Jak na věc


bedřichov v jizerských horách

Rezervujte si poslední volné termíny na ZIMU - uvolněný termín 8.-13.1. dále až od 9.3.

    Pro pohodovou dovolenou v zimě i v létě Vám nabízíme ubytování v Bedřichově. Penzion Valentino disponuje celkem 26 lůžky v osmi 2-4 lůžkových pokojích s možností přistýlky pro početnější rodiny - ideální ubytování v Bedřichově pro pobyt s dětmi . Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením (koupelna se sprchovým koutem a WC), TV/SAT, wifi. Ideální a klidné místo k ubytování v Bedřichově s velkou oplocenou zahradou. Rodinný penzion v Bedřichově nabízí stravování formou polopenze, vaříme z kvalitních surovin s přihlédnutím k dětským strávníkům a pobytu s dětmi.
    "V pátek 20.12.2013 budete mít možnost se zapojit do nahazování sněhu na magistrále...zájemci se mohou dostavit k buňkám JIZERSKÉ, o.p.s., odkud budou odveženi na kritická místa...odjezdy v 8:30 a 11:30...vlastní lopatu s sebou prosíme případné zájemce, aby se nejpozději do čtvrteční 20h. nahlásili na webu OPS. Z důvodu přetrvávajících nepříznivých podmínek Vás i nadále prosíme o zvýšenou opatrnost zejména v úsecích Krásná Máří a Olivetská hora...hrozí zde nebezpečí úrazu, především nočním lyžařům...nejlepší je se těmto místům zcela vyhnout"
    "Kvůli nedostatku přírodního sněhu je 47. ČEZ Jizerská 50 zrušena. Dlouhodobé teploty nad nulou a víkendový déšť znemožnily úpravu tratě, která je na mnoha kilometrech zcela bez sněhové pokrývky. Pořadatelé proto dnes museli tradiční svátek běžeckého lyžování odvolat."
    "V současné době leží v Bedřichově přibližně 2cm sněhová pokrývka...technika pro úpravu tratí je připravená...čekáme pouze na dostatek sněhu (cca 30cm)."


Rezervace na zimní sezónu otevřeny - vice v záložce online rezervace.

    "Prosím může mi někdo poradit, jak se jmenuje ta hospůdka na Pastvinách? opravuje se tam přímo na sjezdovce chata kde budou nejspíše apartmány. moc děkuji"
    Restaurace rodinného penzionu Valentino Bedřichov nabízí ubytovaným hostům možnost polopenze. Vaříme českou kuchyni s ohledem na naše nejmenší (kvalitní suroviny, málo soli i koření). Nabízíme polopenzi: snídani formou švédských stolů a k večeři 3 - chodové menu s polévkou, hlavním chodem a salátem nebo dezertem. Restaurace je také využívána jako společenská místnost s barem, krbem, T V a DVD přehrávačem. Pro letní posezení či grilování můžete využít venkovní terasu nebo ohniště na zahradě.
    Za návštěvu však stojí také např. nedaleká ZOO Liberec, Botanická zahrada Liberec, Centrum Babylon nebo Dinopark Liberec. Zejména děti ocení návštěvu Muzea výroby hraček v Albrechticích a mnoho dalších.


