Jak na věc


běžný účet s úrokem

Genius Free & Flexi: běžný účet s nejvyšším úrokem

    Standardem všech účtů je některý produkt z oblasti přímého bankovnictví (telebanking, GSM banking, internet banking a homebanking). Právě díky přímému bankovnictví můžete svůj účet spravovat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.
    Základním bankovním nástrojem pro správu vašich financí je běžný účet. Jeho primárním účelem je umožnit vám hospodařit s peněžními prostředky prostřednictvím některého z bankovních domů - tedy bezhotovostně. Neměl by jen sloužit k prostému skladování peněz, ale spíše přispět k snadnější obsluze. Bez běžného účtu se obejdete jen těžko, protože snad již všichni zaměstnavatelé vyžadují jeho číslo k zasílání výplat. Účet tedy slouží jako důležitá adresa, na kterou vám mohou peníze zasílat třetí osoby (přátelé, rodina, pracovní partneři). Samozřejmě i vy můžete vkládat na běžný účet své finance a zajistit tak jejich větší bezpečnost - ať už z krátkodobého hlediska (ztráta hotovosti), tak i částečně z dlouhodobého (ztráta jejich hodnoty).
    Peníze můžete na účet vkládat buď v hotovosti na přepážce banky, nebo převodem z jiného účtu. Prostředky lze obdobně z účtu získat zpět, existují v podstatě tři základní způsoby užití:


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
8118
cache: 0024:00:00