Jak na věc


bývalé koloniální mocnosti

Fotogalerie objektů bývalé Pohraniční strážea Československé lidové armády

    Jedná se zejména o fotografie ze současné doby. Zachycují tedy aktuální stav objektů, který je ve většině případů přímo tristní. Většina objektů byla opuštěna počátkem 90 let, následně byla v různé míře rozkradena, zlikvidována nebo převedena do majetku obcí (která často neví co s nimi a objekty nadále chátrají).
    V této sekci se nachází vlajky bývalých států, které již dnes neexistují. Pŕíkladem je vlajka NDR - vlajka Německé demokratické republiky známé pod zkratkou DDR. Některé dříve nezávislé země však stále existují jako součást federací. Na partnerské webu s regionálními vlajkami zemí, státu, krajů a vojvodství naleznete např. vlajky Spolkových zemí Německa nebo vlajky Spojeného království Velké Británie a Severního Irska.
    Knížka zabývající se přírodou a historií Novohradských hor, která může být milou připomínkou na tento kraj všem, kteří zde sloužili.Více informací ZDE.
    Pokud je někdo ochoten pomoci se sběrem fotografií či podkladů pro tyto stránky (některé objekty nafocené nemáme, zejména nám chybí interiéry), neváhejte nás kdykoliv kontaktovat. Uvítáme každou, i sebemenší pomoc. Více v sekci Možnost spolupráce.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00