Jak na věc


branná v jeseníkách počasí

ZÁBAVNÉ ODPOLEDNE PRO DĚTI A RODIČE - PRO VŠECHNY MASKY EXTRA ODMĚNA

    Restauraci v Penzionu TROMBLY  najdete u hlavní trasy mezi Šumperkem a Jeseníkem, zhruba 200 metrů vlevo od vlakové zastávky Rejhotice a asi 1 kilometr od centra obce směrem na Jeseník.
    Jméno podle říčky protékající obcí nese až od roku 1949, do té doby ji známe jako Kolštejn. Historii má za sebou skvostnou, stejně tak i památky. Dnes se orientuje na turistiku, místní sjezdovky jsou proslulé.
    Počátky Kolštejna spadají snad do konce 13. století.Předchůdcem města byl hrad, postaven počátkem 14. století na ostrožně nad řekou Brannou. Vévodila mu válcovitá věž a za ní stál palác chráněný obvodovou zdí.
    Kolštejn se jmenuje i místní hotel, ale turisty zaujmou impozantní památky - fojtství, kostel, zámek a zřícenina hradu. Některé jsou už přístupné veřejnosti, na opravě dalších se pracuje.
    Komfortní hotel v centru obce Branná se špičkovým wellness centrem, bowlingem a výbornou restaurací. Spousta sportovních a turistických možností v blízkém okolí.
    Spolek Rodiče dětem při ZŠ a MŠ Loučná nad Desnou zve všechny děti a rodiče na zábavné odpoledne, přijďte si zatančit, zasoutěžit a pobavit se na dětský karneval


Cukrárna U Otesánka Staré Město

    Vážení občané, přeji Vám spokojené, požehnané Vánoce. Ať pro Vás tyto svátky znamenají kousek nebe na zemi, trochu slunce tam, kde očekáváme jen špínu a čemu se obvykle velkým obloukem vyhneme ....
    Ubytujte se v příjemném penzionu s několika pokoji a vybavenou kuchyňkou. Po domluvě si sebou můžete vzít i vašeho čtyřnohého miláčka a vyrazit do nádherné přírody okolí Branné.
    Rodinný penzion Na Chalupě najdete na náměstí v malebné horské vesničce Branná. Branná nabízí široké sportovní vyžitý pro rodiny s dětmi (sportovní hřiště, bowling, lyžařské středisko přímo v obci aj.). Penzion nabízí tři velké apartmány se zázemím a dva pokoje.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00