Jak na věc


bruslení žá lužánkami

Vánoční tradice na věži v Ostravě

    Za Lužánkami najdete kluziště o rozměrech 47,5 m x 29 m nabízející vynikající zážitek z veřejného bruslení díky pravidelně upravované ledové ploše. V blízkosti kluziště se můžete i občerstvit, případně si odložit věci v šatně.
    Vánoční kluziště vyrůstá tradičně na Dolním náměstí v Olomouci. Vánoční atmosféru podporuje osvětlení napínající se nad celou plochou kluziště. Je zde možnost si nechat nabrousit brusle, případně si vypůjčit přilbu, kačenky, pánské či dámské brusle a protiskluzy.
    Informujeme vás o veřejném bruslení po celé České republice. Máte nohy? Máte doma brusle? Máte pár kilo navíc? Máte volný čas? Máte mizernu kondičku/skvělou kondičku a chcete si ji udržet? Pokud jste si aspoň na jednu z otázek odpověděli ano, scroll up, vyberte si kluziště a utíkejte na led. Máte na to!
    Chybí nám v přehledu nějaké kluziště nebo máme někde chybu? Dejte nám vědět na email portal@verejne-brusleni.info nebo na náš Facebook Veřejné bruslení Brno.
    Hala Polárka byla postavena teprve v roce 2014. Jedná se o halu ve Frýdku-Místku a slouží jako víceúčelový sportovní komplex. Najdete zde hřiště na badminton, střelnici, stolní tenis, a samozřejmě ledovou plochu.


Rybova Česká mše vánoční 2015 v Loretě Rumburk

    Můžete mít sebehezčí botu, nejpevnější rám i supertvrdou brzdu, ale bez pořádných ložisek v kolečkách se na bruslích zkrátka nehnete. Podle čeho se orientovat při koupi nových ložisek, jak je používat a jak se o ně starat, aby se co nejméně opotřebovala a co nejdéle vám vydržela? Poradíme vám. Zapište si hned na začátku do paměti dvě důležité zásady: Nejpoužívanější kovová ložiska s ocelovými kuličkami nejvíc trpí, když se do nich dostává voda a prach. Nejezděte proto na bruslích za deště a vyhýbejte se kalužím. Jakmile dovnitř ložiska vnikne voda, začíná nevratný proces rezivění, končící obvykle úplným zadřením. Neprojíždějte se po prašných cestách a objeďte místa, kde se prach drží. Nepatrné částečky písku obrušují vnitřní plášť ložiska i kuličky a způsobují, že o sebe dřou, místo aby pěkně prokluzovaly. Budete-li tato doporučení dodržovat, pojedete na bruslích lehce a s radostí. V opačném případě vás čeká trápení a zbytečná dřina, nehledě na to, že zanedlouho půjdete koupit ložiska
    Zimní stadion v Brně za Lužánkami patřil k nejstarším u nás, jako druhý v republice (hned po legendární pražské Štvanici) měl umělou ledovou plochu. Slavnostně byl otevřen v roce 1947 a byl nerozlučně spjat s brněnskou hokejovou Kometou. Po roce 1989 přešel stadion do soukromého vlastnictví a začal pomalu chátrat. V roce 2000 byl uzavřen úplně a o osm let později ho čekala demolice. Od zimy 2009 zde zřídilo město Brno mobilní kluziště, o které se nyní stará firma STAREZ - SPORT, a.s.
    Na společenském večeru AMK Ecce Homo Šternberk, který se uskutečnil 19. listopadu 2010, ukazaly Lenka LENE Buchcárová společně s Barborou Hessovou, členkou FSK, o.s. exhibiční vystoupení ve freestyle slalomu a tanci na kolečkových bruslích (Rollerdance). Taneční dvojice diváky ohromila báječnou sestavou i krásnými třpytícími se kostými.


Vánoční bruslení s hráči PSG Zlín

    V neděli 17. 7. v rámci doprovodného programu akce X- trial ATEX ZUBR CUP UJČOV 2010 a Den adrenalinové zábavy uskutečnila Lenka (Lene) Buchcárová další exhibiční vystoupení tance na kolečkových bruslích a freestyle slalomu v tomto roce. Vystoupení proběhla v 11:45 hodin a 13 hodin. Její umění na bruslích sledovali návštěvníci na velkoplošné projekci!Stránky akce X-trial ZubrCup 2010.
    Umělé kluziště se nachází v areálu školy na Jugoslávské 126. Nabízí plochu o rozměrech 10×20 m a bývá pravidelně otevřeno veřejnosti. Kluziště vzniklo za podpory MČ Brno-sever.
    Mobilní kluziště o rozměrech 18×25 metrů se nachází na Vítězném náměstí u ulice Šolínova. Je zde k dispozici školička i stánek s drobným občerstvením.
    Kluziště na Letné nabízí jednu z největších ploch v Praze vůbec, jeho rozměry činí 40×20 metrů. V areálu je k dispozici vytápěná převlékárna, půjčovna bruslí, stánky s občerstvením i WC. Kromě toho je pro návštěvníky připraven také doprovodný program.
    ŠKODA IceRink (dříve PADOK IceRink) je hala otevřená v roce 2018. Naleznete zde 2 kluziště, která si lze pronajmout i pro soukromé či firemní účely. Pravidelně se zde koná také veřejné bruslení a provoz by měl být zajištěn v průběhu celého roku.


