Jak na věc


casa blanca gold kava

KARTA STÁLÉHO ZÁKAZNÍKA KLUBU TVŮRCŮ ATMOSFÉRY

    Tuto akci Vám nabízíme jako doprovodnou při příležitosti otevření naší nové prodejny v Uherském Hradišti, Nádražní 24, dne 22.3.2019 od 8:30 hod., do které Vás srdečně zveme! Můžete se těšit na spoustu značkových doplňků jak do bytu, tak do kuchyně a koupelny vč. přírodní kosmetiky.
    Znáte touhy svých blízkých, ale ty rostou s množstvím poukázaných možností. Dárek můžete, samozřejmě, koupit sami. Stejně tak však můžete věnovat dárkové šeky v hodnotě 500, 1000 nebo 2000 Kč a umožnit jim objevovat věci, o jejichž existenci neměli možná ani potuchy, ale už bez nich nebudou chtít odejít!
    Osvoboďte svou fantazii a vdýchněte svému domovu opravdovou atmosféru. Francouzská extravagance, španělský temperament, harmonie orientu, klasika Itálie, minimalizmus Německa… Vaše sny jsou naší hlavní inspirací!
    Revoluční koncept nové řady VERSATO umožňuje sestavit sedačku už po 10 cm a současně zajišťuje symetrii v šíři sedáků a volbu jeho výšky!! Přijďte k nám vyzkoušet!
    Karta stálého zákazníka Casa Mia vám dovolí permanentně využívat slevy na veškeré zboží, které společnost přináší na trh. Možnosti jeho získání a dalších výhod spojených s jejím vlastnictvím, vám přiblížíme přímo v Casa Mia.


Kartu můžete uplatnit v těchto podnicích:

    Sedačka je základní prvek každého domova a místem pro pohodu a relaxaci celé rodiny. Její výběr je tedy třeba řádně zvážit a najít si všechny možnosti. Na to jsme u nás samozřejmě mysleli a najdete u nás sedačky opravdu pro každého - pro rodiny s dětmi, domácími mazlíčky, pro starší lidi i pro nejnáročnější klientelu. Belgická značka sedaček myslela také na potřebu dobíjení současných chytrých zařízení a dostupnost sítě. Proto je každá sedačka s elektrickým ovládáním vybavena také USB portem pro nabíjení přímo z pohodlí sedačky. Výběr přesně podle svých potřeb navíc můžete udělat při návštěvě našeho showroomu v přehledném konfigurátoru, který vám nabídne kompletní výběr rozměrů, područek, materiálů, prošívání i např. funkcí jako vyhřívání a polohování. Vše vám namodelujeme včetně výsledné ceny a vy tak máte jistotu, že je to sedačka přesně na míru vaší domácnosti a bude místem opravdu pro celou rodinu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00