Jak na věc


bohušovice nad ohří pošta

Nemovitosti Bohušovice nad Ohří - 5 nabídek

    Sháníte nemovitost v lokalitě Bohušovice nad Ohří? Pak právě Vám nabízíme širokou škálu realit. Potřebujete malou garsoniéru, velký byt, či vlastní dům? Chcete bydlet raději v živém centru, či na poklidnějším okraji města? V naší nabídce naleznete nemovitosti, splňující všechny výše zmiňovaná kritéria. Bohušovice nad Ohří je dobrým městem pro koupi nemovitosti díky své rozloze, hustotě zalidnění, dopravní dostupnosti a přítomnosti důležitých institucí. Reality v lokalitě Bohušovice nad Ohří jsou tradičně velmi žádané, využijte proto naší nabídky k seznámení se s nimi.
    Město Bohušovice nad Ohří leží na levém břehu řeky Ohře, zhruba 5 km jižně od Litoměřic, v těsném sousedství města Terezín. V současnosti má 2560 obyvatel. Dále má vybudovány všechny potřebné inženýrské sítě včetně kabelové televize, moderně vybavené zdravotnické středisko a rozvinutou síť obchodů a služeb. Má velmi dobré dopravní napojení na dálnici D8, leží na přímo na železničním koridoru Praha - Děčín, autobusové napojení městskou dopravou na okresní město.
    Město Bohušovice nad Ohří, jako pořadatel slavnostního aktu „Vítání občánků“, upozorňuje rodiče novorozenců na změny, související s legislativními požadavky zakotvenými v zákoně na ochranu osobních údajů a současně zákona o základních registrech. S účinností od 1. 1. 2016 je potřeba, aby rodiče, kteří se chtějí vítání zúčastnit, podali sami přihlášku k matričnímu úřadu nebo na podatelnu.


Bohušovice nad Ohří - Oficiální web obce

    Na základě schválené veřejnoprávní smlouvy (viz ÚD) zastupitelstvem města dne 12. 9. 2016 bude Městská policie Terezín působit od 21.11.2016 i na území Města Bohušovice n. O. Zmocnění zde.
    Restaurace Radnice Bohušovice nad Ohří nabízí ta nejlepší jídla pro Vás. V Restaurace Radnice se skvěle najíte. Naše Restaurace Radnice Bohušovice je v centru města. U Restaurace Radnice Bohušovice se dá snadno zaparkovat. Nabízíme obědy i večeře, Vaříme jídla jako obědy i věčeře. Restaurace Radnice Bohušovice má i venkovní terasu, kde si můžete dát obědy i věčeře. Zajděte k nám, do Restaurace Radnice Bohušovice nad Ohří, nabízíme občerstvení, teplá jídla, studená jídla a další.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00