Jak na věc


blesk mobil internetová samoobsluha

myPhone Hammer Patriot: jednoduše odolný

    Nabídka Blesk mobilu je výborná, ak nízké volání vám jiní operátoři nabídnou až u hodně vysokých paušálních programů. Nízkou sazbu můžete buď využít rovnou, nebo použít jako argument při vyhrožování stávajícímu operátorovi („já od vás odejdu, mám nabídku na volání 2,50 Kč/min bez jakýchkoliv závazků“). Má to ale několik háčků.
    Pokud vám to nestačí, objednejte si balíček na měsíc. Ten sice stojí 100 Kč, ale obsahuje 100 MB dat, na jejichž vyčerpání máte 30 kalendářních dní. Poté je balíček automaticky obnoven (samozřejmě jen v případě, že máte dostatečný kredit. Při vyčerpání volných dat dojde k výraznému snížení rychlosti, ale máte možnost si kdykoliv objednat další třicetidenní balíček s dalšími 100 MB dat.
    Zobrazit příspěvky za předchozí: Všechny příspěvky1 den7 dní2 týdny1 měsíc3 měsíce6 měsíců1 rok Seřadit podle AutorČas odesláníPředmět VzestupněSestupně
    100 Kč Po první aktivaci se jedná o automaticky se obnovující tarifní balíček (v případě volného kreditu) s limitem FUP 100 MB na 30 dní.Automatické obnovení lze zastavit pomoci internetové a hlasové samoobsluhy nebo vybranou SMS, kterou zašlete operátorovi.
    20 Kč Jestliže nemáte aktivní balíček pro mobilní připojení, jedná se o standardní způsob pro zpoplatnění internetu, pokud dojde v průběhu dne k jeho použití.


Ceník volání a SMS / MMS zprávy

    1,5 GB Internet v mobilu s datovým limitem (FUP) 1,5 GB na celých 30 dní, po jehož vyčerpání klesne rychlost na 200 kb/s.Při návštěvě vybraných www stránek skupiny Blesk se běžný FUP nezapočítává.
    300 Kč Po první aktivaci se jedná o automaticky se obnovující tarifní balíček (v případě volného kreditu) s limitem FUP 1,5 GB na 30 dní.Automatické obnovení lze zastavit pomoci internetové a hlasové samoobsluhy nebo vybranou SMS, kterou zašlete operátorovi.
    Ceník Blesk mobilu je notoricky známý, ale opakování je matkou moudrosti. Volání do všech českých sítí, pevných i mobilních, je zpoplatněno sazbou 2,50 Kč/min při účtování 60+1 (první minuta celá, dále po sekundách). Za odeslání zprávy zaplatíte 1,50 Kč, odeslání MMS stojí 5 Kč.
    Blesk mobil ve spolupráci s O2 nabízí předplacenou kartu s výhodným voláním. Přinášíme kompletního průvodce Blesk mobilem. Ukážeme, jak vypadá SIM a dobíjecí kupón, kde ji koupíte a taky co přesně nabízí.


Honor 7A: není nutné platit mnoho [recenze]

    Uvnitř je skryta plastová karta o velikosti kreditky. Na ní je pod stíracím proužkem umístěn PIN a PUK, důležitější je ale SIM karta ve velikosti mini SIM, kterou můžete z kreditky vyloupnout. Pokud vlastníte např. iPhone, můžete ve vyloupávání pokračovat a z mini SIM snadno vyrobit micro SIM. Nejnovější nano SIM z ní ale bohužel nedoděláte. Na tiskové konferenci zástupci operátora naznačovali, že případným zájemcům vyhoví individuálně.
    Jakmile kartu vložíte do telefonu a zadáte PIN, vaše číslo se aktivuje. Od toho okamžiku můžete telefonovat nebo odesílat zprávy, případně změnit PIN. Abyste byli na příjmu, musíte provést alespoň jednu placenou operaci, tzn. někomu zavolat nebo poslat zprávu či se aspoň připojit k internetu.
    6 měsíců Platnost kreditu je 6 měsíců od posledního dobití a pak váš neprovolaný kredit propadá. Pokud v následujících 6 měsících provedete dobití, bude vám vrácen i propadnutý kredit. Když kredit nedobijete, dojde k zablokování SIM karty a zrušení čísla.
    Měnit s příchodem každého operátora telefonní číslo, to se chce jen málokomu. Proto existuje věc zvaná přenos čísla. V případě Blesk mobilu si musíte nejprve koupit a aktivovat (tzn. z ní zavolat) SIM kartu s libovolným telefonním číslem. Poté se přihlásíte na webu do samoobsluhy a požádáte o přenos čísla.


