Jak na věc


billa gusto magazín Velké Meziříčí

Letáky a informace o prodejci BILLA

    Aktuální BILLA leták na tento týden k prohlédnutí online. Letáky BILLA vychází pravidelně každou středu. Další BILLA leták na příští týden u nás naleznete již v úterý. Pro upozornění na nový BILLA leták se zaregistrujte ZDE a nenechte si ujít další slevy v Bille.
    Nakupování v Bille Vás bude bavit, máte-li v oblibě zboží od českých producentů. Na ně se obchod zaměřuje především. Oblíbíte si hlavně privátní značky. Pokud v obchodě nakupujete, určitě už je znáte a objevíte je i v letáku Billa.
    Čerstvost potravin je jedním z prvořadých kritérií zákazníků. Billa to ví. Klade velký důraz na nabídku vždy čerstvých lahůdek, pečiva, ovoce a zeleniny, mléčných produktů a dalších potravin. Zároveň nepodceňuje ani další důležitý aspekt pro zákazníky - cenu. Ty nejlákavější slevy každý týden najdete pěkně pohromadě v akčním letáku Billa.
    Značka Billa je zárukou vynikají kvality, čerstvosti a skvělé chuti. Výrobky označené Clever bude mít ráda nejen Vaše peněženka a rovněž zboží dalších značek se stane oblíbenou součástí Vašich nákupů - Vocílka (maso výhradně z českých chovů), Česká farma (české xprodukty z ovoce a zeleniny, Chef Menu (pro ty, kteří nestihnou uvařit), My (zboží z oblasti základní osobní péče) a nezapomeňte ani na značku Billa regionálně.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00