Jak na věc


bruslení veřejnosti pardubice

» SERIÁL: Cvičení na míči

    Mam na mysli konkretne longboardy, ktere jsou dneska videt hodne casto. O tempu bych se ani nevyjadroval kdyz na bruslich jezdi i rodiny s kocarky. Az se potkame v kolone tak si budte jisti ze longboardy boudou rychlejsi nez brusle ... Sem tedy zvedav jestli udelate do priste zmenu a uz to nebude jenom pardubice na bruslich. dik
    Vladka: ahoj Vladko, při jednání s partnery pro příští rok to zkusíme navrhnout a uvidíme, co z toho vzejde. Je pravda, že letos se musela většina akcí zrušit, zkusíme to napravit na příští rok. Měj se a jsme rádi, že se bruslení libilo :)
    Doprovod rodičů mít nemusíš, ale určitě doporučuju chrániče kolen, loktů a rukou včetně helmy. Na místě bude také půjčovna jak ochranných prvků, tak bruslí.
    Jerry: Ano, i v letošním roce budou celkem 4 vyjížďky (pokud počasí dovolí). Termíny budou podobné jako v minulém roce a na přesných již pracujeme, pro zatím tedy počítáme 1x v květnu, 1x v červnu, 1x v srpnu v rámci Sportovního parku a 1x v září.


Pardubice | ČSOB Pojišťovna arena

    Ahoj Marsi, ono je to, ale kolikráte problém samotných bruslařů. X krát jsou upozorněni, že nesmí za čáru a co myslíš že udělají samozřejmě jedou za ní. A v případě, že je někdo z řad zodpovědných pošle do pruhu ve kterém mají být, tak opět jsou za chvíli tam kde nemají. Takže je potřeba se na vše dívat v celkovosti. Ale ano bylo by snažší dávat rovnou pokuty oni by si to určitě rozmysleli pro příště. A dovolím si nesouhlasit pakliže policista na motorce uzavře někde nějakou vedlejší ulici a následně musí zas poté přejet někam jinam aby nedošlo k nějakému problému toto opravdu není možné. Ale kdyby se bruslař držel v daném pruhu tak ho pouze policista objede a nemusí troubit houkat atd.
    V tomto jedinečném seznamu naleznete nabídku zlevněného vstupného pro seniory a důchodce na vybraných pražských kluzištích nabízejících bruslení pro... více »
    Myslím si, že hlasitá doprovodná hudba a "hulákání" moderátora nemá co dočinění s projížkou ulicemi Padubic.Dle mého názoru to degraduje tuto akci na pouťovou atrakci!
    V tomto seznamu naleznete nabídku zlevněného vstupného pro seniory a důchodce na vybraných královehradeckých kluzištích nabízejících bruslení pro... více »
    Nástřely určitě jsou, ale stále je to ve fázi řešení, ale určitě si myslím, že by se zas první dal očekávat klasicky na Vinařský půlmaraton, ale nebojte informace budou včas umístěny na stránky .. .
    Ahoj, vsimla jsem si, ze na facebookovych strankach teto akce probiha od dost zivejsi diskuse nez tady. Proc komunikaci nevedete primarne tady? Hodne lidi o vasich FB strankach nevi, nebo je sami nemaji. Primlouvam se za prazdninove brusleni.


» Jan Mikolášek - legenda českého léčitelství

    Dobrý den. Dnes jsem byla svědkem a bohužel přímo v akci za volantem neskutečných kolon, nas....ých a nervózních řidičů a bohužel se k nim dnes musím přidat také, protože díky vaší akci bylo město totálně ucpané. Jindy bych se mu oklikou vyhnula, ale dnes jsem byla v práci a jezdila za nemocnými pacienty směr Polabiny, centrum města atd...dnes jsem si opravdu přála mít vrtulník, abych se ke všem včas dostala(včas podala léky, či píchla inzulin)...mám ráda sport a sportovní akce, ale opravdu je nerozum pořádat tyto akce v pondělí a přes frekventované silnice...ty auta už pomalu po Pardubicích nemají kudy jezdit:(...to jen připomínka k organizátorům a hlavně našemu městu:)
    Honzo akce je primárně určena pro bruslaře, ale účastnit se ji samozřejmě mohou i lidé na alternativních dopravních prostředcích. Měli by však stíhat tempo kolony a neomezovat ostatní bruslaře. Pokud máš na mysli ještě něco jiného, buď prosím konkrétnější.
    Já si myslím, že by se barva napsala. Odhaduji, že barva bude na večerní bruslení, kdy se střetávají 2 akce dohromady se dá říct a tam barva bejvá. Myslím, že modrá, ale možná bude jiná.
    Zatím jsem si nevšiml bruslení s tričkem. Ani se mi nikdo neozval ohledně pořadatelství takže nevím kdo to má letos na starosti. Ale typoval bych klasicky to večerní bruslení v modré a jestli bude i jiná barva nevím.
    HUK: o občerstvení jsme uvažovali, ale nakonec jsme si řekli, že je poblíž McDonald, když by měl někdo zájem a že pojízdný stánek s kafem bude stačit. On doprovodný program nebyl zase tak dlouhý :)