Internet s předplacenou kartou BLESK mobil

    Samotná karta stojí 150 Kč a obsahuje kredit ve stejné výši. Ať už se vydáte na poštu nebo do trafiky, donesete si domů nadvakrát přeložený kartonový pruh potištěný základními informacemi o ovládání SIM karty. Na přední straně je vytištěno telefonní číslo, pokud budete mít štěstí, můžete si v konkrétním prodejním místě vybrat nějaké zajímavé.
    BLESK mobil je na českém mobilním trhu již od 7. listopadu 2012 a jako první virtuální operátor v mobilní síti Telefónica O2 představil předplacené služby s jednoduchým účtováním hovoru v ČR. Za virtuálním operátorem BLESK mobil najdete multimediální společnost Ringier Axel Springer CZ, která v několika státech Evropy vydává více než 70 tiskovin včetně online magazínu. U nás známe především papírová periodika Blesk, Sport, Auto TIP, Reflex, ABC nebo některé online magazíny (blesk.cz, isport.cz, auto.cz). Majitelem společnosti je německé vydavatelství Axel Springer AG a švýcarská multimediální společnost Ringier AG.
    Potřebujete porovnat nabídku vybraných služeb nebo hledáte srovnání zajímavých online produktů? Můžeme vám nabídnout přehledné informace mnohem dříve, než začnete tyto služby využívat. Pravidelně srovnáváme služby z oblasti bankovnictví, energetiky, telekomunikací, pojišťovnictví.


Bezpečnostní úřad varuje před čínskými mobily, Huawei se brání

    Konkrétní seznam prodejních míst ve vašem okolí si můžete prohlédnout na stránkách operátora. Nová prodejní místa budou postupně doplňována. Pokud se vám nechce stát ve frontě, můžete si sadu se SIM kartou objednat po internetu, počítejte ale s tím, že vám operátor přičte k ceně karty 35 Kč dobírkovného.
    200 Kč Po první aktivaci se jedná o automaticky se obnovující tarifní balíček (v případě volného kreditu) s limitem FUP 500 MB na 30 dní.Automatické obnovení lze zastavit pomoci internetové a hlasové samoobsluhy nebo vybranou SMS, kterou zašlete operátorovi.
    Teprve v okamžiku, kdy původní operátor, potvrdí Blesk mobilu, že u něj nemáte žádné „dluhy“, proběhne vlastní převod, nejspíše v noci. Na vaší Blesk mobil SIM kartě tedy bude nastaveno nové telefonní číslo, beze změny ale zůstanou PIN a PUK.
    Přednabitých 150 Kč jistě brzy provoláte a budete chtít dobít další peníze. K tomuto účelu lze použít dobíjecí kupón, který seženete na stejných prodejních místech jako samotnou kartu. Bohužel je v nabídce jediná hodnota kupónu, 250 Kč. Po setření čtrnáctimístného kódu a jeho odeslání ve formě *102*kód# se výše vašeho kreditu okamžitě navýší o 250 Kč.


Výzkum O2: rodiče bezpečí dětí moc neřeší, spíš jim věří

    Vyberte si předplacenou kartu, která vám nabízí nejvýhodnější volání, SMS zprávy nebo mobilní internet. Využívejte službu beze smluv nebo zbytečných závazků.
    Můžete zakládat nová témata v tomto fóruMůžete odpovídat v tomto fóruNemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóruNemůžete mazat své příspěvky v tomto fóruNemůžete přikládat soubory v tomto fóru
    Předplacenka BLESK mobil umožňuje běžné připojení k internetu za jednorázovou sazbu na den, ke které dojde v momentě, když tuto službu v průběhu dne použijete. Pokud chcete, ale internet využívat aktivněji, můžete aktivovat tarifní balíček pro připojení k internetu na měsíc (30 dní). V obou případech jste limitování datovým limitem, po jehož překročení klesne rychlost internetu na 200 kb/s. Do datového limitu se nezapočítávají vybrané www stránky společnosti. Jedná se o webové stránky bleskmobil.cz, blesk.cz, isport.cz, auto.cz.


