Jak na věc


autodoprava petra macurová

Naším cílem je spokojený zákazník

    Autobus Citywide Suburban LE bude provozovat v systému PID společnost POHL Kladno. Jedná se o první vozidlo značky Scania nasazené do Pražské integrované dopravy. Tomu odpovídá vzhled a výbava.
    Renault Master Z.E. byl oficiálně uveden do prodeje v obchodní síti Renault Trucks. Díky svému elektrickému pohonu má toto vozidlo zajištěno přístup do jakýchkoli městských oblastí, ... Číst dále »
    Zajišťujeme přepravu palet, přepravu stavebních materálů, přepravu nábytku z prodejen, přepravu zásilek, přepravu zboží, přepravu osob, rozvoz zboží, odvoz starého nábytku, odvoz odpadu a odvoz spotřebičů. Pro uspokojení i těch nejnáročnějších zákazníků jezdíme NON-STOP. Jezdíme po celé ČR a EU. Využijte naše služby a poznejte Vašeho spolehlivého autodopravce.
    Společnost TQM – holding, která se věnuje osobní a nákladní dopravě, se rozhodla svou flotilu rozšířit o 6 nových nákladních vozidel Scania v konfiguraci 4×2 s kabinou řady R a motorem o výkonu ... Číst dále »


Autobusy ISUZU testování i výstava

    Jsme česká rodinná firma a pro naše zákazníky nabízíme komplexní řešení pro přepravu. Od počátku je naším cílem spokojenost zákazníka. Hlavně v autodopravě je důležíté mít spolehlivého partnera, který dodržuje dohodnuté časy a při nakládce/vykládce i během přepravy vynaloží veškeré potřeby pro bezpečí nákladu. Individuální přístup ke každému zákazníkovi naší autodopravu posouvá neustále vpřed.
    V pátek 9. listopadu převzala společnost SKALDO osm nových vozů TATRA PHOENIX ve verzi pracovní stroj s nosností 25 tun. Vozidla firma využije v lomech v západních Čechách při těžbě keramických ... Číst dále »
    DOPRAVA: jsme k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu včetně svátků, dle přání zákazníka. Přistavíme vozidlo a doparavíme náklad na místo určení v daném čase. Specializujeme se na RYCHLÉ dodání v co nejkratších termínech. K tomuto účelu jsou vozidla vybavena GPS navigacemi. Samozřejmostí je POJIŠTĚNÍ nákladu.


RENAULT TRUCKS ZAHAJUJE PRODEJ MODELU RENAULT MASTER Z. E., 100% ELEKTRICKÉHO UŽITKOVÉHO VOZIDLA

    BRNO, Břežany, Březí, Babice, Černý most, Čelákovice, Dolní Počernice, Doubravčice, Doubek, Dobročovice, Dubeč, Dubeček, Blatov, Běchovice, Horní Počernice, Hostavice, Horoušany, Horoušánky, Hostivař, Horní a Dolní Měcholupy, Hradešín, Hájek, Jahodnice, Jirny, Klánovice, Kyje, Kozojedy, Kostelec nad Černými Lesy, Koloděje, Květnice, Křenice, Límuzy, Mstětice, Masojedy, Nehvizdy, Nové Jirny, Nedvězí, OLOMOUC, OSTRAVA a okolí, PLZEŇ, PRAHA, Přišimasy, Pacov, Rohožník, Říčany, Rostoklaty, Sibřina, Skřivany, Šestajovice, Staré Kyje, Škvorec, Štěrboholy, Stupice, Sluštice, Strašín, Tlustovousy, Tuklaty, Třebohostice, Újezd nad Lesy, Úvaly, Vykáň, Vyšehořovice, Vyžlovka, Zlatá, Zeleneč
    8. ročník veletrhu, který bude v prostorách pražského Výstaviště probíhat od  20. do 22. listopadu, je zaměřen na problematiku české a středoevropské silniční hromadné dopravy. Scania v Holešovicích představí své modely pro městskou, příměstskou i dálkovou dopravu.
    Firma TURANCAR CZ výhradní dovozce autobusů ISUZU do České republiky a na Slovensko připravila pro zástupce motoristických redakcí a autobusové odborníky program s názvem „ISUZU CZECHBUS TEST“. TURANCAR přítomným novinářům a odborníkům na letišti v Panenském Týnci představil autobusy modelové řady 2019, které byly před ... Číst dále »
    U příležitosti 100. výročí vzniku Československa se v neděli 28. října na pražské Evropské třídě konala největší slavnostní přehlídka ozbrojených a záchranářských složek České republiky za poslední roky. Před veřejností ... Číst dále »


Scania předala společnosti TQM 6 nových vozidel

    We provide expert industrial solutions to businesses. With over 20 years of experience we’ll ensure that you’re always getting the best results from an award-winning US firm focused on quality.
    Volvo Trucks podepsala klíčovou dohodu s norskou společností Brønnøy Kalk AS o poskytování prvního komerčního řešení autonomní přepravy pro transport vápence mezi povrchovým dolem a nedalekým přístavem.
    Vlajková loď společnosti Volvo Trucks, model Volvo FH, slaví v letošním roce své 25. výročí a je jedním z vůbec nejúspěšnějších vozidel v historii ... Číst dále »

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00