Jak na věc


avatar bloody angel mp3 ke stazeni

VÁLKA O PLANETU OPIC 3D + 2D (Blu-ray 3D + Blu-ray)

    Oslnivá krása zářících deštných pralesů i majestátních hor plujících po obloze ožívá v úžasném světě film AVATAR režiséra Jamese Camerona - nyní v úchvatném 3D pro dokonalý divácký zážitek v pohodlí domova.
    DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!!! K přehrávání 3D Blu-Ray titulů je potřeba nejen vlastnictví 3D televize a 3D brýlí pro sledování, ale také 3D Blu-Ray přehrávače. Dále je nutné, aby vše bylo propojeno odpovídající kabeláží, která je schopna přenášet 3D obraz a zvuk!!!
    Sam Worthington, Zoe Saldana, Sigourney Weaver, Michelle Rodriguez, Giovanni Ribisi, Joel Moore, Wes Studi, a další >Laz Alonso, CCH Pounder, Stephen Lang, Dileep Rao, James Pitt, Amy Clover, Peter Mensah, Matt Gerald
    Zdráhavý hrdina. Epická cesta. Volba mezi životem, který nechal za sebou, a neuvěřitelným novým světem, který se naučil nazývat domovem. Připomeňte si film AVATAR od Jamese Camerona – největší dobrodružství současnosti.
    Vznášejte se v obklopení létajících víl. Bojujte bok po boku válečníků Na'vi. Vraťte se na planetu Pandora a užijte si největší dobrodružství všech dob, ve kterém se osamělý muž v touze splatit svůj dluh vydává na velkolepou cestu za hranice fantazie

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00