Nokia 7.1: funkční elegance [recenze]

    Pokud chcete přejít k Blesk mobilu, musíte si nejprve pořídit SIM kartu, a to i v případě, že hodláte přenést své staré číslo. SIM karty jsou dostupné v síti více než 6 000 trafik a stánků s tiskem. Všechna místa jsou označena nálepkou „Zde v prodeji Blesk mobil“.
    60 + 1 Účtovaná tarifikace je uváděna v sekundách. Hodnota 60 + 1 oznamuje, že vám mobilní operátor účtuje první minutu celou a dále je teprve spravedlivě účtováno po sekundách.
    Druhou možností je najít nejbližší terminál Sazky, kde můžete dobíjet standardním způsobem jako předplacenku kteréhokoliv jiného operátora. Výše kreditu, který můžete dobít, se v tomto případě pohybuje v rozmezí 200-9 999 Kč. A mimochodem, výši kreditu zjistíte odesláním kódu *161*#.
     S balíčkem "Výhodných 200" za cenu 200 Kč lze po dobu 30 dní volat a posílat SMS zprávy za 1 Kč až do vyčerpání 200 jednotek (1 jednotka = 1 minuta hovoru nebo 1 SMS zpráva).


Lumia 640 XL - 1080p video - Mobinfo.cz

    Základní informace o dalších službách, které využijete při používání předplacené karty virtuálního operátora BLESK mobil. Pokud hledáte informace jak přenést stávající mobilní číslo k novému operátorovi, navštivte nejčastější otázky a odpovědi. Pro kompletní ceník a nabídku dostupných služeb včetně všeobecných obchodních podmínek při využívání služby Blesk mobil doporučujeme navštívit samotné www stránky operátora.
    Všichni mají automaticky aktivován datový balíček na den, který při prvním (i nechtěném) připojení odečte z kreditu 20 Kč. Do konce dne pak můžete stáhnout až 50 MB dat, přičemž přístup na stránky blesk.cz, bleskmobil.cz, isport.cz a auto.cz se do limitu nepočítá.
    Zachován bude také kredit. Ale pozor, pokud přecházíte z předplacenky jiného operátora, kredit na ní raději provolejte, protože rozhodně nebude převeden spolu s číslem. Stejně tak nebudou převedeny textové zprávy nebo telefonní čísla uložené na staré SIM kartě, o to se musíte postarat sami.


Půlka lidí si k Vánocům zavolá [výzkum T-Mobile]

    Háček pátý – kdo je vlastně Blesk mobil: Od samého začátku se Blesk mobil prezentoval jako plnohodnotný virtuální operátor. Ze Všeobecných podmínek ale podle zjištění Jiřího Peterky na Lupa.cz vyplývá, že Blesk mobil je ve skutečnosti jen marketingovou značkou, přičemž samotnou službu provozuje O2. Pro většinu zákazníků tato drobná nuance nic závažného neznamená, dejte ale pozor, abyste naštvaně nepráskli dveřmi u O2 a nepřešli – zase k O2.
    Háček třetí – zpoplatněný operátor: všechna nastavení můžete provést bezplatně v internetové samoobsluze na stránkách www.bleskmobil.cz nebo na automatické IVR lince *61. Vzhledem k tomu, na jakou skupinu zákazníků operátor cílí, je ale pravděpodobné, že to ne každý zvládne. Existuje proto infolinka s živým operátorem, ta je ale zpoplatněna sazbou 20 Kč/hovor.
    500 MB Internet v mobilu s datovým limitem (FUP) 500 MB na celých 30 dní, po jehož vyčerpání klesne rychlost na 200 kb/s.Při návštěvě vybraných www stránek skupiny Blesk se běžný FUP nezapočítává.


