Jak na věc


beckham beyond

David se stal spolumajitelem klubu Salford City

    David Beckham si včera nenechal ujít zápas Ligy Mistrů mezi celky Manchester United a PSG. Doprovod mu dělal nejmladší syn Cruz. Vítězství 2:0 slavil tým z Paříže.  
    Značka kosmetických produktů na vlasy a tvář House 99, která je spjatá s Davidem Beckhamem, slaví první výročí své existence. David se proto rozhodl vydat do salonu Barbershop, kde se tato značka používá a překvapit místní návštěvníky.
    David Beckham a všechny jeho děti podpořili včera Victorii při další její módní přehlídce v rámci London Fashion Weeku. Později David, Victoria a Brooklyn zavítali i na afterparty. 
    David Beckham dnes oznámil na svém Facebooku, že se stal spolumajitelem anglického klubu Salford City. Bude mu patřit 10% a dalšími spolumajiteli jsou například Ryan Giggs, bratři Nevilleovy, Nicky Butt a Paul Scholes. Největší podíl patří Peteru Limovi, který má 40%. 
    David Beckham se dočká v zámoří pocty. V LA přímo vedle stadionu LA Galaxy bude mít svoji sochu jako vůbec první hráč MLS. Socha bude slavnostně odhalena 2. března před úvodním zápasem nového ročníku MLS mezi LA Galaxy a Chicagem. David si tuto poctu zasloužil za zpopularizování fotbalu v USA.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
7623
cache: 0024:00:00