Jak na věc


básen o kočkách

Stavte se do centra Brna ochutnat profesionálně připravenou Italskou kávu Vergnano, nebo si vychutnejte pravá moravská vína.

    Jo, jo ... kdyby ... moc hezky to napsala Alina ... a myslím, že život "naservírovaný na zlatým tácku" by brzy zevšedněl a nebavil:)))Hezké téma!Měj se, Pavle!
    Taková je pravda - hezký den Pavle! Opět moudrá báseň! Je to tak - člověk, dávající lásku - opravdovou, upřímnou - by neměl čekat na odplatu ... a skutečně láska dovede donést do míst netušených ...
    Pavle, podám Ti malé vysvětlení. Tato báseň nepatří mezi mé nejlepší, ale končí listopad, tak jsem měl nutkání ji vložit. Je to i tím, že je nová. Mně nejlíp sedí, když si můžu jakoukoliv práci nechat uležet a upravovat. Díky Ti za komentář a měj se fajn…:)))
    Sudičky - hezký večer Pavle ... shodou okolností se mi sudičky vloudily do textu, který chci zítra vložit :-)) Jenom abys věděl, že neopisuji :-)) a možná na ni nedojde ... Tvoje sudičky se mi líbí tak na pět hvězdiček :-))
    Malý bleděmodrý motýlek - měl jsem, pravda, trošku problém udržet pozornost - je to rozsáhlý text, ale zvládnul jsem jej :-)) Křidélka místo rukou bych moc rád vyzkoušel ... hezký den Pavle!


Nechcete udělat nový design Rodiny.cz?

    Tón houslí - hezký den Pavle! Obvykle jsem raději, když je báseň rozdělena do strof, ale v tomto případě by to bylo na škodu. Verše pěkně plynou a "pohádkové bytůstky ověnčeny drahokamy lidských radostí" nemají chybu!
    Ahojte, děvčata a Pavle. Uvažuji o nové sbírce, ale něco musím zrušit. Myslím, že už vím co, ale upřesňovat to zatím nebudu. Nejlepší by bylo, kdyby se komentářové políčko přesunulo těsně pod dílo, ale já to určitě neovlivním. Díky vám za krásné komentáře a dobrou noc ☺ ☺ ☺
    Přelévání moře ... stále váhám, jestli mám jít ven s tím, co mám na srdci.Je to jen můj pocit a dneska mám hlavu dutou, tak to tak prosím ber:) Máš v básni tolik hezkých momentů, co ve mně něco asociují. Jen mi prostě trošku vadí ten radící charakter, jak ...co ...bychom měli ...vím, že už máš plno životního moudra a máš to plné právo... jen mě osobně to ruší. A tak se prosím na mě nezlob. Dneska jsem za rebela. A zítra mě to možná bude mrzet:) I tak si dovolím přát hezký večer!
    Tři stromy...báseň v próze, hezké podobenství. Stromy jsou velmi živoucí bytosti a k lidem mají blíž než je na první pohled zřejmé. Pěkný víkend, Pavle Ti přeju :-)


Existuje přátelství mezi mužem a ženou?

    Poznáváš ji? Naštěstí ano...:))) Moc hezky jsi "ji" vykreslil, Pavle! Dneska jsem šla vlastně do "podobna", i když z druhéko konce ...:))) Hezký zbytek dne!
    Je mi šedesát dva let a jsem invalidní důchodce po několika mozkových příhodách. Psát, vkládat a být čtený, je pro mne větší štěstí, než kdybych byl bohatý a měl se velice dobře. Díky všem spoluautorům a čtenářům za přízeň*****
    Duše hovoří s básníkem - dobře zvolené téma - mně velmi blízké a v podstatě to odpovídá i mému přesvědčení ...napsal jsi to moc dobře a krásně současně :-)
    Naděje neumírá - hezký den Pavle! Opět mi nezbývá, než souhlasit - je hodně moudra ve Tvých verších - jenom bych dodal, že až bude jednou naše plahočení životem změřeno,budou to měřítka nejpřesnější, ale i absolutně spravedlivá ...
    Co nám to říká? Něžná, nadoblačná poetika, daleko od všeho...!Moc hezké! A víš, že jsem si taky dneska pohrávala s podobným tematem...tak uvidím, co z toho nakonec vyleze:))) Hezký večer, Pavle!


Diskuze : Hlavní : Povídání o škole

    Velmi nerad musím citovat: Poezie je jazyk zhuštěný na nejvyšší možnou míru (Ezra Pound, ABC četby, překlad Anna Kareninová, vydal Atlantis). Tuto knihu Vám doporučuji k četbě jako bibli. Přeji vše dobré - a nehněvejte se.
    Jituš, Ali a Pavle, zdravím vás. Věříte, že jste mi udělali moc krásný nedělní večer. Mně nezbývá nic jiného, než vám srdečně poděkovat a popřát hezký závěr svátečního dne...:)))
    Sebeláska ... zajímavé téma! A souhlasím s komentářem Hedy...myslím si, že pokud jde sebeláska ruku v ruce se zdravým sebevědomím, tak je všechno ok. Zdravím!!!
    Ahojte, Ali a Šepotko. Mám radost z vašich komentářů. Jen ale maličkost. Ani mně se ta druhá strofa nelíbí, a je ve smutnějším části básně. Díky moc...:)))
    Email vládci temnost - hezký den Pavle!Snaha, která nepadne na úrodnou půdu, tak na mě obsahově báseň působí, protože vládce temnot má svoji říši a té se nebude chtít zříct ...
    Ahojte, děvčata a Pavle. Vím,že to "musíš" nám zní nemile. Ale v této souvislosti bych to bral jinak, což určitě chápete. Tady to má vůni pomocné ruky. Díky vám a mějte se hezky...


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00