Seniorské slevy na veřejné bruslení v Ostravě

    William: Dobrý den, děkujeme za dotaz. Omlouváme se za nepříjemnosti, které jsme Vám způsobili. Tuto stezku si může bruslař projet každý den a asi by to nebyl oani správné organizovat bruslení na stezce. Spíše jsme chtěli, aby si bruslaři mohli projet části města, které jinak nemohou. Celkem zabrala akce necelou hodinu a omezení dopravy nebylo zase tak velké, věříme, že třikrát do roka toto omezení naši řidiči snesou
    Dobrý den, doporučuji při stanovení trasy neblokovat dopravu celého města. Trasu brusleni lze úspěšně vest ulici Pod Zámkem, U Stadionu a Hradeckou do křížení s Poděbradskou příp. Bělehradskou a zpět k zámku. Je zde i snadné napojení na Labskou cyklostezku. Doporučuji stanovit čas akce na sobotu nebo nedělí od 14 do 16 hod.
    Dalším zajímavým objektem je gotický kostel sv.Bartoloměje, který nechal počátkem 16.století postavit Vilém z Pernštejna, jako pohřebiště české větve pánů z Pernštejna a zároveň jako chrám minoritů. V presbyteriu kostela je pískovcová tumba s mramorovým náhrobním kamenem s postavou Viléma z Pernštejna v životní velikosti.
    V Pardubicích najdete 2 kryté haly. ČSOB arenu Pardubice, která patří mezi nejmodernější u nás a kde se konají také extraligová utkání, a také menší halu. Veřejné bruslení probíhá právě v menší hale.


Seniorské slevy na veřejné bruslení v Karlových Varech

    V tomto jedinečném seznamu naleznete nabídku zlevněného vstupného pro seniory a důchodce na vybraných plzeňských kluzištích nabízejících bruslení pro... více »
    Luděk: Luďku, souhlasím, také jsem nekuřák, ale to je tak jediné, co můžeme s tímto udělat. Maximálně třeba upozornit před startem bruslení, ale myslím si, že by to stejně bylo zbytečné. Jediná rada je tedy, poodjet si kousek dále :)
    Ahoj Terko předem žádná registrace není potřeba a ani na místě ne.Jedině odhaduji občanský průkaz na případné půjčení ochranných prvků v případě zájmu. Případně kartičku VZP na měření od VZP.
    Start 20:00 hodin z parkoviště ČEZ arény, ale jinak tak hoďku předem odhaduju tak bude klasicky program od pořadatelů kdy bejvá například vyhodnocení výherců o zajímavý a pěkný kostým v modré barvě... .


Seniorské slevy na veřejné bruslení v Č. Budějovicích

    Ocenila bych, stejně jako určitě spousta dalších, kdyby organizátoři dbali víc na bezpečnost co se týče lidí, kteří při jízdě dělají kraviny, zejména kličkují. Dnes jsem jela celou cestu v blízkosti auta, takže jsem slyšela vše, co pan hlasatel říkal a zaznělo jen asi dvakrát "Jeďte opatrně". Jenže těm lidem nedojde, že opatrní nemají být jenom na sebe, ale i kvůli těm okolo sebe... Po akci jsem se s pana hlasatele zeptala, proč víc lidi neupozornuje a byla jsem jen odpálkována tvrzením, že tyhle typy potížistů stejně neposlouchaj... to je dost smutný přístup. Na co tam tedy ty organizátory, s poviností hlídat bezpečnost a s pravomocemi zasáhnout, máme...
    Uznávám, ono je to kapku špatně udělané. Když si člověk dá kdy příště mělo by se mu spíš ukázat http://www.pardubicenabruslich.cz/index.html, kde by bylo vidět to příště a ne jen přehled všech bruslení, která ještě budou.I když je to defakto jako loni pondělí od 18.
    Ahoj,na této akci jsm jěště nebyla ale na další se chystám. Také bych se chtěla zeptat jestli se koná nějaký závod o ceny nebo tak něco. :) Předem Děkuji
    Podmínkou to samozřejmě není, ale bruslaři v modré a nebo zajímavém kostýmu když byli vybrání pořadateli, teď nemyslím MMP, ale team zajišťující večerní bruslení jako takové tak vybral pár lidí a získali například DVD filmy, mobilní telefon vstupenku někam atd.