Blesk mobil: kompletní průvodce

    Předplacená SIM karta virtuálního operátora BLESK mobil nabízí jednoduché, ale i přehledné účtování při volání do všech běžných sítí v ČR. Pro volání do zahraničí nebo při využívání Roamingu se řídí ceníky Eurotarifu partnerského operátora Telefónica Czech Republic. V tabulce naleznete ceník vybraných základních služeb, a pokud chcete předplacenou kartu BLESK mobil porovnat s dalšími předplacenkami na trhu využijte jednoduché srovnání předplacených karet.
    BLESK mobil nerozlišuje volání do vlastní sítě nebo ostatních sítí a pro hovory na běžná čísla do všech mobilních i pevných sítí v České republice platí stejná sazba (2,50 Kč / min.).
    Háček čtvrtý – marketing: v samoobsluze máte možnost zadat své osobní údaje, konkrétně poštovní a elektronickou adresu. Není to povinné a operátor to k provozu vaší předplacené karty nepotřebuje. Po vyplnění údajů je zaškrtnut souhlas se zasíláním marketingových nabídek, pozor na to.
    Pozor, kredit musíte provolat do tří šesti (aktualizace 12. 12. 2012) měsíců od posledního dobití. Pokud chcete telefonovat i poté, musíte znovu dobít, což platnost původního kreditu zase o šest měsíců prodlouží. Jestliže do tří šesti měsíců nedobijete, bude vaše karta zablokována pro odchozí operace, zkrátka zůstanete jen na příjmu. I to má ale své omezení, po dvanácti měsících od posledního dobití vám veškerý kredit propadne a číslo bude zneplatněno.


EU chce zrušit sirény, poplach vyhlásí SMS

    50 MB Internet s datovým limitem 50 MB do konce dne. Po vyčerpání datového limitu (FUP) dochází ke zpomalení rychlosti internetu na 200 kb/s.Při návštěvě vybraných www stránek skupiny Blesk se běžný FUP nezapočítává.
    Blesk mobil následně proces přenosu čísla od vašeho starého operátora zahájí, vy ale budete muset zajít do prodejny (operátora, od nějž chcete odejít) a vypořádat své závazky. To v praxi znamená výpověď smluv, splacení všech závazků (pokud jste se například uvázali na několik let nebo jste si pořídili dotovaný telefon).
    100 MB Internet v mobilu s datovým limitem (FUP) 100 MB na celých 30 dní, po jehož vyčerpání klesne rychlost na 200 kb/s.Při návštěvě vybraných www stránek skupiny Blesk se běžný FUP nezapočítává.
    od 250 Kč Volací kredit lze dobíjet pomocí bankomatu, v elektronickém bankovnictví, terminálem nebo pomocí dobíjecího kupónu.Pokud nenajdete logo BLESK mobil, můžete využít dobíjecí služby operátora Telefónica O2.
    KomparoMat pravidelně přináší aktuální přehled předplacených karet mobilních operátorů, kteří tuto mobilní službu nabízejí jako alternativu k mobilním tarifům.


myPhone FUN 6 Lite: s rychlým Androidem Go

    Háček druhý – internet na den: všichni mají automatický aktivní internetový balíček na den. Při dnešních neustále se aktualizujících smartphonech se tak můžete dočkat toho, že prvotní kredit za týden vyčerpáte jen na datech. Denní balíček nelze nijak deaktivovat a navíc se o okamžiku prvního připojení ani nijak nedozvíte – operátor alespoň mohl poslat textovou zprávu. Pokud pořizujete Blesk mobil rodičům či prarodičům, důkladně jim projděte jejich telefon a všechny náznaky automatického datového spojení zablokujte.
    Háček první – platnost kreditu: jak již bylo napsáno, kredit musíte provolat do šesti měsíců. V praxi to znamená, že 200 Kč (při dobití přes terminál Sazky) tvoří vlastně paušální poplatek ve výši 33,3 Kč měsíčně.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00