Náš klub pořádá celoroční výuku bruslení.

    V sobotu 4. září se Lenka Lene Buchcárová představila na exhibičním vystoupení v nákupním centrum Géčko (České Budějovice). Návštěvníky centra zaujala svým tancem na kolečkových bruslích a také freestyle slalomem. Uvnitř centra jsme také vytvořili in-line školku, kde si děti mohly osvojit základy kolečkového bruslení formou her. Plnily různé úkoly a došlo i na výuku freestyle slalomu, o který byl velký zájem.
    Kluziště v Březině u Křtin vzniká tradičně každý rok v prostorách místního TJ Sokolu. Ledová plocha má rozměry běžného kluziště a je obehnána dřevěnými mantinely. K dispozici jsou branky a dokonce také lajny, WC, šatny a hospůdka. Úprava ledové plochy probíhá ve večerních hodinách. Probíhají zde také večerní bruslení za umělého osvětlení.
    « ‹ 1 z 4 › » Provozní doba Pondělí — Pátek 13.00 — 19.00 Sobota — Neděle 13.00 — 20.00 Provozní doba a doprovodný program Vstupné Děti do 150 cm – ZDARMA Děti nad 150 cm – 40 Kč/150 minut Dospělí – 50 Kč/150 minut Webové stránky praha8.cz Půjčovna bruslí Ano 60 Kč/pár Broušení Přečíst si víc oKluziště koupaliště Ládví[…]
    Mobilní kluziště v městské části Brno-Lesná nabízí možnost veřejného bruslení, nebo pronájmu pro školy/soukromé účely. Jedná se o kluziště z umělého ledu.


Folklórní festival Dětská Strážnice 2017

    Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.
    Kluziště Karlínského Spektra patří sice mezi menší venkovní kluziště, zato zde bývá poměrně klid, protože se kluziště nachází na dvoře DDM Praha. Pravidelně se zde konají také kurzy bruslení a kluziště si lze pronajmout, třeba i pro noční bruslení (kluziště je totiž osvětleno).
    Taky si říkáte, proč utrácet za vstupné na ledovou plochu, když v posledních dnech teploty pod nulou pokrývají ledem přírodní vodní plochy, kde se dá bruslit zdarma?
    Kluziště u ZŠ Glowackého provozuje městská část Praha 8. K dispozici je zde půjčovna bruslí i dětských přileb. Kluziště si můžete v případě zájmu také pronajmout.
    Žebětínský rybník nacházející se v západní části Brna patří mezí oblíbené přírodní plochy. Svojí rozlohou přesahující 4 ha nabízí při příznivých klimatických podmínkách dostatečně velkou plochu pro nadšence bruslení, hokeje či běžců na lyžích.


Národní galerie v Praze slaví 220. výročí

    Jízda na kolečkových bruslích patří mezi nejrozšířenější sportovní aktivity, které se můžete věnovat prakticky v jakémkoli věku – zkrátka kdo se na kolečkové brusle cítí, ten na nich může jezdit. Ačkoli se na první pohled zdá, že je jízda na inline bruslích jednotvárná, není tomu tak. V současné době je k dostání celá řada typů bruslí a vybrat mezi nimi ty pravé není vždy úplně jednoduché. Důležité je vybrat takový model, který bude vyhovovat právě vašemu způsobu bruslení.
    Základní vstupné: 60 KčDěti do 5 let včetně: ZDARMADěti 6-14 let včetně: 40 KčRodinný vstup (2 dospělí + max. 3 děti): 150 KčDoprovod bez bruslí: 20 KčMožnost uplatnění Multisport karty
    Lenka LENE Buchcárová zve všechny příznivce kolečkového bruslení, děti i rodiče na ojedinělou sportovní událost, která se uskuteční v sobotu 28. srpna 2010 v prostorách Letní scény Výstaviště FLORA v Olomouci. Celodenní akce začíná v 10 hodin, vyvrcholí vyhlášením vítězů soutěže a předáním pohárů. Po ukončení závodů proběhne diskotéka na kolečkových bruslích a letní kino. Celý den bude doprovázen sportovně - kulturním programem v prostorách před restaurací Fontána na nově zrekonstruované Rudolfově aleji. Přijďte se rozloučit s prázdninami zhlédnutím krásy a elegance ukryté ve freestyle bruslení, přijďte si užít poslední prázdninovou sobotu.