Ubytování Bedřichov - Rodinný penzion VALENTINO

    Nejrůznější lákadla na vás a zejména na vaše děti čekají i v našem okolí. Klidná obec Bedřichov nabízí veškeré občanské zázemí. Najdete zde infocentrum, dětská hřiště, několik restaurací, potraviny s poštou a kavárnou, obchůdek se suvenýry a místními specialitami, sportovní obchod, bowling, minigolf i několik půjčoven lyží a kol, včetně servisu.
    Při pobytu v Bedřichově v penzionu VALENTINO si na své přijdete jak v zimě, tak v létě. Bedřichov je totiž svojí polohou  ideálním místem pro řadu méně náročných, avšak rozmanitých cyklo i turistických tras v létě. V zimě pak můžete v Bedřichově využít místního lyžařského střediska nebo množství tras pro běžkování. Terén není nijak obtížný, nebojte se vyrazit i se svými dětmi. 
    "Lehký skútr se stopařem upraví dnes odpoledne tratě na klasiku v úseku Bedřichov - Rozmezí - Kasárenská - Knížecí - Mořina - Panský dům - Promenádní - Knajpa - Štolpišská - Hřebínek - Přítok za Č. Nisou - Bedřichov. Vzhledem ke zhoršeným sněhovým podmínkám může být v některých místech nižší kvalita stop, proto prosíme všechny o zvýšenou opatrnost..."
    "Kvůli nepříznivým sněhovým podmínkám jsou některé trasy neprůjezdné a nebezpečné. Olivetská hora je nesjízdná. Dalšími problematickými částmi jsou úseky Nová Louka - U Buku a okolí kolem Krásné Máří. Děkujeme za pochopení."


Ubytování Bedřichov - Penzion Valentino - novinky

    "Ubytování v Babylonu,na běžkách 9.2.2013 v Hraběticích,česnečka na Královce-tratě a počasí super.Druhý den Sedlo Maliník,počasí super,tratě super.Trochu problém s parkovným.Jaká škoda,že v Olomouci nemáme sníh :-)"
    "V nočních hodinách vyjedou rolby z Bedřichova a Jizerky a upraví: Z Bedřichova: Bedřichov, stadion - Nová Louka - Kristiánov - Rozmezí - Čihadla - Tetřeví boudy - Krásná Máří - Hřebínek - Gregorův kříž - Závory - Přítok - Černá Nisa - Vládní - Valešovka - Prezidentská chata - Jablonecká chata - Hrabětice - Bedřichov Z Jizerky: Panský dům - Vlašský hřeben - Václavikova studánka - Smědava - Jizerská silnice - Panský dům"
    Pro pobyt s dětmi je samozřejmostí zdarma zapůjčení dětské postýlky s matrací a lůžkovinami. K dispozici je přebalovací pult, dětské židličky, vaničky, nočníky, stupátka, chůvičky...atd. Vše samozřejmě zdarma. Mladší děti si na své přijdou v dětském koutku, starší zase v podkrovní klubovně se stolním fotbálkem a TV-DVD. Dále je dětem k dispozici možnost zapůjčení nejrůznějších stolních her, puzzle, karet a pohádkových DVD. Na zahradě jsou prolézačky, houpačky, pískoviště, trampolína a bazén. Nově zahradu obývají i dva zakrslí holandští kozlíci pro naše i vaše potěšení.


Pokoje penzionu Valentino Bedřichov

    "V neděli v brzkých ranních hodinách vyjedou rolby z Bedřichova a z Jizerky a upraví: Z Bedřichova: Bedřichov, stadion - Nová Louka - Kristiánov - Bílé buky - Hřebínek - Nová Louka - Rozmezí - Čihadla - Knajpa - Kasárenská - Smědava - Tetřeví boudy - Krásná Máří - Hřebínek - Bílá kuchyně - Olivetská hora - Vládní - Bedřichov, stadion Z Jizerky: Panský dům - Hnojový dům - Jizerská silnice - Smědava - Soušská silnice - Vlašský hřeben - Knížecí - Promenádní - Mořina - Panský dům."
    Z Bedřichova: Stadion - Valešovka - Prezidentská chata - Hrabětická louka - Hrabětice, kaplička - Josefodolská přehrada - Kristiánov - Bílé buky - Hřebínek - Olivetská hora - Závory - Za Černou Nisou - Maliník - Vládní - 5km trať - Bedřichov, stadion
    "Z důvodu stále trvajících nepříznivých sněhových podmínek neproběhne plánovaná úprava tratí Jizerské magistrály. Vyjetí strojů by současnou situaci pouze zhoršilo. Děkujeme za pochopení."

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00