Seniorské slevy na veřejné bruslení v Brně

    Dobrý den paní Majko jako účastník bruslení si myslím, že situace nebyla zas tak hrozná. Čekalo se s výjezdem i než se trochu situace ve městě odlehčí. A myslím si, že ve výsledku je jedno neděle či pondělí a nebo jiný den. Nicméně také pro ulehčení dopravy jsme jeli mimo plánovanou trasu po stezce kolem Labe. To je vše zapotřebí brát v potaz. A myslím si, že i tak to nebylo tak hrozné, kdyby se například uzavírala část města jako tomu dělají pro akce tohoto stylu pořádané v jiných městech.
    V tomto jedinečném seznamu naleznete nabídku zlevněného vstupného pro seniory a důchodce na vybraných ostravských kluzištích nabízejících bruslení... více »
    V souvislosti s dotazem Scielce přidávám zjištěnou informaci o vyjížďce na bruslích během Pardubického vinařského půlmaratonu. Tato akce není organizována městem Pardubice a je součástí Pardubického vinařského půlmaratonu. Více informací najdete na stránkách http://www.pardubickyvinarskypulmaraton.cz/cs/ na hlavní stránce nebo v sekci závody. Kontaktní osoba: Míla Kalinová
    Jano: děkujeme moc za upozornění, máte pravdu, na FB to žije určitě více, vnímáme to také tak...bereme Váš podnět na vědomí a zkusíme to s vedením probrat
    Úterý 25.12.2018: 16:30–18:30Čtvrtek 27.12.2018: 16:30–18:30Pátek: 8:45–10:00 (rodiče s dětmi), 10:30–12:00Neděle 30.12.2018: 8:45–10:00 (rodiče s dětmi), 10:30–12:00


Seniorské slevy na veřejné bruslení v Liberci

    Tak štu, že to dnes bude pokud nebude vyloženě slejvák. To je fajn zpráva, nicméně se obávám, že se modro-žlutá kombinace v tomto počasí moc nechytne. Já beru teplé oblečení, na druhém místě je barva.
    Jinak dodatek další s Eagonem je v modré barvě, je to možné sledovat i na stránkách večerního bruslení a máte možnost vyhrát za zajímavý modrý obleček pěkné ceny.
    V tomto jedinečném seznamu naleznete nabídku zlevněného vstupného pro seniory a důchodce na vybraných brněnských kluzištích nabízejících bruslení pro... více »
    Já si myslím, že by to snad takový problém být neměl. Samozřejmě, jde i o Váš přístup k celé akci, to znamená lépe být někde vzadu, kde je menší koncentrace lidí, aby nedošlo k žádnému úrazu.A hlavně také k žádnému blbnutí, jako dělali například někteří kolaři.
    V tomto seznamu naleznete nabídku zlevněného vstupného pro seniory a důchodce na karlovarských kluzištích nabízejících bruslení pro... více »
    Zdravím všechny bruslaře a mám otázečku. Můj přítel je v bruslení úplný laik a já marně hledám nějaký větší plácek na cvičení a učení. Trasy určitě ne, jelikož už se nám stalo, že zkušený bruslař mého přítele srazil a nebylo to moc hezké...děkuji za návrhy!


» Jak se letos změní důchody?

    Co se týče dalšího bruslení tak to by byla zatím jen spekulace, jak již bylo řečeno je řešena spolupráce s Aholdem, takže by se mohla jet třebas znovu modrá nebo styl šmoulů, kdo ví určitě se včas dozvíte co a jak bude.
    Ahoj, závod o ceny se nekoná, jedná se o projížďku po silnici, kde bys normálně jezdit neměl a jede se pomalým tempem aby ho stíhali všichni. Co se týče závodu, jako takový zatím nebyl, je Karta bruslaře, jestliže se zúčastníš všech bruslení můžeš získat na závěr cenu. Ale během bruslení je možné získat i nějakou drobnost na bruslení, které se pořádá současně s dalšími společnosti. Jako je Albert hypermarket, nebo Besip atd. Jinak bývá pokud to situace dovolí, že ke konci se jede nějaká část rychlejším tempem. Ale jinak je potřeba jet rychlostí zvládnutelnou pro všechny, aby nebyla uzavřená naráz velká část města.


