytek váhy je 0,5kg – 1 kg týdně. Krabičková dieta není jen nárazová dieta, ale jedná se o změnu životního stylu, kdy se naučíte správně stravovat. Budete vypadat a cítit se lépe, Vaše tělo bude zdravé a plné energie, protože dostane přesně takový počet živin, který potřebuje a co víc, bez pocitu hladu, jednoduše zdravě jíte a přitom hubnete!
    Losos patří mezi nejlepší zdroje mastných omega 3 kyselin? Losos přispívá ke zdraví nervové soustavy a pomáhá i v prevenci depresí.
    Chutné krabičky je speciálně nutričně vyvážené vícechodové menu ve speciálním potravinářském obalu, které Vám každý den budeme dodávat ve Vámi určeném časovém rozmezí na Vámi určené místo.
    V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat - změňte svůj životní styl, zhubněte a budete se cítit skvěle!
    Chutné krabičky vznikly pro všechny ty, kteří se rozhodli změnit svůj životní styl, ať už chcete zhubnout nebo svému tělu dopřávat pravidelnou nutričně vyváženou stravu, pak jste na správné adrese. Sestavujeme vždy vyvážený jídelníček, který zaručuje, že kila půjdou dolů téměř sama.
    Praktická a přehledná kuchařka, ve které najdete zajímavé recepty na těstovinová jídla se zeleninou, houbami, uzeninami, s různými...Alena DoležalováZobrazit


Chutné krabičky - funkční krabičková dieta

    Vyváženost bílkovin, tuku a sacharidů v jednotlivých pokrmech od snídaně až po večeři vám zaručí, že svůj organizmus a metabolizmus ráno skvěle nastartujete a v průběhu dne se budete udržovat ve skvělé kondici a co je důležité, zdravě si pochutnáte.
    Kuchařka nabízí téměř 300 vyzkoušených receptů na rychlá jídla, bezmasá i s masem, polévky, pomazánky i rychlé moučníky. Je určena...Alena DoležalováZobrazit
    A pokud si stále nejste jisti, jestli je pro Vás krabičková dieta to pravé, můžete si objednat zkušební týden, při kterém zjistíte, jestli Vám tento způsob stravování vyhovuje, upozorňujeme však, že výsledky jsou viditelné až tak po měsíci, avšak výsledky hubnutí jsou trvalé, žádný jojo efekt, jak tomu často bývá u jiných diet.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00