Jak na věc


autodoprava mf

Expresní i kusová přeprava.Connector.Connector.

    Vozidlo Vám přistavíme v nejkratším možném čase. Expresní autodoprava je pro ty zákazníky, kteří potřebují přepravit jakýkoliv druh nákladu co nejrychleji, pokud možno ihned.
    Zajišťujeme přepravu palet, přepravu stavebních materálů, přepravu nábytku z prodejen, přepravu zásilek, přepravu zboží, přepravu osob, rozvoz zboží, odvoz starého nábytku, odvoz odpadu a odvoz spotřebičů. Pro uspokojení i těch nejnáročnějších zákazníků jezdíme NON-STOP. Jezdíme po celé ČR a EU. Využijte naše služby a poznejte Vašeho spolehlivého autodopravce.
    Poskytujeme nákladní dopravu v zemích EU dodávkovými vozidly Iveco Daily o nosnosti 1,5 tuny a objemu nákladového prostoru 15,6m³. Ložná plocha 4,5x1,8x1,9m (dxšxv), 6EU palet. Možnost využití přívěsů dle požadavku na ložnou plochu.
    Ceník naší autodopravy je individuální a ceny stanovujeme vždy podle konkrétní zakázky. Odvíjí se od počtu ujetých km, druhu nákladu, použití přívěsu atd.
    V případě potřeby máme rovněž pečlivě vybrané smluvní dopravce, se kterými dlouhodobě spolupracujeme. Zodpovídáme za zajištění smluvních podmínek a pojištění vašeho nákladu.


Nákladní vnitrostátní i mezinárodní autodoprava

    Dopravní firma Urban poskytuje své služby ve vnitrostátní i mezinárodní dopravě v rámci EU jak firmám tak i soukromým osobám. Našim zákazníkúm nabízíme nákladní dodávkovou autodopravu do 3,5t. Pro uspokojení i těch nejnáročnějších zákazníků jezdíme NON-STOP. Nabízíme profesionální a individuální přístup ke každé zakázce a přizpůsobíme se Vašim požadavkům.
    Přeprava vozidlem s hydraulickou rukouNákladní kontejnerová autodopravaProdej písku a štěrkuPřeprava sypkých hmotPřeprava kusových materiálůPřeprava zemědělské technikyPřeprava hutních a stavebních materiálů
    Jsme česká rodinná firma a pro naše zákazníky nabízíme komplexní řešení pro přepravu. Od počátku je naším cílem spokojenost zákazníka. Hlavně v autodopravě je důležíté mít spolehlivého partnera, který dodržuje dohodnuté časy a při nakládce/vykládce i během přepravy vynaloží veškeré potřeby pro bezpečí nákladu. Individuální přístup ke každému zákazníkovi naší autodopravu posouvá neustále vpřed.


domovní a komunální odpadConnector.Connector.

    Na této prezentaci nenabízíme pouhou službu, my Vám garantujeme výsledky. Věříme, že přinášíme do segmentu služeb novou sílu, energii a kreativitu.Předmětem našeho podnikání je regionální přeprava.To v praxi znamená, že přepravíme Vás, techniku, nebo náklad na jakoukoliv vzdálenost. Jsme schopni zajistit nakládku pomocí hydraulického jeřábu „hydraulické ruky", výměnnou nástavbou „kontejnerem", případně jiným manipulačním zařízením. To vše v rozsahu našich možností.Naše koncepce je prostá, s rozmanitým úhlem pohledu, přesto s důrazem na výsledek.Z přepravy děláme řemeslo.Naše technika v našich rukou může být řešením Vašich projektů.Neváhejte nás kontaktovat ... zvládnem to.
    BRNO, Břežany, Březí, Babice, Černý most, Čelákovice, Dolní Počernice, Doubravčice, Doubek, Dobročovice, Dubeč, Dubeček, Blatov, Běchovice, Horní Počernice, Hostavice, Horoušany, Horoušánky, Hostivař, Horní a Dolní Měcholupy, Hradešín, Hájek, Jahodnice, Jirny, Klánovice, Kyje, Kozojedy, Kostelec nad Černými Lesy, Koloděje, Květnice, Křenice, Límuzy, Mstětice, Masojedy, Nehvizdy, Nové Jirny, Nedvězí, OLOMOUC, OSTRAVA a okolí, PLZEŇ, PRAHA, Přišimasy, Pacov, Rohožník, Říčany, Rostoklaty, Sibřina, Skřivany, Šestajovice, Staré Kyje, Škvorec, Štěrboholy, Stupice, Sluštice, Strašín, Tlustovousy, Tuklaty, Třebohostice, Újezd nad Lesy, Úvaly, Vykáň, Vyšehořovice, Vyžlovka, Zlatá, Zeleneč
    Vozidlo Vám přistavíme v nejkratším možném čase, pokud to dovoluje současná dopravní situace. Expresní autodoprava je pro ty zákazníky, kteří potřebují přepravit jakýkoliv druh nákladu co nejrychleji, pokud možno ihned.