Centrum nastavení ochrany osobních údajů

    Vladka: Zdravím, chápu rozladění některých účastníků, avšak je potřeba vidět do akce hlouběji. Termíny jsou nahlášeny od začátku února, je třeba nasmlouvat prostory, dohodnout se s partnery a vše musí být řešeno s dostatečně velkým předstihem. Takže to rozhodně není akce, kdy by si člověk řekl, tak to třeba za týden udělám. Každá akce byla pečlivě naplánovaná, včetně doprovodného programu. Bohužel počasí my poručit neumíme a není možné riskovat zdraví účastníků. Bohužel nás tento rok provází smůla, avšak věříme, že výjde alespoň zářiový termín.
    Server Žijemenaplno.cz pro vás připravil naprosto jedinečný přehled výhod a slev Senioři vítáni. Naleznete v něm instituce a zařízení, která pamatují na seniory a důchodce a nabízejí jim zlevněné vstupné případně jiné výhody. Zastoupeny jsou nejen kulturní instituce, ale také některá sportoviště nebo třeba zoologické zahrady a přírodní památky. Tento přehled je seřazen podle tipu zařízení napříč celou ČR.
    Detailní plán akcí se zatím řeší, včetně sponzorů, rádií apod. Jak píše Miky, první akce bude opět součástí Pardubického vinařského půlmaratonu a to v sobotu dne 14.4. v 10:10 (viz www.pardubickyvinarskypulmaraton.cz/cs/5-propozice).


Sháníte ubytování v Pardubicích?

    Měla bych menší výtku k doprovodným policistům na motorkách...já chápu že musí hlídat aby lidi jezdili tam kde mají a nepletli se autům...ale aby mi málem způsobil infarkt když těsně vedle mě zatroubí (a nebyla jsem sama kdo se rozčiloval) tak to by si opravdu pro příště mohl odpustit a těm dotyčným to říci třeba zvýšeným hlasem, kór když jel půl metru od nich...
    Rad bych podekoval za tempo, jakym se jela posledni jizda - bez narazoveho brzdeni vyvolavajiciho nasledne srazky. Ale hlavne zaverecna pasaz, kdy se jiz od Zelene brany dalo jet velice rychle byla velmi podarena a to neni zdaleka jen muj nazor. Diky moc, verim ze zaverecne zrychleni se stane prijemnym zvykem.
    V tomto seznamu naleznete nabídku zlevněného vstupného pro seniory a důchodce na vybraných českobudějovických kluzištích nabízejících bruslení pro... více »
    Akce Pardubice na bruslich je letos nejak v utlumu. Je organizacne narocne vyhlasit soucasne se zrusenim akce pro neprizen pocasi, nahradni termin nasledujici tyden a necelat az na dalsi mesic? Byla by skoda ztratit sirokou podporu ucastniku, kterou laxni pristup muze odradit. Diky.
    Karta bruslaře se rozdávala na místě snad jí máš. Ano jedeš si každej sám pro sebe nikdo není nijak nucen. Chceš-li jet jedeš přidáš se k ostatním a respektuješ nějaká pravidla co jsou daná.


Seniorské slevy na veřejné bruslení v Pardubicích

    No co se týče nějakého plácku, jde o to, kde bys měla představu pokud jsi z Pardubic v jaké části. Například co vím bývá otevřené hřiště u základní školy Pardubice 2 Polabiny v té zatáčce, kde i kdyby byl někdo v části co jsou mantinely tak je tam i plácek mimo. Nebo se najdou i jiná takováto hřiště viz další na Dubině u lesa co je škola má též velké hřiště, kde se určitě najde i volné místo pro to naučit přítele bruslit. A pak jde o to případně se zeptat i někde. Univerzita má parkoviště pod tělocvičnou, kde určitě o víkendu nikdo nebude.Či parkoviště u kolejí, kde bude určitě takové v sobotu volno a nemělo by tam pomalu žádné auto jezdit. Hodně štěstí
    Zaujal Vás náš článek o Pardubicích a chcete Pardubice navštívit?Kvalitní a moderní ubytování v Pardubicích Vám nabídne pension Austria.Pro rezervaci nás stačí kontaktovat telefonicky na čísle 721 500 150 nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.
    Pardubice na bruslích je, jak už z názvu vyplývá, zaměřena na bruslaře, pohyb a zdravý životní styl. Při organizaci tolerujeme také určité množství nemotorových prostředků, jako jsou kola nebo koloběžky. Timto se omlouváme, ale jakékoli jiné mototové prostředky se do akcí Pardubic na bruslích NEHODÍ.
    Plány samozřejmě již jsou, už po konci jedné sezóny se začínají dělat hrubé kostry a plány. Určitě si myslím, že se dá očekávat klasicky jako každá rok první bruslení součást Pardubického vinařského půl-maratonu. V letošním roce to připadá na sobotu 20.4. a pro bruslaře by měla být trasa dostupná v časovém rozmezí 10:10-10:25.


Seniorské slevy na veřejné bruslení v Plzni

    Scielce: Ahoj, děkujeme moc za dotaz. Zrušeny byly akce, které jsou organizovány městem Pardubice. Tato akce není organizována od nás a je součástí Vinařského půlmaratonu, kdy už je město uzavřeno. Spojím se s organizátory akce a jakmile budu vědět nové informace, tak je zde v chatu zveřejním.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
26814
cache: 0024:00:00