Jak na věc


bernatikova lenka

CeraVe - Atopický ekzém, suchá a citlivá pokožka

    Sluneční záření se však podílí také na stárnutí kůže, vzniku kožních nádorů a u citlivých jedinců může vyvolat nebo zhoršit kožní i celková onemocnění organizmu.
    U nás jsou výkony prováděny pod kontrolou lékaře a zdravotních sester. Všichni zaměstnanci jsou proškolováni v nejlepších esteticko-dermatologických centrech ČR a absolvují i praktické zkoušky. Neustále zavádíme nové postupy - ekonomicky dostupné, moderní, co nejméně agresivní a nezatěžující pacienta - klienta.
    Provádí se přístrojem DermaPen. V lokálním znecitlivění vpravujeme drobounkými vpichy např. vitamíny nebo kyselinou hyaluronovou do podkoží. Jde o bezbolestnou techniku. Výhodou je rychlé a snadné hojení. Může se bez rizika opakovat. Používá se i na bělení.
    Tajemstvím této metody ošetření kůže je přístrojová aplikace patentovaných roztoků Silkpeel TM, která jsou zaměřena na specifické potřeby pokožky. Při ošetření dochází k exfoliaci (sloupnutí) vrchní vrstvy mrtvých buněk pokožky a současně k aplikaci léčebných roztoků:


CeraVe - Atopický ekzém, suchá a citlivá pokožka

    Je jednou z nejpopulárnějších a nejefektivnějších způsobů antiagingu, omlazení obličeje, krku, výstřihu nebo rukou. Při injekční mezoterapii drobnými vpichy vpravujeme do kůže vitamíny nebo kyselinu hyaluronovou. Při zákroku se zvyšuje oběh krve a lymfy a podporují se regenerační schopnosti pokožky.
    Díky velmi lehké, patentované a unikátně navržené hlavice s diamantovým abrazním výčnělkem dochází k narušení vrchní vrstvy kůže s průnikem do hloubky 30-35 mikronů. Díky specielně navrženým roztokům dochází k výjimečným výsledkům při léčbě akné, při nedostatečně hydratované pokožce, pokožce poničené vlivem slunečního záření.
    Jedná se o efektivní technologii ošetření kůže Dermalinfusion TM pomocí lékařského přístroje SilkPeel Platinum MD pro kontrolovanou dermální abrazi a infuzi léčebných roztoků do pleti.
    ProDerma s.r.o. – centrum léčebné a estetické dermatologie Vám nabízí mnoho možností omlazení obličeje, krku, dekoltu a rukou. Tato nabízená péče je součástí estetické dermatologie. Ošetření je určeno pro ženy i muže.


Hloubkové čištění pleti s mikrodermabrazí

    Rozhodujícím faktorem pro výběr techniky jsou dočasné projevy omlazovacích zákroků ( zarudnutí, modřinky, olupování, nutná ochrana před sluncem) a s tím související časové nebo společenské omezení po vykonaném zákroku. Nemalou roli hraje i ekonomická stránka (cena zákroku).
    U nás doporučujeme kosmetické přípravky s vysokým hydratačním účinkem nebo s obsahem kmenových buněk, kyseliny hyaluronové, volných radikálů a vitamínů.
    Při použití přístroje SilkPeel Platinum MD , stimulujeme růst nových buněk, posilujeme fibroblasty, jejichž důsledkem dochází k obnově kolagenu. Pouze tato patentovaná technologie dosahuje hluboké infuze velkých molekul, které navážou potřebné vitamíny. Působí na přirozenou kožní bariéru, kterou se pomocí abrazního výčnělku podaří rozbít, současně se dostávají do pokožky silná séra, poté dochází ke zpětnému uzavírání kožní bariéry, k čemuž dochází velmi rychle. To je jediný známý způsob, jak dostat a udržet potřebné látky na úrovni dermis.
    je poučení klienta k samostatnější péči o vlastní onemocnění, při které přebírá větší část odpovědnosti za vlastní zdraví na sebe. Zároveň edukace slouží ke zlepšení spolupráce klienta se zdravotnickým týmem. K tomuto účelu zde máte vypracované obecné zásady u některých častých diagnóz.


Ošetření kůže technologií Dermalinfusion

    SilkPeel Platinum MD, technologie: jedná se o řízenou a bezpečnou podporu exfoliace pokožky, jejímž výsledkem je omlazení a především pomoc při obnově kolagenu. Navíc díky pohybům násadce a technologii DermalInfussion dochází k lymfatické drenáži, nakonec hlubokou infuzí dochází k odvodu buněčného odpadu.
    Omlazovací (anti-aging) přípravky: Monodermá A, Dermaheal oční krém a anti-wrinkel krém, Filorga oční krém a Filorga Filler krém, Teoxane oční krém a Teoxane na rty.
    Tyto přípravky aktivně zpomalují stárnutí pleti. Zlepšují hydrataci pleti, jsou doplňkem omlazovacích dermo- estetických výkonů a prodlužují jejich konečný efekt.
    Výsledky jsou viditelné již po prvním ošetření. Klinické studie dokazují, že účinnost využití SilkPeel™ ve spojení s DermoLissage™ v dermatózách typu akné, změn barvy pokožky, vrásek se dostavují již po 4 až 6 ošetření v týdenních cyklech (lze ošetřit i 2 x v týdnu), v závislosti na typu pleti. Pro udržení efektu po léčbě, doporučujeme jedno další ošetření za měsíc.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00