Naším cílem je spokojený zákazník

    Naše společnost vznikla v říjnu 2013 jako malá rodinná firma zaměřená na vnitrostátní dopravu. Z počátku šlo hlavně o malý dopravní podnik se zaměřením na provoz nákladních vozidel. Odrazovým můstkem byla nabídka práce od firmy DPD, kterou je balíková služba. Firma ze začátku vlastnila starší nákladní automobily o hmotnosti 7,5 tuny a během pěti let všechny svá auta zaměnila za nosiče výměnných nástaveb neboli BDF. V roce 2014 firma zakoupila areál bývalého JZD v nepříliš příznivém stavu. Areál postupně rekonstruje, aby vytvořila příznivé prostředí pro firmu a zázemí pro automobily a  řidiče. V roce 2018 firma na pozemku areálu vybudovala velkou dílnu, která bude fungovat nejen jako zázemí pro řidiče, kde mohou dělat údržby vozidel, ale také jako opravna jak pro nákladní tak i pro osobní automobily.
    Počátkem roku 2000 jsme podnikali v autodopravě a potupně jsem rozšiřovali nabídku našich služeb. Během let jsme úspěšně dokončili mnoho projektů a z každého si odnesli cenné zkušenosti do dalších. To z nás dělá profesionály a naši spokojení klienti jsouo naším důkazem. Za to děkujeme Vám všem...
    V dnešní době vlastní naše firma 9 kamionů včetně vleku (souprav) a to značek převážně DAF. Volvo a Iveco a vleky značky Kögel a Krone a to o celkové hmotnosti  44000 tun. Dále vlastní 2 nákladní automobily značky Mercedez Benz Atego, které jsou nad 7,5 tuny.
    Společnost Vladislav Slaboch, to je jistota, kvalita a spolehlivost. Rozvětvená síť našich služeb otevírá domácím a zahraničním firmám cestu k zefektivnění byznysu a minimalizaci nákladů.
    Garantujeme okamžité informace o vašem nákladu „na cestě“. Informace poskytujeme pomocí navigačního systému GPS a neustálé dosažitelnosti našich řidičů na mobilních telefonech.


Přeprava písku, štěrku, drtí apod.Connector.Connector.

    Stěhování nabízíme v rámci celé ČR, kde jsme schopni přestěhovat části nábytku, kanceláří, dopravit nový nábytek nebo spotřebiče z prodejny na vámi určené místo a v případě zájmu odvézt ty staré do sběrného dvora.
    Stanovíme pro vás optimální logistické řešení přepravy zboží. Vycházíme vždy z vámi zadaných požadavků a podmínek na termín přepravy, objem, hmotnost a specifické vlastnosti zboží.
    V blízké době plánujeme dokončení velké dílny pro nákladní automobily přímo v areálu firmy, kde bude možnost servisu nákladních i osobních automobilů. Dále plánujeme opravu menších prostor, které jsou také v areálu firmy a bude zde možnost pronájmu pro menší podnikatelský záměr.  Dále je možnost krátkého parkování přímo v areálu firmy.
    Garantujeme dosažitelnost našeho dispečinku NONSTOP 24×7 včetně víkendů a svátků. Objednávky na přepravy přijímáme průběžně podle potřeb zákazníka a po dohodě s dispečerem.
    Poskytujeme nákladní vnitrostátní dopravu v rámci ČR dodávkovými vozidly Iveco Daily o nosnosti 1,5 tuny a objemu nákladového prostoru 15,6m³. Ložná plocha 4,5x1,8x1,9m (dxšxv), 6EU palet. Možnost využití přívěsů dle požadavku na ložnou plochu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00