Jak na věc


bazénová sůl

Základní rozdělení příslušenství k bazénům

    Zajímat by Vás mohlo také saunové příslušenství, kde jsme se stali zástupci prodeje velké Německé firmy a nabízíme kompletní saunové příslušenství, jako jsou kýble neboli vědra, naběračky, přesýpací hodiny, esence a nově i panty do saunových dveří.
    Pro zakrytí bazénu slouží solární plachty nové generace, které mají o 20% větší životnost a nabízíme je ve všech velikostech. Zimní krycí plachtu pak oceníte hlavně na jaře po dlouhé zimně a také to, že plachty vyrábíme na každý bazén zvlášť.
    Kategorie vestavěné díly v sobě skrývá Skimmery, trysky, světla, dnové výpusti a velké množství náhradních dílů pro tyto produkty. Tvarovky z PVC mají velké množství variant, jedná se o kolena, T-kusy, spojky, potrubí, ventily, příruby, lepidla, čističe potrubí a další.
    V oboru příslušenství k bazénům se pohybujeme od přelomu tisíciletí a internetový obchod provozujeme již od roku 2008. Nabízíme Vám velké skladové zásoby, v roce 2010 jsme otevřeli kamennou prodejnu ve Střelicích u Brna, kde je možné vyzvednout Vaše objednané zboží.


Příslušenství na zakrytí bazénu

    V našem bazény shopu naleznete naprosto jakékoliv příslušenství k bazénům. Za hlavní cíl máme, abyste na jednom místě našli za příjemné ceny kompletní výbavu k Vašemu bazénu, ať už je vnitřní či venkovní, malý nebo velký, naleznete u nás vše potřebné.
    Mezi příslušenstvím na údržbu vody naleznete všechny produkty pro její údržbu: bazénová chemie, testery, teploměry atd. Údržba bazénu je kategorie zaměřená na úpravu a údržbu bazénu: Kartáče, síťky, vysavače, teleskopické tyče, plovoucí hadice na vysavač atd.
    Zde naleznete výměníkové titanové ohřevy, elektrické ohřevy a tepelná čerpadla pro ohřev vody. Pro úpravu vody jsou dnes nejprodávanější solonizační jednotky, UV lampy a dávkovací automaty na pH a Rx.
    Příslušenství k jezírkům nabízíme několik let a je o něj čím dál větší zájem. Nabízíme jezírková čerpadla, jezírkové příslušenství a biologickou chemii do jezírek.
    Specializujeme se na prodej bazénového příslušenství jako například: UV lampa, navíjecí zařízení, bazénová čerpadla, digitální tester, solární plachta, výměník tepla na ohřev bazénu. Jak ale můžete vidět v levém sloupci, kategorií a samotných produktů nabízí náš bazény shop nepřeberné množství.


Nahřívací polštářek

    Snažíme se Vám nabídnout to nejlepší z oblasti bazénů, jezírek a saun. Stále přinášíme nové produkty a reagujeme na aktuální situaci na trhu, proto u nás naleznete spoustu nových produktů: Bazén pro psa, solné produkty, cvičení ve vodě, hračky do vody, atd.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00