Jak na věc


brandýské noviny

Do Brandýsa se sjedou veteráni

    Vernisáž výstavy proběhne dnes, tj. ve čtvrtek 4. května 2017 od 18.00 a koncertem melodií z večerníčků a pohádek ji doprovodí žáci brandýské Základní umělecké školy. K výstavě jsou připraveny pracovní listy pro děti na téma jazyky a státy Evropy a hrdinové z dětských knížek. Výstava potrvá do 26. května 2017.
    Brandýské lodě - KotvištěBrandýské loděRadek Šorel        +420 603 215 916               lode@brandyskelode.cz    Nábřeží 121/8    Stará Boleslav    250 01        
    Soutěž je určená dětem, které pocházejí z vícejazyčných rodin, národnostních menšin, mají zahraniční kořeny nebo se učí a komunikují vedle češtiny také v dalším jazyce.
    Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.
    Firma s názvem Brandýské strojírny a slévárny, státní podnik "v likvidaci", zapsal Městský soud v Praze, odd. vložka: ALX 393. Její identifikační číslo je 9164
     Ve večerních hodinách Vám osvětlíme dráhy speciálním glow efektem (UV osvětlení). Vše, co se děje na bowlingu, můžete sledovat z galerie nad bowlingovými drahami. Celková kapacita bowlingu je 90 osob, což umožňuje konat rozličné společenské akce, jako jsou firemní večírky i rauty, oslavy narozenin atd.


02. 12. 2003 - Zastupitelstvo odložilo ...

     V Brandýském bowlingovém centru pro Vás máme připravené 4 profesionální bezprovázkové dráhy s automatickými stavěči kuželek. Ani nejmladší (či budoucí) hráči u nás nepřijdou zkrátka. Jedna z drah je osazena speciálními výsuvnými mantinely, čímž je zaručena úspěšnost každého hodu. Stačí, když se koule dokutálí ke kuželkám.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00