Jak na věc


chovatelská stanice německý boxer pisek

Maltézský psík / Argentinská Doga / Čínský chocholatý pes

    A protože čas nezastavíme a ubíhá nám stejně jako našim pejskům, z naší Sheilly je už babička, která už má ráda svůj klid a pohodu a stejně jako u lidí, babičky jsou od toho, aby bavily vnuky a vnučky naší psí rodiny. Už neplánujeme žádná štěňata Argentinské dogy
    Brzy čekáme přírůstky do naší smečky, bližší informace naleznete na štěňata maltézáků nebo štěňata čínských chocholatých. Pokud jsme ve Vás vzbudili zájem o štěňátka Maltézských psíků nebo Čínských chocholatých psíků, kontaktujte nás.
    Pro ty z Vás, kteří se chcete stát chovateli Maltézského psíka nebo Čínských chocholatých psů, doporučujeme stručné informace o obou plemenech v části o pejscích a využijte odkazů na stránky s dalšími informacemi o chovu těchto pejsků (viz. části informace a spolupráce).
    Čas plynul a my jsme si k chovu Maltezáčků přibrali i chov Argentinské dogy, když jsme si pořídili fenku Sheillu (od ní je také odvozen název naší chovatelské stanice) a postupně rozšiřujeme chov o tři další fenky.
     Aby nám, naší Sheile a našim maltézákům nebylo smutno, tak jsme si v roce 2014 pořídili párek Čínských chocholatých psíků - naháčů Lillinka ( Capri Shahrastani, 11.2.2014) a Gucci ( Chopper z Jasné hvězdy, 2.7.2014) a v dohledné době určitě příjdou nějaká miminka.


Chovatelská síť – čtvercové oko – pozink. – 16-1,2-1000 – 25 m

    Do kategorie chovatelských pletiv jsme zařadili 3 druhy nejžádanějšího oplocení, které je typické pro zemědělskou a chovatelskou oblast. První skupinu tvoří chovatelská svařovaná síť, jinak pletivo na voliéry, se čtvercovými oky různých velikostí a pozinkovanou povrchovou úpravou. Tento druh drátěného pletiva se doporučuje hlavně jako výplň klecí a voliér pro ptáky, nebo se stříhá na jednotlivé pásy, které se potom obtočí kolem ovocných stromků a vytvoří ochranu kmenů proti okusu od lesní zvěře. Na spojení svařovaného pletiva můžete použít pozinkovaný vázací drát, který naleznete v kategorii „Plotové příslušenství". Druhou skupinou jsou šestihranná králičí pletiva v pozinkované a poplastované úpravě. Králičí pletiva jsou vyhledávaným druhem chovatelského plotu, který se používá pro výplň králíkáren, nebo jako oplocení kolem drůbeže. Stejně jako u pletiv na voliéry se může šestihranné králičí pletivo použít na ochranu ovocných stromků, nebo keřů. Poslední nabízený druh v oblasti chovate

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
9604
cache: 0024:00:00