Jak na věc


chci si vytvořit dárkový poukaz pro jízdu autem

Pronájem zavedené Zámecké restaurace a pizzerie v Železné Rudě

    Abyste měli v bazénu po celou koupací sezónu křišťálově čistou vodu, je důležité mít kvalitní a dostatečně velkou pískovou filtraci. Filtrace se skládá z čerpadla se sítem zachycujícím hrubé nečistoty, nádoby s křemičitým pískem a 6-ti cestného ventilu.Písková filtrace pracuje na přírodním principu filtrování vody.
    Bazén můžete vybavit celou řadou doplňků a bazénovým příslušenstvím. Prohlédněte si šachty na bazénovou technologii, tepelná čerpadla pro ohřev bazénové vody, bazénová světla apod.
    Bazén může být vybaven vnitřním, nebo vnějším schodištěm, žebříkem a nebo může být úplně bez vstupu. Nejpohodlnější je vstup do bazénu po integrovaném schodišti, které je opatřeno protiskluzovou úpravou. Schodiště se dá využít také k sednutí a relaxaci v bazénu.
    Bazén se instaluje na předem vybetonovanou desku. Bazén je vyztužen pro zapuštění do terénu a připraven pro obetonování. Konstrukce a povrchová úprava bazénů umožňuje ponechat vodu celoročně bez obav z poškození mrazem a zaručuje trvanlivost povrchu.
    Tento plastový bazén je vyroben ze speciálního kopolymeru firmy Röchling, který má životnost kolem 40 let, vysokou pevnost a stálobarevnost odolávající mrazům i přímému slunečnímu záření.


Máme pro Vás tip: Spočítejte si bazénu cenu on-line a my pro Vás zpracujeme nezávaznou kalkulaci. Napište nám o bazén!

    Na veškeré fotografie a texty se vztahují platné zákonné předpisy o autorských právech, jimiž jsou tato díla zároveň chráněna. Všechna práva vyhrazena. Odesláním jakéhokoliv formuláře z www.sumavareality.cz udělujete souhlas se zpracováním osobních údajů ZDE. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s našimi pravidly pro ochranu soukromí.
    Bazény výroba s.r.o. - sídloBoleslavská 2327715 Tišice - ChrástIČ: 29136954Spisová značka: C 202901vedená u Městského soudu v PrazeKancelář - MoravaHénice 432/775002 Bochoř
    Plastové bazény vyrábíme zásadně z kvalitního materiálu firmy Röchling (životnost min. 40 let, vysoká pevnost a stálobarevnost odolávající mrazům i přímému slunečnímu záření) na digitálních strojích značky LEISTER (nejpřesnější švýcarská technologie).
    Plastový bazén v akčním setu ukončujeme modrým trubkovým lemem o průměru 32mm v úrovni dlažby a to bez příplatku. Na přání zákazníka je možné vyrobit i lem bazénu nad úrovní dlažby (jedná se o rozšířenou plochu bazénu podél celého obvodu převyšující terén).
    Kvalitní zapuštěný plastový bazén do země u nás pořídíte opravdu výhodně. Pokud se rozhodnete pro nákup plastového bazénu u nás, zašleme Vám veškeré informace jak připravit konkrétní místo pro umístění nového bazénu. Před zimní sezónou našim zákazníkům navíc ZDARMA zasíláme praktické informace k zazimování bazénu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00