Návštěva degustační expozice - Salon vín ČR 2017

    Bruslení: pravidelně každou sobotu a neděli v čase 14:15-15:45 hodin na zimním stadionu v Uherském Brodě. Bruslení bývá navíc o prázdninách nebo jiných dnech dle aktuálního rozpisu ledové plochy.
    Markéta Záleská, kandidátka na hejtmanku v Olomouckém pořádá ve čtvrtek 13. září 2012 večerní in-line bruslení v Olomouci. Akce se jako partner účastní firma Tempish i se svou půjčovnou bruslí a chráničů a také Lenka LENE Buchcárová, která na místě předvede exhibiční vystoupení v roller dance a freestyle slalomu. Doprovodný program, který zajišťuje Škola kolečkového bruslení LENE bude obohacen o dovednostní soutěže, do kterých se mohou zapojit všichni účastníci akce. Přijďte se pobavit na kolečkových bruslích na parkoviště v Legionářské ulici (vedle fotbalového stadionu Sigmy), v 18:30 startuje doprovodný program a v 19:30 hodin vyjíždí peloton bruslařů do ulic města. Nezapomeňte svítidla a blikačky, už se bude stmívat...
    V rámci adventních trhů v Českých Budějovicích je otevřeno také vánoční kluziště přímo v srdci náměstí. Nasajte vánoční atmosféru a protáhněte tělo na místním kluzišti.


Kluziště kulturní centrum Omega

    Realizační team: Hlavní trenér: Meixner Petr, meixnerpetr@centrum.cz, tel. 725 801 829 Asistenti: Vejl Antonín, Richtrová Kamila, Bergerová Kateřina, Pospíšil Ivan
    Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče. Jedná se o akce, při nichž mají děti unikátní příležitost seznámit se s ledním hokejem a vytvořit si svůj prvotní hokejový zážitek.
    V budově, která se nachází vedle ledové plochy, naleznete šatnu se s skříňkami, občerstvení, WC, půjčovnu a brusírnu bruslí a dokonce ošetřovnu. Všude jsou natažené gumové koberce, tudíž se v bruslích bez přezouvání můžete pohodlně dostat všude, kam je potřeba.
    Umělé kluziště se nachází v areálu školy na Jugoslávské 126. Nabízí plochu o rozměrech 10×20 m a bývá pravidelně otevřeno veřejnosti. Kluziště vzniklo za podpory MČ Brno-sever.
    Toto umělé kluziště najdete přesně tam, kde jeho název napovídá. Přesněji řečeno v Ice Parku restaurace Miminoo, kde si můžete dát občerstvení snad všeho druhu.


Novoroční výstup na Stezku korunami stromů

    Na řece Svitavě se dá výborně zabruslit v okolí Mlýnského nábřeží v Brně-Maloměřicích a Obřanech v okolí Makovského lávky. Před vstupem na led však doporučujeme ujistit se, zda je led dostatečně silný.
    Lenka LENE Buchcárová tuto akci jako prezidentka sportovního klubu FSK, o. s. zaštiťuje a všechny příznivce kolečkového bruslení na 1. ročník Mistrovství ČR ve freestyle bruslení srdečně zve.
    Dne 28. 12. 2014 jsme se rozhodli zpříjemnit si vánoční svátky bruslením. V celkovém počtu 10 lidí jsme vyrazili na hokejový stadion za Lužánkami, klienti byli nadšení a pro velký úspěch jsme šli zabruslit i následující den.
    20. ročník veletrhu MEZI NÁMI – Dny zdravotně postižených, který se konal na Výstavišti Flora v Olomouci ve dnech 10. - 12. června 2010, podporovala také Lenka (Lene) Buchcárová. V pátek 11. 6. v rámci doprovodného programu Lene uskutečnila exhibiční vystoupení. Všem návštěvníkům se ukázala před pavilonem A v 15 hodin, kde předvedla freestyle jízdu mezi kelímky (freestyle slalom) a tanec na kolečkových bruslích.Prohlédněte si kompletní doprovodný program 20. ročníku veletrhu MEZI NÁMI – Dny zdravotně postižených 2010.


Dětský maškarní karneval s diskotékou

    Toto umělé kluziště najdete přesně tam, kde jeho název napovídá. Přesněji řečeno v Ice Parku restaurace Miminoo, kde si můžete dát občerstvení snad všeho druhu.
    Největší in-line test pro veřejnost v ČR se letos uskutečnil v sobotu 16. dubna od 14 hodin na výstavišti v Přerově. Organizátor (SportObchod.cz) sliboval, že akce proběhne ZA KAŽDÉHO POČASÍ - testovalo se v hale na kvalitním povrchu. Jako zpestření si SportObchod.cz vyžádal exhibiční vystoupení Lenky LENE Buchcárové, která opět představila své umění na kolečkových bruslích. Po 15. hodině jste se mohli těšit na freestyle slalom i tanec na kolečkových bruslích (rollerdance).
    300 Kč/sezónu: Platí děti, kteří nastoupí do školy bruslení od září 2017 1800 Kč/sezónu nebo 200 Kč/měsíc: Platí děti, kteří navštěvují školu bruslení již druhou sezónu

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00