Jak na věc


boston montreal venkovní zápas

Mikina Boston Bruins Center Ice Quarter-Zip Baselayer

    Nový originální dres Reebok ® Premier Home NHL s číslem 40 a jménem RASK na zádech a rukávech. Dres je vyrobený z pevné síťoviny ze 100% polyesteru a má větrání pod rukávy. Navrženo a vyrobeno jako duplikát podle vzhledu a barvy vzoru on-led týmu. Reebok ® vektor logo vyšité na rukávu a na zadní straně u krku. 
    Tričko z nejnovější retro kolekce Territorial od značky CCM. Na přední straně grafika Vašeho oblíbeného klubu znázorňující hranice státu ve kterém klub působí a hráče v retro stylu. Ukaž soupeři, kde je tvoje teritorium !
    Týmová nákupní taška pro opakované použití. Je vyrobena ze 100% tkaného polypropylenu. Opakovaně použitelná a 100% recyklovatelná. Šetrná k životnímu prostředí.
    Šestipanelová konstrukce s oky ze strukturovaného materiálu - Stretch fit.Kvalitně vyšívané logo týmu na čele a název na zádi. Materiál: 100% polyester
    Jedná se o naprosto jedinečný USB Flash disk v motivech týmů NHL Jeho kapacita činí 4 GB a splňuje specifickace nejrychlejšího přenosu dat USB 2.0. Port pro zapojení do pc se nachází pod hlavou hráče.
    Praktická vesta v barvách týmu a s vyšívaným logem. Zapínání na full zip + sponky v lemu, stojací límec, postranní kapsy. Bez rukávů, 100% polyester s teplou podšívkou.


Dres Tuukka Rask 40 Boston Bruins Premier Jersey Home

    Vezměte svůj tým s sebou kamkoli s toto barevnou samolepkou v podobě loga     * Ideální pro automobily, zrcadla, dveře nebo okna     * Snadné použití na vnějším povrchu     * Několikrát použitelné     * Rozměry přibližně 8×8 cm
    100% jemný, vzdušný a nemačkavý polyester s perfektními vlastnostmi látky, která vás přežije. Luxusní tričko s límečkem a s vyšívanám logem na levé hrudi. Výrobce Antigua. Vybírejte o číslo menší.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00