Jak na věc


bulharská pomazánka

Dárek při rezervaci termínu mimo sezónu!

    Chtěli bychom touto cestou poděkovat delegátce CK Adria Sun paní Silvii Magnuskové, která velmi vstřícně a profesionálně zajistila nejen vše potřebné ohledně pobytu 31.8. - 7.9.2013, ...víceMilan Beneš
    Obdarujte své nejbližší dárkovým poukazem na dovolenou v Bulharsku do oblíbených dovolenkových destinací. Udělejte radost příjemným dárkem pro celou rodinu, novomanžele, k 50. narozeninám či dalším významným jubileím.
    Připravili jsme pro Vás bohatou nabídku slevových akcí FIRST MINUTE Bulharsko 2018, díky nimž si můžete zajistit dovolenou na léto 2018 v jakémkoliv termínu a s výraznou slevou! Konkrétní slevy pro každou kapacitu najdete  v úvodu příslušné stránky. V naší nabídce najdete ověřené a velmi oblíbené ubytovací kapacity a také spoustu novinek.
    Dobrý den, tímto bych Vám chtěl poděkovat za Váš vstřícný přístup při zajišťování našeho ubytování na poslední chvíli. Dovolená i ubytování bylo skvělé. Děkuji a jsem s pozdravem...více Jiří Kovář
    Každým rokem naši nabídku rozšiřujeme o další žádané destinace. Pro letní sezónu dovolená Bulharsko 2017 jsme pro Vás připravili tu nežádanější nabídku nejen z Bulharska, ale také z nejkrásnějších částí Chorvatska, Řecka, Itálie a Španělska.


Američtí mariňáci chtějí potápět lodě z pevniny a ostrovů

    Bulharská kuchyně se řadí ke zdravým kuchyním a to především z toho důvodu, že většina pokrmů je lehká, chutná, jednoduše upravená a s velkou spoustou zeleniny. Kromě informací z bulharské kuchyně Vám přinášíme také aktuální ceny základních potravin v Bulharsku. Na většině území Bulharska převládají grilovaná masa a i přes a výbornou kvalitu a výběr dostupné zeleniny se vegetariáni budou muset smířit s nedostatkem bezmasých jídel.
    U některých ubytovacích kapacit v Bulharsku (rezidence Blíženci, hotel Abriexia) Vás při rezervaci ubytování ve vybraných termínech v červnu či září odměníme zajímavým dárkem. Zvýhodněné termíny jsou v ceníku označeny symbolem dárku .
    Před mnoha tisíci lety na místě dnešního Černého moře se rozprostíralo pouze sladkovodní jezero. Se vznikem průlivu Bospor, kdy se oddělila Asie od Evropy, se jezero spojilo se Středozemním mořem a stalo se tak šelfovým mořem Atlantského oceánu. Ze všech stran je moře obklopeno plážemi vyhlášených letovisek. Na jihu naleznete Turecko, jemuž patří jediná úžina, která odděluje Černé moře od Středozemního, Bospor...


Další destinace, které máme v nabídce

    Hledáte výběr těch nejoblíbenějších destinací v Bulharsku? Pak Vás vítáme na stránkách cestovní kanceláře Adria Sun. Dovolená v Bulharsku je naší dloholetou specializací. Ubytování v Bulharsku Vám nabídneme v nejžádanějších destinacích: Primorsko, Černomorec, Lozenec, Kiten, Carevo a nově také na Slunečném pobřeží. Kvalitní ubytování v Bulharsku za více než přijatelnou cenu Vám zajistíme na oblíbených apartmánech nebo hotelech. Zejména penziony a rezidence se těší stále větší oblibě pro jejich velikost i cenovou dostupnost. Hotely v Bulharsku nabízí velmi dobrou kvalitu všech služeb. Rozhodnutí, jak a kde strávit dovolenou už je pouze na klientech a jejich požadavcích. Stále ovšem platí, že dovolenou v Bulharsku můžete stále pořídit za velmi přijatelnou cenu a pobyt v Bulharsku je tak dosptupný pro naprostou většinu české klientely.
    V bohaté nabídce ubytování v Jižním Bulharsku jsme pro Vás připravili takové kapacity, které jsou ve výborném poměru kvality a ceny. Za nízké ceny tedy získáte velmi kvalitní ubytování, které vyhoví i náročnější klientele. Bulharské ubytovací kapacity se mohou směle rovnat ubytovacím zařízením v západní Evropě!

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00