Jak na věc


brusné kotouče do stolní brusky 150 mm

Role zr. 80, šíře 325mm brusného plátna, typ Saitex 2AX (role 50m)

    V nabídce máme klasické bidla, dvojbidla,bidla s hračkou, nebo bidla s uchycením na obou koncích (tzn. vyrobená na míru podle šířky či délky klece), nejrůznější atypická bidla, či bidla rohová.
    Přírodní brusná bidla vyrábíme v nejrůznějších délkách a šířkách. Nosná část brusné vrstvy je z pro papoušky bezpečného a nejedovatého tvrdého dřeva  Brusnou vrstvu tvoří minerální jemný písek na podkladu, který je atestovaný i pro styk s potravinama, zdravotně nezávadný a určený pro dětské výrobky. Bidla musí splňovat hodně požadavků co do absolutní bezpečnosti, potřebné tvrdosti, musí být příjemná pro nožky, nesmí dělat otlaky, atd. 
    Naše brusná bidla brousí dobře a rychle drápky a zobáčky. Jsou papoušky oblíbená, používají je i ke spaní. Nedělají mozoly a jsou relativně odolná při okusu. Pro ptačí nožky jsou příjemná a teplá. Aby bidlo déle vydrželo, doporučujeme dbát na pravidelný přísun čerstvých větví, nebo umístit do klece hračky. Okusování bidel a hraček je papouščí přirozenost. Pokud bude mít k dispozici dostatek zábavy, nebude věnovat tolik pozornosti brusnému bidlu.


Brusná vlna arch 150x210 mm, zrno 320

    Podložky jsou z potravinářské nerezky. Jsou velké a pevné. Zaručují rovné a pevné uchycení bidla. Podložky lze objednat i samostatně ke stávajícím bidlům.
    Při výběru brusného bidla od jakéhokoliv výrobce je vhodné zvážit velikost papouška - aby bidlo nebylo malé, ale hlavně bezpečnost z dlouhodobého pohledu. Ptáčci na bidlech tráví spoustu času a nejrůznější chemikálie či barviva absorbují přes kůži. Toto se může v tělíčku  skládat a po několika měsících či letech může dojít např. k otravě, či jiným zdravorním komplikacím. O bidla si také obrušují zobák, okusují je. Proto musí být brusná bidla absolutně bezpečná.
    jsme česká firma, která se specializuje na výrobu a distribuci absolutně bezpečných a maximálně efektivních brusných bidel pro papoušky. Jsme nejen výrobci, ale také chovatelé. Zdraví a spokojenost papoušků a jejich majitelů je u nás na prvním místě. Z toho důvodu jsme podrobili naše bidla chemické analýze v akreditované laboratoři, Institutu pro atestaci a certifikaci. Výsledkem je získání certifikátu zdravotní nezávadnosti. Jsme jediní výrobci brusných bidel, kteří mají atestaci na tyto chovatelské potřeby. 


Role zr. 240, šíře 150mm brusného papíru, typ AW-C, vysoce flexibilní, SAIT

    Protože v žádném případě nepoužíváme chemii pro zvýšení odolnosti, je třeba opatrnosti při běžné údržbě. Při znečištění je vhodné bidla vyjmout, lehce otřít navlhčenou houbičkou a nechat důkladně vyschnout. Při odmáčení a silnému namočení dojde k odstranění brusné vrstvy.
    Spolupracujeme se špičkovým výrobcem klecí a voliér, společností ALU HOBBY - https://www.aluhobby.cz/ . Naše bidla můžete objednat přímo na míru  klece či voliéry už při plánování stavby voliéry. Vše vyřídíte na jednom místě. Klec či voliéra bude dodána od společnosti ALU HOBBY již s brusným bidlem. Tato společnost je současně distributorem našich brusných bidel v Polsku.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
10663
cache: 0024:00:00