Jak na věc


chemie bílkoviny

Bazénová chemie udrží bazén křišťálově čistý a vodu v bazénu nezávadnou

    BEZCHLOROVÁ DEZINFEKCE MAXI, BEZCHLOROVÁ DEZINFEKCE JUNIOR, BEZCHLOROVÁ DEZINFEKCE WHIRLPOOL, BEZCHLOROVÝ ŠOK, BEZCHLOROVÁ DEZINFEKCE OXI, ZAZIMOVAČ, PH PLUS, PH MINUS, SNÍŽENÍ TVRDOSTI, JISKRA a KYSLÍKOVÉ TABLETY.
    Na našich stránkách najdete rady, jak udržet bazén křišťálově čistý a vodu hygienicky nezávadnou, co dělat před uvedením bazénu do provozu, než napustíme vodu do bazénu, po napuštění vody do bazénu, jak na výskyt řas v bazénu, jak řešit zákal v bazénu, jak pečovat o bazén na konci koupací sezóny a návod k odzimování nadzemního bazénu. Jsme připraveni zodpovědět Vaše individuální dotazy a rádi Vám pomůžeme s výběrem vhodného příslušenství pro Váš bazén.
    CHLOR START, CHLOR ŠOK, CHLOROVÉ TABLETY, TRIO TABLETY maxi, NA ŘASY, PH PLUS, PH MINUS, VLOČKOVAČ, ZAZIMOVAČ, TRIO TABLETY mini, MULTI TABLETY 5 v 1 maxi , SNÍŽENÍ TVRDOSTI, JISKRA.
    Aktuálně jsme rozšířili nabídku o novou bezchlorovou bazénovou chemii. Voda ošetřená bezchlorovou dezinfekcí KRYSTALPOOL není cítit chlórem a nepodráždí oči, kůži ani sliznice. Je vhodná pro celé děti, alergiky, astmatiky a ekzematiky. Nepoškodí žádné povrchy a materiály, nezpůsobuje korozi kovových částí bazénu.


Základní příslušenství pro začátečníky - co potřebuji, když si pořizuji bazén?

    Rodinná firma Famitech nabízí zastřešení bazénů za atraktivní ceny ve vysoké kvalitě nebo využijte akce na zastřešení bazénů a pořiďte si jej levně. Vyberte si kvalitní zastřešení pro bazén nebo terasu. Objednejte si vysoce kvalitní zastřešení bazénů Basic za lákavé ceny s prodlouženou zárukou a v mnoha provedeních.
    Všechny produkty bazénové chemie z nabídky našeho e-shopu i další zboží můžete osobně zakoupit na naší prodejně. Více informací o prodejně najdete zde. Nabízíme nízké ceny, levnou dopravu a rady pro efektivní použití bazénové chemie.
    Snad každý se v létě rád osvěží v čistém zahradním bazénu, ovšem bez patřičné péče nebude voda ve vašem bazénu průzračně čistá. Při nedostatečné péči nebo vlivem počasí se může stát, že vám voda zezelená, zbělá nebo se v ní mohou objevit vysrážené nečistoty. V některých případech může i podráždit pokožku, způsobovat infekce a množit místní populaci komárů. Jako prevence nebo k uvedení takovéto vody do původního stavu slouží právě bazénová chemie. V našem sortimentu naleznete vše potřebné pro péči o vodu ve vašem bazénu, a to ať už jste majitel malého zahradního bazénku, nebo se staráte o bazény v luxusním hotelu.


Bazénová chemie - jak pečovat o bazén s chlorovou či bezchlorovou chemií

    Naši bazénovou chemii KRYSTALPOOL můžete nakoupit po celé ČR u našich obchodních partnerů ve městech Svitavy, Moravská Třebová, Jevíčko, Chornice, Litomyšl, Moravská Chrastová, Březová nad Svitavou,  Boskovice, Letovice, Olešnice, Brno, Čestlice (u Brna), Jablonné nad Orlicí, Jamné, Lanškroun, Králíky, Kostelec nad Orlicí, Česká Třebová, Ústí nad Orlicí, Holice, Pardubice, Praha, Černá za Bory, Plzeň, Nýřany u Plzně, Teplice, Chomutov, Frenštát pod Radhoštěm,Ostrava. Tito partneři nejsou vázáni našimi cenami a proto nakupte přímo na našem e-shopu za exkluzivní ceny.
    Pro plnohodnotné využívání Vašeho bazénu je nutné, aby byl čistý a měl vždy zdravotně nezávadnou vodu. Bazénová chemie je nezbytná k zajištění kvalitní bazénové vody v dlouhodobém horizontu. Naše produkty a další bazénové příslušenství Vám pomohou udržet čistý bazén s křišťálově čistou vodou.


Bazénové příslušenství můžete zakoupit přímo na naší prodejně ve městě Moravská Třebová, okres Svitavy.

    Nabízíme Vám bazénovou chemii KRYSTALPOOL, kterou vyrábí a distribuje naše společnost. Všechny produkty jsou vyrobeny z vysoce kvalitních chemikálií s původem v EU. Výrobní zázemí bazénové chemie Krystalpool včetně skladových, kancelářských a prodejních prostor je soustředěno v areálu v Moravské Třebové. To nám umožňuje operativní přístup k požadavkům zákazníků, kvalitní služby a rychlou expedici objednaného zboží, které máme vždy v dostatečném množství na skladě. V Moravské Třebové na naši prodejně TOP EKO se nachází výdejní místo pro osobní odběr objednané bazénové chemie. Při vysoké kvalitě produktů jsou naše ceny pro zákazníka velmi příznivé vůči srovnatelné konkurenci. Všechny biocidní a dezinfekční přípravky jsou testovány a schváleny podle vyhlášky číslo 409/205 Sb. a registrovány na MZ ČR dle zákona 120/2002 Sb. Na všechny chemikálie nebo přípravky jsou vydány bezpečnostní listy, které jsou pro Vaši potřebu umístěny u každého produktu na těchto stránkách včetně kompletní etiket
    Spokojený pocit každého majitele bazénu vytváří křišťálově čistá voda v bazénu, ve které je radosti se koupat. Aby nám voda vydržela pořád čistá a nezávadná po celou sezónu, je nutno dodržovat několik zásad. Mezi nejdůležitější pravidlo pro úpravu bazénové vody patří používat  kvalitní bazénové příslušenství a zde má právě uplatnění naše bazénová chemie KRYSTALPOOL. Široká škála našich produktů Vám umožní vždy vybrat tu složku, která zajistí kvalitní provozování Vašeho bazénu a komplexní péči, jako je chlorová nebo bezchlorová dezinfekce vody v bazénech, prevence před výskytem řas, vločkování, úprava pH a zazimování bazénu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00