Jak na věc


básen o kočkách

Stavte se do centra Brna ochutnat profesionálně připravenou Italskou kávu Vergnano, nebo si vychutnejte pravá moravská vína.

    Malý bleděmodrý motýlek - měl jsem, pravda, trošku problém udržet pozornost - je to rozsáhlý text, ale zvládnul jsem jej :-)) Křidélka místo rukou bych moc rád vyzkoušel ... hezký den Pavle!
    Černá díra - hezký večer Pavle! Holky pode mnou už napsaly to podstatné, jenom dodám, že ikdyž je pro mě dlouhý text překážkou ve čtení, tady jsem byl vtažen do děje a dočetl jsem až dokonce.Líbí se mi!
    Duše hovoří s básníkem - dobře zvolené téma - mně velmi blízké a v podstatě to odpovídá i mému přesvědčení ...napsal jsi to moc dobře a krásně současně :-)
    Ahojte, děvčata a Pavle. Vím,že to "musíš" nám zní nemile. Ale v této souvislosti bych to bral jinak, což určitě chápete. Tady to má vůni pomocné ruky. Díky vám a mějte se hezky...
    Drakonidy...tak ta první určitě říká, že je dobře, že máš v sobě tolik optimismu...:))Báseň je pěkně otevřená k hezkým věcem...dneska jsem o hvězdách taky přemýšlela...hodně odlehčeně...tak uvidím...:)) Měj se co nejlíp!


Diskuze : Hlavní : Povídání o škole

    Pavle, podám Ti malé vysvětlení. Tato báseň nepatří mezi mé nejlepší, ale končí listopad, tak jsem měl nutkání ji vložit. Je to i tím, že je nová. Mně nejlíp sedí, když si můžu jakoukoliv práci nechat uležet a upravovat. Díky Ti za komentář a měj se fajn…:)))
    Když jsem byla malá, měli jsme u babičky taky takové pendlovky na zdi. Bála jsem se být s nimi sama v pokoji. Dnes už vím proč...:) Ale báseň se mi líbí.
    Pavle, z jedné básničky se špatně hodnotí Vaše poetická tvorba - zkuste přidat další básně - v této chvíli mi přijde téma zajímavé, ale klidně bych z atmosféry slova pendlovky zkusila vytěžit ještě více! Pěkná paralela mezi životem pendlovek a tím Vaším.
    Smutné oči - hmmm ... pěkně jsem se začetl do děje ... pro mě spíše vyprávění, ale dobře napsané, čtivé a pasáž o havranových očích je perfektní! Povedla se Ti Pavle!
    Ahojte, Jituš a Pavle. Co vám mám povídat? Je to jako u Alinky, že jste mi všichni udělali velkou radost. Tady platí: Je milé býti milý k milým. (Tento citám jsem převzal ze seriálu MASH a moc se mi líbí. Všem vám přeji hezký večer...:)))
    Spravedlnost...komentář mi vzal z úst už Pavel... Mám strach, že takoví lidé jej ani nemají...myslím to svědomí. Ale to asi záleží na okolnostech...Zdravím, Pavle!


Nechcete udělat nový design Rodiny.cz?

    Zatracenec? - Hezký den Pavle! Přímá řeč do básně dodává nový rozměr ... považuji ji za jednu z nejlepších, kterou jsem od Tebe četl ... pokud mi paměť sahá ... výborná!
    Taková je pravda ... jak se koukám, tak Tvou báseň již moc pěkně pode mnou okomentoval Pavel L. Jak je vidět ... o lásce se dá psát pořád a jde to i originálně...hezké pojetí! Jen ať se nás holka drží, žije se tak lépe! Prima den ,Pavle!
    Tón houslí - hezký den Pavle! Obvykle jsem raději, když je báseň rozdělena do strof, ale v tomto případě by to bylo na škodu. Verše pěkně plynou a "pohádkové bytůstky ověnčeny drahokamy lidských radostí" nemají chybu!
    Ahoj, Pavle. Buď klidný, že opisování bych si o Tobě nemyslel. Ale vlož ji, ať si také počtu. Nevím, jak to děláš Ty, a co autor to jiný systém. Já nechávám každou báseň i povídku nějaký čas uležet. Díky a měj se fajn…:)))
    Obsah této stránky je přístupný na většině zobrazovacích zařízení. Jen některá však dokáží zobrazit stránku s pokročilým formátováním (CSS). Pokud čtete tuto zprávu, váš prohlížeč mezi ně nepatří (doporučuji upgrade) nebo používáte některé z alternativních zařízení. Pak možná přivítáte systém klávesových zkratek.


Existuje přátelství mezi mužem a ženou?

    Jituš, nedávno jsem o tom hovořili, že báseň nemusí být jednoznačná a jasná. Je pravdou, že některé mé básně jsou průhledné, a jiné jak poloprůhledné zrcadlo. Díky Ti za komentík a dobrou, pěknou noc...:)))
    Ahoj Pavle, poslední dobou jsem se trochu pozdržela ve čtení Tvých básní ...tak teď jsem dočetla a nejvíc se mi z nich líbila Vzpomínky, plno hezkých veršů. Líbí se mi! Hezký podvečer!
    Ahoj, Pavle. Mám víc prací, u nich bych uvítal anotaci, ale když tady není pro tento účel kolonka, tak by to nesedělo. Kdybych psal anotace v komentářích, jak jsem to výjimečně udělal včera, tak bych zase mohl být podezříván, že si uměle vyrábím počet komentářů. Mívám pocit, že mě tady někdo moc nemusí, tak nechci vrtat do ... Ale buď v pohodě. Někdy si špatné nálady spravuji takovým a podobným způsobem. Díky a měj se hezky...((¨))
    Druhý email čertovi - hezký večer Pavle! Toto je zvláštní báseň. Musel jsem se k ní několikrát vrátit, ale nebylo to nadarmo. Zase jsem se přiučil z Tvého životního moudra ...
    Krásné básničky k Mikuláši! Dovedla bych si je představit klidně s ilustracemi Josefa Lady ve slabikáři. Dýchly na mě Vánoce, za což Ti, Pavle, děkuji!


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
12934
cache: 0024:00:00