Jak na věc


celá pro klárku

ZNÁME VÝHERCE !! Soutěž o 1+1 kompletní dioptrické brýle, které jinde nekoupíte a konzultaci odborníka

    A stejně jako každý občan má na oba případy i svůj názor. Zatímco v kauze exhejtmana Ratha existuje podle Zemana důkazní materiál, který nelze zpochybnit, u Petra Kramného tomu tak není.
    Prezident Miloš Zeman je známý tím, že má názor téměř na všechno. Kromě otázky uprchlíků se dnes vyjádřil i ke kauze Davida Ratha, a dokonce i Petra Kramného.
    Především soudní procesy s Davidem Rathem, který je obžalován z mnohamilionové korupce, a s Petrem Kramným, jenž je obžalován z vraždy manželky Moniky a dcery Klárky v Egyptě, sleduje celé Česko, včetně pana prezidenta.
    Prezident Miloš Zeman v rozhovoru navíc vzkázal uprchlíkům na českém území, že je do České republiky nikdo nezval. Uprchlíci podle něj musí respektovat pravidla této země. Prezident měl na mysli především uprchlíky z Blízkého východu a Afriky.
    U případu Petra Kramného je důkazní nouze, a nebo není, ale tak nám vyšetřovatelé dosud neřekli, jaké mají důkazy, že manželku a dceru zabil elektrickým proudem, řekl prezident Miloš Zeman v rozhovoru z Lán pro televizi Blesku.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00